Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.33 Anghel Saligny
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BALAN ANDREEA REBECCAI AEBucur Camelia
VLADA GABRIELI BEChiorpec Mihaela
POPESCU RAZVANII AEChelesu Eleonora
HORNET MARIA LARISAIII AEBratu Mirela
ION MARIA TEODORAIII AEBratu Mirela
PINZARU TEODORAIII AEBratu Mirela
VASILESCU ROBERTIII AEBratu Mirela
CHIORPEC DELIAIII BESarica Zoita
PAUNA MIHAIIII BESarica Zoita
RADU ROBERTAIII BESarica Zoita
VASEA ALEXAIII BESarica Zoita
DRAGOMIR CRISTIANIV AEPopescu Viorica
RADUCAN BIANCAIV AEPopescu Viorica
STAN DENISAIV AEPopescu Viorica
BATUTU TEODORAIV BEGeoglavan Lucica
CRISTEA CATALIN DRAGOSIV BEGeoglavan Lucica
OZKAN ADA DENISAIV BEGeoglavan Lucica
HIRICZKO MATEIPregatitoare AEOvanez Elena
TARANU ALINAPregatitoare AEOvanez Elena
COZMA DAVIDPregatitoare BEPoppa Daniela
STEFAN ANDREEAI BIChiorpec Mihaela
BARBU MIHAIIV AIPopescu Viorica
CONSTANTIN DELIAIV AIPopescu Viorica
PETCU DARIUSI BIIChiorpec Mihaela
ADAM ALEXANDRUI BIIChiorpec Mihaela
BOCIRNEA RAZVANI BIIChiorpec Mihaela
RINDER CRISTIANI BIIChiorpec Mihaela
VASEA ANDRAI BIIChiorpec Mihaela
HIRICZKO ERICAII AIIChelesu Eleonora
COCOR AMALIAIII BIISarica Zoita
DUMITRU ANA MARIAIII BIISarica Zoita
NISTOR ALEXANDRUIII BIISarica Zoita
TANASE SILVIAIII BIISarica Zoita
CRACIUN EDUARDPregatitoare AIIOvanez Elena
PINZARU MATTEOPregatitoare AIIOvanez Elena
ABDURAMAN SERAZATPregatitoare BIIPoppa Daniela
GULOIU SOFIAPregatitoare BIIPoppa Daniela
DAN OCTAVIAN SIVIUII AIIIChelesu Eleonora
MOLDOVEANU CLAUDIAIII BIIISarica Zoita
TELEHOI MIHAIIV AIIIPopescu Viorica
MACOVEICIUC COSMINPregatitoare BIIIPoppa Daniela
CAZACU SEBASTIANI BMChiorpec Mihaela
MAZILU IANYSI BMChiorpec Mihaela
OMER SELINI BMChiorpec Mihaela
VLAD ALEXANDRAI BMChiorpec Mihaela
VLAD KARINAI BMChiorpec Mihaela
MUNTEANU RARESII AMChelesu Eleonora
VERBAL VANESAIV BMGeoglavan Lucica
CERNICA SARAPregatitoare AMOvanez Elena
CIRSTEA LIDIAPregatitoare AMOvanez Elena
HIRNEA VLADIMIRPregatitoare AMOvanez Elena
ISMAIL MELISSAPregatitoare AMOvanez Elena
MONEA COSMINPregatitoare AMOvanez Elena
STOICA CRISTINAPregatitoare BMPoppa Daniela
TUDORACHE ALEXANDRUPregatitoare BMPoppa Daniela

Inapoi la centrele de concurs