Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr. 37
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balasa DavidI A100Halep Elena
Serban AntoniaI A96Halep Elena
Bica IrinaI A90Halep Elena
Dragulin RazvanI A90Halep Elena
Tudor Sara VioletaI A90Halep Elena
Vancea Maria-AntoniaI A90Halep Elena
Dumitrescu EduardI A87Halep Elena
Eremia Anca- IrinaI A87Halep Elena
Matei KasandraI A86Halep Elena
Iftene Radu- NicolaeI A85Halep Elena
Saftescu GeorgeI A84Halep Elena
Cotici Ana- MariaI A80Halep Elena
Tatu DanielI A76Halep Elena
Chelariu LoredanaI A72Halep Elena
Branzei MihaiI A71Halep Elena
Barsan MateiI B100Grumazescu Silvica
Batman MelisaI B100Grumazescu Silvica
Mihaila FilipI B100Grumazescu Silvica
Suciu DavidI B100Grumazescu Silvica
Grumazescu AlexandraI B95Grumazescu Silvica
Radu RalucaI B95Grumazescu Silvica
Stefanescu MariaI B95Grumazescu Silvica
Vizireanu TudorII A100Tabacaru Janina
Dimulescu AmaliaII a95Tabacaru Janina
Catana AneliseII A90Tabacaru Janina
Ibraim EnisII A90Tabacaru Janina
Moldovan DavidII A90Tabacaru Janina
Negoita AndreiII A85Tabacaru Janina
Sterpu RaresII A85Tabacaru Janina
Burlacu IordanII A70Tabacaru Janina
Nastase MariaII AParticipantTabacaru Janina
Cazan MirceaII AParticipantTabacaru Janina
Olaru MihaiII AParticipantTabacaru Janina
Caraman AntonII C100Faget Mihaela
Dinu StefanII C100Faget Mihaela
Marinescu AlexiaII C100Faget Mihaela
Matanie RobertII C100Faget Mihaela
Petrea AndreeaII C100Faget Mihaela
Rothe LucaII C100Faget Mihaela
Matanie IuliaII C95Faget Mihaela
Munteanu IrinaII C95Faget Mihaela
Dan StefaniaII C92.5Faget Mihaela
Ploaie MirceaII C85Faget Mihaela
Preda MateiII C85Faget Mihaela
Constantin MariaII C80Faget Mihaela
Parmac Luca-AndreiII C80Faget Mihaela
Taralunga AlexandruII C75Faget Mihaela
Bostaca RaresII C70Faget Mihaela
Drinca BiancaII C70Faget Mihaela
Ghebuta EvaII C67.5Faget Mihaela
Gheorghiu BogdanII C63Faget Mihaela
Mustafa EbruII C60Faget Mihaela
Petre AmaliaII C60Faget Mihaela
Haralambie AlinII CParticipantFaget Mihaela
Pogam GabrielII CParticipantFaget Mihaela
Stan IoanII CParticipantFaget Mihaela
Anghel RoxanaII CParticipantFaget Mihaela
Petre InaII CParticipantFaget Mihaela
Omer KaanII CParticipantFaget Mihaela
BATINCU MADALINAIII A100Fenes Susana
BORDEANU SARAHIII A100Fenes Susana
LEMNARU MATEIIII A100Fenes Susana
SUCIU ANDREIIII A100Fenes Susana
ASAN DANAYIII A94Fenes Susana
OSMAN HAKIMIII A92Fenes Susana
STEFAN ALEXANDRAIII A90Fenes Susana
STROIESCU LAURAIII A90Fenes Susana
LEAHU ANDREEAIII A82Fenes Susana
NASTASA ROBERTIII A80Fenes Susana
CONSTANTIN ANAIII A79Fenes Susana
CUCUREZEAN ELENAIII A74Fenes Susana
APETROAIEI MIRUNAIII A70Fenes Susana
MITU ANDREIIII A70Fenes Susana
MOISIU COSMINAIII A68Fenes Susana
RAILEANU MATEIIII A64Fenes Susana
PETRE PAULIII AParticipantFenes Susana
CINCA MARIAIII AParticipantFenes Susana
Ivan IoanaIII B100Brighila Silvia
Lacea SmarandaIII B100Brighila Silvia
Maiceanu DariaIII B100Brighila Silvia
Nanciu MateiIII B100Brighila Silvia
Olteanu VladIII B100Brighila Silvia
Ruse AlexandraIII B100Brighila Silvia
Trifan Andi DarenIII B98Brighila Silvia
Tudose GeorgeIII B98Brighila Silvia
Zaporojan DavidIII B97Brighila Silvia
Bujor AlexandruIII B93Brighila Silvia
Usurelu GabrielIII B86Brighila Silvia
Ciobota LucaIII B84Brighila Silvia
Ivan IsabellaIII B84Brighila Silvia
Pintilie Darius CristianIII B84Brighila Silvia
Dragan AlexandruIII B82Brighila Silvia
Ontica TeodoraIII B82Brighila Silvia
Sasu DariusIII B78Brighila Silvia
Palanga EricIII B76Brighila Silvia
Ghiorghita RaresIII B71Brighila Silvia
Chirila TudorIII B69Brighila Silvia
Postu LucianIII BParticipantBrighila Silvia
Nestian BeatriceIII BParticipantBrighila Silvia
Petrescu GabrielIII BParticipantBrighila Silvia
Balan Ana-MariaIII BParticipantBrighila Silvia
Negru RuxandraIII BParticipantBrighila Silvia
Prodan AlexandruIII BParticipantBrighila Silvia
Rasnoveanu AlexandruIII BParticipantBrighila Silvia
Savin AlexandruIII BParticipantBrighila Silvia
Stoian CristinaIII BParticipantBrighila Silvia
Chitu Bianca ElenaIII C100Gazdaru Elena
Grigoras MateeaIII C100Gazdaru Elena
Maxim-Florea Sara-MariaIII C100Gazdaru Elena
Boghea MariaIII D100Iancu Liliana
Cirnu BogdanIII D100Iancu Liliana
Herciu BogdanIII D100Iancu Liliana
Savin SorinaIII D100Iancu Liliana
Sima RazvanIII D100Iancu Liliana
Bucur MarioIII D98Iancu Liliana
Popescu SebastianIII D98Iancu Liliana
Neagu StefanIII D95Iancu Liliana
Dobrin TeodoraIII D92Iancu Liliana
Florea Teodora StefaniaIII D90Iancu Liliana
Petre TeodoraIII D90Iancu Liliana
Pirleala AndreiIII D90Iancu Liliana
Tudorache Antonio III D88Iancu Liliana
Rosu MihaiIII D83Iancu Liliana
Patrascu Delia III D74Iancu Liliana
Cirstea MariaIII D73Iancu Liliana
Cepcenco LorenaIII D70Iancu Liliana
Ciobanu AnaMariaIII D70Iancu Liliana
Giumba MariaIII D70Iancu Liliana
Sofronie Andreea CristinaIV A100Dinescu Laura
Turiac Bianca MariaIV A100Dinescu Laura
Cupcea AnastasiaIV A95Dinescu Laura
Dinu Malina IoanaIV A95Dinescu Laura
Micu MihaiIV A95Dinescu Laura
Mihaila Dragos FlorinIV A95Dinescu Laura
Sofronescu CeliaIV A95Dinescu Laura
Batu Eusebio Gabriel IV A90Dinescu Laura
Moldoveanu Dragos AndreiIV A90Dinescu Laura
Neagoe Alexandru MarioIV A85Dinescu Laura
Moldovan CodrinIV A80Dinescu Laura
Bajdechi BeatriceIV B100Buruiana Camelia
Omer ArkanIV B100Buruiana Camelia
Patrascu Amalia NicoletaIV B95Buruiana Camelia
Radulescu LauraIV B95Buruiana Camelia
Boleac MaximIV B93Buruiana Camelia
Asan SerenIV B80Buruiana Camelia
Caldararu LorenaIV B78Buruiana Camelia
Jagura ElisaIV B75Buruiana Camelia
Mirea Bianca AndreeaIV B75Buruiana Camelia
Popeanu GeorgianaPregatitoare B100Jagura Olimpia
Ghitan DariusPregatitoare B95Jagura Olimpia
Croitor AnduPregatitoare B92Jagura Olimpia
Matache AlecsandruPregatitoare B91Jagura Olimpia
Prajica AnnanaPregatitoare B91Jagura Olimpia
Serbanescu MateiPregatitoare B91Jagura Olimpia
Cosma AnielaPregatitoare B90Jagura Olimpia
Curcan IngridPregatitoare B85Jagura Olimpia
Olaru AdrianPregatitoare B83Jagura Olimpia
Voineagu StefanPregatitoare B81Jagura Olimpia
Agapie DavidPregatitoare B80Jagura Olimpia
Ciobanu AdelaPregatitoare B80Jagura Olimpia
Parleteanu MihneaPregatitoare B80Jagura Olimpia
Pindaru RaresPregatitoare B80Jagura Olimpia
Rata MihaiPregatitoare B80Jagura Olimpia
Patrascu IoanaPregatitoare B76Jagura Olimpia
Biclea VladimirPregatitoare B70Jagura Olimpia
Seuleanu BiancaPregatitoare B70Jagura Olimpia
Suciu MariaPregatitoare B70Jagura Olimpia
Vasilut TeodoraPregatitoare B70Jagura Olimpia
Vonica RebecaPregatitoare B65Jagura Olimpia
Minisan AndreiPregatitoare BParticipantJagura Olimpia
Gorgan DariaPregatitoare BParticipantJagura Olimpia
Manea DavidPregatitoare BParticipantJagura Olimpia
Panciu AntoniaPregatitoare BParticipantJagura Olimpia

Inapoi la centrele de concurs