Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr. 37
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Balasa DavidI AEHalep Elena
Barsan MateiI BEGrumazescu Silvica
Batman MelisaI BEGrumazescu Silvica
Mihaila FilipI BEGrumazescu Silvica
Suciu DavidI BEGrumazescu Silvica
Vizireanu TudorII AETabacaru Janina
Caraman AntonII CEFaget Mihaela
Dinu StefanII CEFaget Mihaela
Marinescu AlexiaII CEFaget Mihaela
Matanie RobertII CEFaget Mihaela
Petrea AndreeaII CEFaget Mihaela
Rothe LucaII CEFaget Mihaela
BATINCU MADALINAIII AEFenes Susana
BORDEANU SARAHIII AEFenes Susana
LEMNARU MATEIIII AEFenes Susana
SUCIU ANDREIIII AEFenes Susana
Ivan IoanaIII BEBrighila Silvia
Lacea SmarandaIII BEBrighila Silvia
Maiceanu DariaIII BEBrighila Silvia
Nanciu MateiIII BEBrighila Silvia
Olteanu VladIII BEBrighila Silvia
Ruse AlexandraIII BEBrighila Silvia
Chitu Bianca ElenaIII CEGazdaru Elena
Grigoras MateeaIII CEGazdaru Elena
Maxim-Florea Sara-MariaIII CEGazdaru Elena
Boghea MariaIII DEIancu Liliana
Cirnu BogdanIII DEIancu Liliana
Herciu BogdanIII DEIancu Liliana
Savin SorinaIII DEIancu Liliana
Sima RazvanIII DEIancu Liliana
Sofronie Andreea CristinaIV AEDinescu Laura
Turiac Bianca MariaIV AEDinescu Laura
Bajdechi BeatriceIV BEBuruiana Camelia
Omer ArkanIV BEBuruiana Camelia
Popeanu GeorgianaPregatitoare BEJagura Olimpia
Trifan Andi DarenIII BIBrighila Silvia
Tudose GeorgeIII BIBrighila Silvia
Bucur MarioIII DIIancu Liliana
Popescu SebastianIII DIIancu Liliana
Zaporojan DavidIII BIIBrighila Silvia
Serban AntoniaI AIIHalep Elena
Grumazescu AlexandraI BIIGrumazescu Silvica
Radu RalucaI BIIGrumazescu Silvica
Stefanescu MariaI BIIGrumazescu Silvica
Dimulescu AmaliaII aIITabacaru Janina
Matanie IuliaII CIIFaget Mihaela
Munteanu IrinaII CIIFaget Mihaela
Neagu StefanIII DIIIancu Liliana
Cupcea AnastasiaIV AIIDinescu Laura
Dinu Malina IoanaIV AIIDinescu Laura
Micu MihaiIV AIIDinescu Laura
Mihaila Dragos FlorinIV AIIDinescu Laura
Sofronescu CeliaIV AIIDinescu Laura
Patrascu Amalia NicoletaIV BIIBuruiana Camelia
Radulescu LauraIV BIIBuruiana Camelia
Ghitan DariusPregatitoare BIIJagura Olimpia
ASAN DANAYIII AIIIFenes Susana
Bujor AlexandruIII BIIIBrighila Silvia
Boleac MaximIV BIIIBuruiana Camelia
Dan StefaniaII CIIIFaget Mihaela
OSMAN HAKIMIII AIIIFenes Susana
Dobrin TeodoraIII DIIIIancu Liliana
Croitor AnduPregatitoare BIIIJagura Olimpia
Matache AlecsandruPregatitoare BIIIJagura Olimpia
Prajica AnnanaPregatitoare BIIIJagura Olimpia
Serbanescu MateiPregatitoare BIIIJagura Olimpia
Bica IrinaI AMHalep Elena
Dragulin RazvanI AMHalep Elena
Tudor Sara VioletaI AMHalep Elena
Vancea Maria-AntoniaI AMHalep Elena
Catana AneliseII AMTabacaru Janina
Ibraim EnisII AMTabacaru Janina
Moldovan DavidII AMTabacaru Janina
STEFAN ALEXANDRAIII AMFenes Susana
STROIESCU LAURAIII AMFenes Susana
Florea Teodora StefaniaIII DMIancu Liliana
Petre TeodoraIII DMIancu Liliana
Pirleala AndreiIII DMIancu Liliana
Batu Eusebio Gabriel IV AMDinescu Laura
Moldoveanu Dragos AndreiIV AMDinescu Laura
Cosma AnielaPregatitoare BMJagura Olimpia

Inapoi la centrele de concurs