Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr. 37
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BICA MARIA IRINAII AEHALEP ELENA
Sterpu RaresIII AETabacaru Janina
Maxim-Florea Sara MariaIV CEGazdaru Elena
Cirnu BogdanIV DEIancu Liliana
Giumba MariaIV DEIancu Liliana
Popescu SebastianIV DEIancu Liliana
Stretean IlincaIV DEIancu Liliana
Andrei RuxandraPregatitoare AEDinescu Laura
Chedid Mario IonutPregatitoare AEDinescu Laura
Damian Gabriel IoanPregatitoare AEDinescu Laura
Grigoras LucaPregatitoare AEDinescu Laura
Matei Cezar IacobPregatitoare AEDinescu Laura
Mihai AlexandruPregatitoare AEDinescu Laura
Mihaila MateiPregatitoare AEDinescu Laura
Mumgian Sonia MariaPregatitoare AEDinescu Laura
Munteanu AndreiPregatitoare AEDinescu Laura
Popescu Victor AdrianPregatitoare AEDinescu Laura
Simeon AlbertPregatitoare AEDinescu Laura
Tatarusi GiuliaPregatitoare AEDinescu Laura
Ciubotea IrisPregatitoare BEBuruiana Camelia
Negrut EdgarPregatitoare BEBuruiana Camelia
Rugina AndraPregatitoare BEBuruiana Camelia
Cazancencu-Andrei Maria Pregatitoare DECojocaru Elena
Dinu Rares CristianPregatitoare DECojocaru Elena
Martin Isabela EcaterinaPregatitoare DECojocaru Elena
Muntean Maria AnastasiaPregatitoare DECojocaru Elena
Neagu Irina TeodoraPregatitoare DECojocaru Elena
Niculae Alexandru StefanPregatitoare DECojocaru Elena
Zamfir Delia MariaPregatitoare DECojocaru Elena
Chitu Bianca ElenaIV CIGazdaru Elena
Lucachi Alesia ElenaPregatitoare AIDinescu Laura
Petcu Ionela AlisiaPregatitoare AIDinescu Laura
Cornea TeodoraIII AITabacaru Janina
Ivan IoanaIV BIBrighila Silvia
Rosu Mihai IV DIIancu Liliana
Oprea Eduard AndreiPregatitoare DICojocaru Elena
Ontica TeodoraIV BIIBrighila Silvia
Bacula Iris TeodoraPregatitoare AIIDinescu Laura
Sima MariaPregatitoare AIIDinescu Laura
Stan Eric GeorgePregatitoare AIIDinescu Laura
Omer HazarPregatitoare BIIBuruiana Camelia
Creanga alexandru GabrielPregatitoare DIICojocaru Elena
Florea Catalina ElenaPregatitoare DIICojocaru Elena
Sfintes Alexandra GeorgianaPregatitoare DIICojocaru Elena
Catana AneliseIII AIIITabacaru Janina
Grigoras MateeaIV CIIIGazdaru Elena
Sofronescu AnastasiaPregatitoare AIIIDinescu Laura
Tudor Natalia IoanaPregatitoare AIIIDinescu Laura
Lascu AnastasiaPregatitoare DIIICojocaru Elena
BALASA DAVIDII AMHALEP ELENA
DUMITRESCU EDUARDII AMHALEP ELENA
IORDAN VLADIMIRII AMHALEP ELENA
VANCEA MARIA ANTONIAII AMHALEP ELENA
Savin SorinaIV DMIancu Liliana
Dumitrescu AlexandraPregatitoare AMDinescu Laura
Dumitrescu AlexandraPregatitoare AMDinescu Laura
Omer Sara MariaPregatitoare BMBuruiana Camelia
Vaduva ErikaPregatitoare BMBuruiana Camelia
Despina-Rusu Alessia Pregatitoare DMCojocaru Elena
Gheorghe David AndreiPregatitoare DMCojocaru Elena
Serban Mihai Alexandru Pregatitoare DMCojocaru Elena

Inapoi la centrele de concurs