Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Cumpana
Scoala:Liceul Tehnologic N. Dumitrescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
COLESA ALEXIAI A100Luncanu Valentina
TOMA STEFANI A100Luncanu Valentina
TOMA IUSTINI A100Luncanu Valentina
ZLATEANU STEFANI A100Luncanu Valentina
CIOBOTA ALEXANDRAI A95Luncanu Valentina
ALBU RALUCAI A85Luncanu Valentina
STANESCU ADELINAI A85Luncanu Valentina
TOMA DARIAI A80Luncanu Valentina
CADIR EBRUI A75Luncanu Valentina
COJOCARU FLAVIUSI A75Luncanu Valentina
SPATARU TEODORI A75Luncanu Valentina
JINGA IOANAI A73Luncanu Valentina
BAISAN MARIAI A70Luncanu Valentina
GURZU ANDREEAI A70Luncanu Valentina
STANCIU BOGDANI A70Luncanu Valentina
TANASE ANDREEAI A70Luncanu Valentina
STAMATE ALBERTI A65Luncanu Valentina
GLODEANU DELIAI A62Luncanu Valentina
GROSU ANDREII A60Luncanu Valentina
MUSTAFA ELIZI A60Luncanu Valentina
SAVIN IRINAI A60Luncanu Valentina
TRIFU STEFANI A60Luncanu Valentina
URSACHE RAZVANI A60Luncanu Valentina
CADIR SELENI AParticipantLuncanu Valentina
LUZINSCHI IOANAI AParticipantLuncanu Valentina
SACHIR GHIUGEANI AParticipantLuncanu Valentina
Lovin AlexiaI D95Custura Doina
Calinescu Vlad IonutI D90Custura Doina
Popa Ana MariaI D90Custura Doina
Manea Miruna CrinaI D75Custura Doina
Ignat Alesia AndreeaI D65Custura Doina
CHIRILA MARIA ARIANAI E100MARINESCU NICOLETA
CHIRITA DIANAI E100MARINESCU NICOLETA
CRISTEA DENISAI E100MARINESCU NICOLETA
ENACHE FABIOLAI E100MARINESCU NICOLETA
VALCESCU NICUSORI E100MARINESCU NICOLETA
IORDAN ALINI E95MARINESCU NICOLETA
PITIGOI SORINI E95MARINESCU NICOLETA
COMAN GABRIELI E90MARINESCU NICOLETA
MALACU MIHAII E90MARINESCU NICOLETA
BULGARU DAVIDI E80MARINESCU NICOLETA
CRACIUNEANU SORINAI E80MARINESCU NICOLETA
BEBU ALIN NICOLAEI E75MARINESCU NICOLETA
CRISTOCEA ANGELI E75MARINESCU NICOLETA
MOCANU ALEXANDRAI E75MARINESCU NICOLETA
COSTACHE MARIA IULIAI E70MARINESCU NICOLETA
MUSTATA IONUTI E70MARINESCU NICOLETA
Brinza EmilianIII B100ROTARU NINA
CALISTRU AMALYAIII B100ROTARU NINA
CATANA ANDREIIII B100ROTARU NINA
POPESCU ALEXIAIII B100ROTARU NINA
VLAD ANDREIIII B100ROTARU NINA
ALI DENISAIII B98ROTARU NINA
DEGERATU DENISAIII B98ROTARU NINA
IORDACHE CRISTIANIII B97ROTARU NINA
IORDAN GABRIELIII B97ROTARU NINA
PENCU DANIELIII B97ROTARU NINA
TAMIIANU STEFANIAIII B92ROTARU NINA
Cojan Alexandra TaminaIII D100Mangiurea Luminita
Cristea Andreea ClaudiaIII D100Mangiurea Luminita
Taranu Andreea DenisaIII D100Mangiurea Luminita
Vlaescu Alexia AndreeaIII D100Mangiurea Luminita
Antohi Cristea LauraIII D95Mangiurea Luminita
BOBARU TODORAIII D90Mangiurea Luminita
Lungoci Roxana IonelaIII D90Mangiurea Luminita
Chirita Crina AlexandraIII D80Mangiurea Luminita
Smadu Carolina MariaIII D80Mangiurea Luminita
Chirita Crina AlexandraIII D75Mangiurea Luminita
Burghelea OctavianPregatitoare A100Teodorescu Mioara
Dabija FilipPregatitoare A100Teodorescu Mioara
Vatafu LuizaPregatitoare A100Teodorescu Mioara
Motoi RuxandraPregatitoare A95Teodorescu Mioara
Cocota MariaPregatitoare A92Teodorescu Mioara
Datcu StefaniaPregatitoare A80Teodorescu Mioara
Mustaciosu AlexandruPregatitoare A71Teodorescu Mioara

Inapoi la centrele de concurs