Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Cumpana
Scoala:Liceul Tehnologic N. Dumitrescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Calinescu Maia Clara I CELuzinschi Gabriela
Rainof Andrei I CELuzinschi Gabriela
ANDONE ROXANAII AEPOENARU NICOLETA
MAGDICI MARIAII AEPOENARU NICOLETA
POSTELNICU IULIAII AEPOENARU NICOLETA
Ali DenisaII BERotaru Nina
Brinza EmilianII BERotaru Nina
Calistru AmalyaII BERotaru Nina
Catana AndreiII BERotaru Nina
Degeratu DenisaII BERotaru Nina
Dolhaniuc DavidII BERotaru Nina
Vlad AndreiII BERotaru Nina
Cristea Andreea ClaudiaII DEMangiurea Luminita
Taranu Andreea DenisaII DEMangiurea Luminita
Vlaescu Alexia AndreeaII DEMangiurea Luminita
CIMPOIASU DAVIDPregatitoare AELuncanu Valentina
CIOBOTA ALEXANDRAPregatitoare AELuncanu Valentina
COLESA ALEXIAPregatitoare AELuncanu Valentina
GRIGORE ALEXANDRAPregatitoare AELuncanu Valentina
TOMA STEFANPregatitoare AELuncanu Valentina
TOMA DARIAPregatitoare AELuncanu Valentina
TRIFU STEFANPregatitoare AELuncanu Valentina
CHIRILA MARIA ARIANAPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
CHIRITA DIANA FLORENTINAPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
CRISTEA DENISAPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
MALACU MIHAI CATALINPregatitoare EEMARINESCU NICOLETA
STAMATE ALBERTPregatitoare AIILuncanu Valentina
POPA MARIAPregatitoare DIICustura Doina
BULGARU DAVIDPregatitoare EIIMARINESCU NICOLETA
PITIGOI SORINPregatitoare EIIMARINESCU NICOLETA
SEVASTIAN BIANCAII AIIPOENARU NICOLETA
PAVAL PAULPregatitoare DIICustura Doina
COMAN GABRIEL COSMINPregatitoare EIIMARINESCU NICOLETA
GURZU ANDREEAPregatitoare AIIILuncanu Valentina
MUSTAFA ELIZPregatitoare AIIILuncanu Valentina
Olaru VladI BMOprica Verona
Ropota Nicol I CMLuzinschi Gabriela
Zamfir Daniel Stefan I CMLuzinschi Gabriela
ALI SELENII AMPOENARU NICOLETA
Mistodie Maria AnisiaII AMPOENARU NICOLETA
NEGRILA COSMINII AMPOENARU NICOLETA
Sirbu Catalina IoanaII AMPOENARU NICOLETA
Dumitruc DeliaII BMRotaru Nina
Mateescu NicolasII BMRotaru Nina
Pencu DanielII BMRotaru Nina
ALBU RALUCAPregatitoare AMLuncanu Valentina
JINGA IOANAPregatitoare AMLuncanu Valentina
STANESCU ADELINAPregatitoare AMLuncanu Valentina
TANASE ANDREEAPregatitoare AMLuncanu Valentina
TOMA IUSTINPregatitoare AMLuncanu Valentina
IGNAT ALESIAPregatitoare DMCustura Doina
ENACHE FABIOLAPregatitoare EMMARINESCU NICOLETA
IONESCU ADRIANPregatitoare EMMARINESCU NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs