Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Gaesti
Scoala:Sc Gimnaziala Serban Cioculescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ISPAS ANDREI STELIANI A80FLOREA MIHAELA
VASILESCU ANNEMARIEI C95COMAN CONSTANTA
IVASCU DRAGOSI C90COMAN CONSTANTA
IONESCU ALEXANDRUI C65COMAN CONSTANTA
APOSTOL MARIAN OCTAVIANI D95COMAN SIMONA
NICOLAE CONSTANTIN GABRIELI D95COMAN SIMONA
VASILE DARIA IOANAI D95COMAN SIMONA
MIU ALBERT CATALINI D93COMAN SIMONA
BUIBAR CRINA MARIA RADIANAI D88COMAN SIMONA
CONSTANTIN SEBASTIAN IONUTI D85COMAN SIMONA
BREBU ALEXANDRU IONUTI D83COMAN SIMONA
MIU ROBERTA ANDREEAII A85DRAGOTA FLORINA
GANEA DIANA MARIAII A79DRAGOTA FLORINA
ION GEORGE EDUARDII A79DRAGOTA FLORINA
STAMA ALECSIAII A75DRAGOTA FLORINA
MARIN CRISTINAII A70DRAGOTA FLORINA
OPRITOIU TUDORII B90TARBA FLORICA
DRAGOTA ALEXANDRU GABRIELII D100RADOI IOANA
PAHONE ALEXANDRU CRISTIANII D100RADOI IOANA
FUNIERU LUIZA MARIAII D94RADOI IOANA
POPOVICI NEIRA VERONICAII D75RADOI IOANA
TUFESCU DRAGOS ANDREIIII A98.5CHIVU MARIA
IOSIF DARIA ANDREEAIII A98CHIVU MARIA
STAN DAVID ANDREIIII A98CHIVU MARIA
MARACINE DANIELIII A86CHIVU MARIA
DUMITRU MARIAN CRISTIANIII A82CHIVU MARIA
DRAGOMIR MARINELIII C75BUTOI AURELIA
BOGDAN COSMINAIV B100BAUER RAMONA OANA
LUPU DIANAIV B100BAUER RAMONA OANA
DOGARU DRAGOSIV C87PAUN CORINA
NETE ANDREIIV C87PAUN CORINA
ION DENISAPregatitoare A100CADINDATU ALINA
MANEA RENATAPregatitoare A100CADINDATU ALINA
STANCIU ALEXANDRAPregatitoare A82.5CADINDATU ALINA
NEAMTU ANA MARIAPregatitoare B100GRIGORE MIHAELA
PAHONE IRIS ANGELINAPregatitoare B100GRIGORE MIHAELA
PAUN SEBASTIAN PETRUPregatitoare B100GRIGORE MIHAELA
PELCU ANDREI VLADIMIRPregatitoare B100GRIGORE MIHAELA
MORARU DAVID GABRIELPregatitoare B97GRIGORE MIHAELA
MARCU BOGDANPregatitoare B95GRIGORE MIHAELA
BUTOI VIOLETA DIANAPregatitoare B79.5GRIGORE MIHAELA
VOINESCU ANDREI GABRIELPregatitoare BParticipantGRIGORE MIHAELA
LEAFU LUCASPregatitoare C100IVASCU ANGELICA
RADULESCU LOLILERU ANDREIPregatitoare C95IVASCU ANGELICA
NICOLAE MARIAPregatitoare C90IVASCU ANGELICA
NITA DARIAPregatitoare C89IVASCU ANGELICA
DINU ARIANAPregatitoare C87.5IVASCU ANGELICA
LEU ANTONIAPregatitoare C85IVASCU ANGELICA
CONSTANTIN COSMINAPregatitoare D85LEU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs