Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Pucioasa
Scoala:Scoala MihaiViteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Lupoiu DavidIII BEDiaconu Florina
Dobrescu TeodoraIII CESaghin Claudia
Marinescu RazvanIII CESaghin Claudia
Balan Matei Pregatitoare AEParnia Roxana Tufan Cornelia
Patru Louis Pregatitoare AEParnia Roxana Tufan Cornelia
Androne RazvanPregatitoare BEStoica Carmen Serbanescu Iulia
Balescu DavidPregatitoare BEStoica Carmen Serbanescu Iulia
Enache StefaniaPregatitoare BEStoica Carmen Serbanescu Iulia
Florescu AntoniaPregatitoare BEStoica Carmen Serbanescu Iulia
Gheba AndreiPregatitoare BEStoica Carmen Serbanescu Iulia
Natu LucianPregatitoare BEStoica Carmen Serbanescu Iulia
Stoian IoanaPregatitoare BEStoica Carmen Serbanescu Iulia
Dan TeodoraPregatitoare BIIStoica Carmen Serbanescu Iulia
Ungureanu AnaPregatitoare BIIStoica Carmen Serbanescu Iulia
Vlad NicolaIII CIISaghin Claudia
Banu NataliaPregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Butca Patricia Pregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Halaciuga Alexia Pregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Ianachievici Sibianu Andreea Pregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Ianet Anastasia Pregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Ilie Medeea Pregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Ilie Medeea Pregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Manolache Alexandru Pregatitoare AIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Arsene RaresPregatitoare BIIStoica Carmen Serbanescu Iulia
Ghinea FabianPregatitoare BIIStoica Carmen Serbanescu Iulia
Voinea AndreiPregatitoare BIIStoica Carmen Serbanescu Iulia
Lutu EricPregatitoare AIIIParnia Roxana Tufan Cornelia
Moc SofiaPregatitoare BIIIStoica Carmen Serbanescu Iulia
Avanu AndreiIII CIIISaghin Claudia
Dan IreneIII CIIISaghin Claudia
Dumitrescu AndreiII BMPincovici Alina
Banuta ElenaIV BMComan Alexandra
Banuta ElenaIV BMComan Alexandra
Florescu Victor Pregatitoare AMParnia Roxana Tufan Cornelia
Toma Maria Pregatitoare AMParnia Roxana Tufan Cornelia

Inapoi la centrele de concurs