Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Pucioasa
Scoala:Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MANTA SARAI BEDUTA RODICA
MORARU IVONA ELENAI BEDUTA RODICA
Ilioiu BeatriceI CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Militaru Alesia I CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Popescu Sara I CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Rogojina AdrianI CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Stroe MateiI CEAvanu Roxana Militaru Ileana
Ana Thea MariaIII BENecula Simona
Ghita Vlad IoanIII BENecula Simona
Neaga Maria AlexiaIII BENecula Simona
ARGHIR ALEXANDRUIV AEPOPA MARIA
DINU GEORGIANIV AEPOPA MARIA
NICOLAE ALBERTIV AEPOPA MARIA
STOICA TEODORAIV AEPOPA MARIA
CRISTESCU MARIAIV CEVLAD RALUCA
MIHALCIOIU DRAGOS IULIANPregatitoare CEIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
NEACSA CONSTANTIN VLADPregatitoare CEIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
STANA CRISTIAN VLADPregatitoare CEIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
Balazs Dan Luca Mihai Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Cristea Alessandro Valentino Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Matei Paula ElenaPregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Neaga Ionut Theodor Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Oana David Andrei Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Rosoiu Daria NicolPregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Toma Rares Esteban Pregatitoare DEMihaela Plesa Olaru Angelica
Petrescu Vlad MihaiIII BINecula Simona
Stan Karina AndreeaIII BINecula Simona
MIERLOIU RAULIV AIPOPA MARIA
SERBANESCU STEFANIV CIVLAD RALUCA
PREDA MARIA CATINCAPregatitoare CIIIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
VOICULESCU SARAH MARIAPregatitoare CIIIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
POPA STEFANIAPregatitoare DIIMihaela Plesa Olaru Angelica
VASILESCU MADALINAIV AIIPOPA MARIA
CLIPEA ALESSIAIV CIIVLAD RALUCA
BANU IRIS ALEXIAI BIIDUTA RODICA
FLOREA RAZVAN GABRIELI BIIDUTA RODICA
Sima RaduI CIIAvanu Roxana Militaru Ileana
POPA ANISIAIV CIIVLAD RALUCA
CIRSTEA ANTONIA MARIAPregatitoare CIIIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
MASTACAN ANAPregatitoare CIIIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
MILCA YASMINE ROZALIAPregatitoare CIIIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
CHIRILA CLARA Pregatitoare DIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Ghinoiu Rares Constantin Pregatitoare DIIMihaela Plesa Olaru Angelica
ION DAVID IULIANPregatitoare DIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Saulea David Cristian Pregatitoare DIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Tilvan Andreea Alexandra Pregatitoare DIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Dragan Natalia MariaIII BIIINecula Simona
MATEI ALBERTIV AIIIPOPA MARIA
Geala Nicolae David Pregatitoare DIIIMihaela Plesa Olaru Angelica
Matachie Ianis Pregatitoare DIIIMihaela Plesa Olaru Angelica
STANCIU RAUL GABRIELPregatitoare CIIIIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
STERE TUDOR GABRIELPregatitoare CIIIIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
Ilie Darius I CMAvanu Roxana Militaru Ileana
Ursaiche Teodor IoanIII BMNecula Simona
CSIKOS CRISTINAIV AMPOPA MARIA
BARBU BOGDAN ANDREIPregatitoare CMIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
BRINZOIU DENIS CRISTIAN Pregatitoare CMIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
UNGUREANU LUCA Pregatitoare CMIONESCU CLAUDIA ANDREESCU CATALINA
Mantog Ioana Alexia Pregatitoare DMMihaela Plesa Olaru Angelica
TUDORACHE TEODORPregatitoare DMMihaela Plesa Olaru Angelica

Inapoi la centrele de concurs