Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FLORESCU ANASTASIAI D92Manea Olga
PAUNESCU EDUARDI D78Manea Olga
FOTEA BEATRICEI DParticipantManea Olga
BREZOI MIRICA ALEXANDRAII D65Petcu Violeta
NITA NICHI MANUELII D60Petcu Violeta
STAN MIHAIL IUSTINII D60Petcu Violeta
VLAD TEODORAII D60Petcu Violeta
FURNICA DARIAII DParticipantPetcu Violeta
COSTESCU ANTONIAIII A100Baluta Lizica
MARICA ANAIII A100Baluta Lizica
ANGHELINA ANAIII A96Baluta Lizica
MOVILA AMELIAIII B100Badescu Adriana
PUSCARU TEODORAIII B100Badescu Adriana
STOICA DRAGOSIII B100Badescu Adriana
MERISESCU AMELIAIII B95Badescu Adriana
CORNATEANU CRISTIANIII B92Badescu Adriana
UTA DARIAIII B92Badescu Adriana
OTELEA RARESIII B85Badescu Adriana
BRATU MARIAIII BParticipantBadescu Adriana
PREDA MIHNEAIII BParticipantBadescu Adriana
POPA DARIA CRISTIANAIII C100Toader Emilia
IANCU IOANA MARIAIII C90Toader Emilia
POPA STEFAN ANDREIIII C82Toader Emilia
VOICU STEFAN ADRIANIII C80Toader Emilia
DINESCU DARIA IOANAIII C72Toader Emilia
RAPEANU RARES ANDREIIII C61Toader Emilia
ALDESCU MATEO STEFANIII CParticipantToader Emilia
ZAMA CEZARAIV A100Dumitru Ana-Maria
BUHUSI TEOBORAIV A85Dumitru Ana-Maria
DIACONU THEODORIV A78Dumitru Ana-Maria
MURARU RUXANDRAIV A76Dumitru Ana-Maria
MUNTEANU MIHAIIV A70Dumitru Ana-Maria
VOICU ANDRADAIV A69Dumitru Ana-Maria
ANCU IANAIV A63Dumitru Ana-Maria
BUSU VICTORIAIV A61Dumitru Ana-Maria
ERCULESCU SARAIV B100Iancu Aglaita
DUMITRU IARINAIV B97Iancu Aglaita
TANISLAV LUCAIV B96Iancu Aglaita
BARBULESCU MAYAIV B95Iancu Aglaita
LAZAR IRINAIV B95Iancu Aglaita
NEACSU RARESIV B95Iancu Aglaita
STAN MIHAIIV B95Iancu Aglaita
BRETCAN ANDREEAIV B93Iancu Aglaita
IONITA RAREIONITA RARES-ANDREIIV B87Iancu Aglaita
TITA MIHAIIV B85Iancu Aglaita
LUTESCU RICHARDIV B78Iancu Aglaita
MARES CALINIV B78Iancu Aglaita
ANDREI VICTORIV C100Busu Lili
SCURTU ANAIV C100Busu Lili
ANDRONACHE ANDREEAIV C98Busu Lili
KURTUHUZ DAVIDIV C97Busu Lili
FOTEA DENISAIV C96Busu Lili
STROE MARIAIV C73Busu Lili
PAUN STEFANIAIV C68Busu Lili
TOMESCU ALEXANDRUIV CParticipantBusu Lili
MIHALACHE LUCIAPregatitoare B100Iordache Elena
CRAICIU ALBERTPregatitoare B95Iordache Elena
DINCA SERGIUPregatitoare B88Iordache Elena
ZAIBEL EVELINAPregatitoare B85Iordache Elena
DIRSTARU KARINAPregatitoare B78Iordache Elena
ADAM ELIZAPregatitoare B70Iordache Elena
GRIGORESCU MARIAPregatitoare D100Mataoanu Viorica
IANCU MARIAPregatitoare D100Mataoanu Viorica
IONITA RARESPregatitoare D100Mataoanu Viorica
TOBOSARU ANDREIPregatitoare D100Mataoanu Viorica
FABIAN ALEXANDRAPregatitoare D96Mataoanu Viorica
GEALA STEFANPregatitoare D96Mataoanu Viorica
GRAPA MIRUNAPregatitoare D96Mataoanu Viorica
LIXANDRU MIHAIPregatitoare D96Mataoanu Viorica
APOSTOL ODETTEPregatitoare D95Mataoanu Viorica
BUCURENCIU BEATRICEPregatitoare D92Mataoanu Viorica
VASILE VANESAPregatitoare D90Mataoanu Viorica
STANCIULICA OCTAVIANPregatitoare D85Mataoanu Viorica
DRAGOI CRISTIANPregatitoare D83Mataoanu Viorica
CIOCAU DARIAPregatitoare D81Mataoanu Viorica
GROPESCU SEBASTIANPregatitoare D78Mataoanu Viorica
FLOREA ALEXANDRUPregatitoare D77Mataoanu Viorica
STEFAN DARIUSPregatitoare D77Mataoanu Viorica
BRATU IOANAPregatitoare D69Mataoanu Viorica
ALDEA DIANAPregatitoare D68Mataoanu Viorica
ALEXE ARIANAPregatitoare D65Mataoanu Viorica
SASU MARAPregatitoare D62Mataoanu Viorica

Inapoi la centrele de concurs