Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Titu
Scoala:Sc. Pictor Nicolae Grigorescu Titu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Enache BeatriceI A100Iconaru Manuela
Sandu Ana GeorgianaI A100Iconaru Manuela
Torregiani EduardI A100Iconaru Manuela
Balan AlexandruI A95Iconaru Manuela
Ionita Aida ValentinaI A90Iconaru Manuela
Paisi RobertI A78Iconaru Manuela
ALEXANDRU MATEEA ELENAI B100BACANU SIMONA GABRIELA
GRIGORE SILVIAI B100BACANU SIMONA GABRIELA
MILITARU MIHNEAI B100BACANU SIMONA GABRIELA
GOE IRINA ELENA RALUCAI B95BACANU SIMONA GABRIELA
NITA VLAD ALEXANDRUI B95BACANU SIMONA GABRIELA
SANISLAV ROBERT IONUTI B95BACANU SIMONA GABRIELA
GHERGHIN CIPRIANII C100DAIA CRISTINA
OLTEANU MIHAIII C100DAIA CRISTINA
OBREJA MIRUNAII C90DAIA CRISTINA
RADU ANA MARIAII C90DAIA CRISTINA
COSMETE THEODORAII C80DAIA CRISTINA
PIRVU ALEXII C73DAIA CRISTINA
Trandafir Maria- TeodoraIII C100Mirescu Oana- Ancuta
Mirea Daria- IoanaIII C95Mirescu Oana- Ancuta
Barbu Stefan-RaduIII C90Mirescu Oana- Ancuta
Samoila Dragos- CristianIII C90Mirescu Oana- Ancuta
Daia Darius- GabrielIII C88Mirescu Oana- Ancuta
Abramovici AnaIII C85Mirescu Oana- Ancuta
Brebenel Dragos- AndreiIII C85Mirescu Oana- Ancuta
Moldoveanu Denis- IulianIII C83Mirescu Oana- Ancuta
Popescu KarinaIII C83Mirescu Oana- Ancuta
Stancu Ionut- EduardIII C83Mirescu Oana- Ancuta
Badea Darius- ConstantinIII C78Mirescu Oana- Ancuta
Gheorghe Alecsandra- MariaIII C78Mirescu Oana- Ancuta
Ilie Lavinia- AndreeaIII C77Mirescu Oana- Ancuta
Ionita Teodora- AlexandraIII C76Mirescu Oana- Ancuta
Catrina Ruxandra-AndreeaIII C68Mirescu Oana- Ancuta
Radulescu AntonioIV A95Stanciu Mihaela
Radu RobertIV A90Marin Alexandra
Nita AndreeaIV A89Marin Alexandra
Stefan AndreeaIV A87Stanciu Mihaela
Mihalache MarioIV A85Stanciu Mihaela
Burcea EduardIV A82Stanciu Mihaela
Bucur LaurentiuIV A81Marin Alexandra
Spinu AntoniaIV A81Marin Alexandra
Vancea FlorentinIV A80Stanciu Mihaela
Sandu VladIV A78Marin Alexandra
Nastasescu BiancaIV A76Stanciu Mihaela
Stanciu DianaIV A75Stanciu Mihaela
Sandu AlexiaIV A73Marin Alexandra
Costache IoanaIV A71Stanciu Mihaela
Canciu Lucas AndreiPregatitoare C100TUDOR TATIANA
Chitu DavidPregatitoare C100TUDOR TATIANA
Ionita AdrianPregatitoare C100TUDOR TATIANA
Olteanu AndreiPregatitoare C100TUDOR TATIANA
Plop AlexandruPregatitoare C100TUDOR TATIANA
RADU DAVID IOANPregatitoare C100TUDOR TATIANA
ANASON DIANAPregatitoare C96TUDOR TATIANA
BUCUR ANDREEA Pregatitoare C96TUDOR TATIANA
Dochiu MariaPregatitoare C96TUDOR TATIANA
Dumitru EduardPregatitoare C96TUDOR TATIANA
Ilie StefanPregatitoare C96TUDOR TATIANA
Ion YanisPregatitoare C96TUDOR TATIANA
IONITA SARAPregatitoare C96TUDOR TATIANA
MOLDOVEANU LUCAPregatitoare C96TUDOR TATIANA
STAVARU LUCAPregatitoare C96TUDOR TATIANA
STEFANESCU GABRIELPregatitoare C94TUDOR TATIANA
CIRICLIA ADELINAPregatitoare C93TUDOR TATIANA
Sophia GeorgescuPregatitoare C93TUDOR TATIANA
CIUBOTARU ALEXIAPregatitoare C85TUDOR TATIANA
BANICA ALEXANDRUPregatitoare C84TUDOR TATIANA
COJOCARU FLORINPregatitoare C78TUDOR TATIANA
TANASE ALEXANDRUPregatitoare C78TUDOR TATIANA
BALACEANU ALEXANDRUPregatitoare C65TUDOR TATIANA
STOICA MIHAILPregatitoare C65TUDOR TATIANA

Inapoi la centrele de concurs