Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:C.N. Carol I
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Camen MariaI AERistea Mihaela
Ciobanu RaresI AERistea Mihaela
Pirvu OanaI AERistea Mihaela
Vargatu CorinaI AERistea Mihaela
Vlagiu NataliaI AERistea Mihaela
Bazaverde StefanI BEVeliscu Liana
Boborelu DanielI BEVeliscu Liana
Dorovschi EvaI BEVeliscu Liana
Mihailescu AnisiaI BEVeliscu Liana
Preda ErikI BEVeliscu Liana
Bogdan Karina AndreeaI DESandu Lavinia
Gherganu Sasha AndreiI DESandu Lavinia
Neamtu Teodora HaretinaI DESandu Lavinia
Roinita Andra CristianaI DESandu Lavinia
Munteanu AnastasiaI EEStanescu Virginia
Stanusi CatalinaI EEStanescu Virginia
Bistriceanu LarisaII AEDoran Maria
Glavan BiancaII AEDoran Maria
Popescu SaraII AEDoran Maria
Radulescu PetruII AEDoran Maria
Stoica PatrikII AEDoran Maria
Zamfir LucaII AEDoran Maria
Anghel NicolasII BEBocai Georgeta
Grecu DariusII BEBocai Georgeta
Pistol-Caplescu DavidII BEBocai Georgeta
Radoi DariaII BEBocai Georgeta
Radulescu MihneaII BEBocai Georgeta
Staicu AlexiaII BEBocai Georgeta
Stanciu AlexandruII BEBocai Georgeta
Bizu Razvan GabrielII DENica Isabella Marilena
Bucataru Bogdan AndreiII DENica Isabella Marilena
Grigorie Ana TeodoraII DENica Isabella Marilena
Radu Emma GabrielaII DENica Isabella Marilena
Scarlatescu Ioana RoxanaII DENica Isabella Marilena
Tusaliu Sonia MariaII DENica Isabella Marilena
Voican AlexiaIII AECocosatu Doinita
Pintilie DavidIII CEGeorgiana Toma
Truica MayaIII CEGeorgiana Toma
Cancu MihaiIII DEChilom Eliza
Tascovici CiprianIII DEChilom Eliza
Cimpoiasu StefanIV AEBistriceanu Denisa
Dalri CristianIV AEBistriceanu Denisa
Radulescu AlexandruIV AEBistriceanu Denisa
Stoenica DavidIV AEBistriceanu Denisa
Tomulescu RaduIV AEBistriceanu Denisa
Ganea DariaIV CEBarbu Irina
Trandafirescu DavidIV CEBarbu Irina
Gheorghe MirunaIV DEMicu Carla Cristiana
Noana JustinIV DEMicu Carla Cristiana
Catalina MihneaPregatitoare AEMirea Valeria
Gavanescu VictorPregatitoare AEMirea Valeria
Ghindeanu Darya AndreeaPregatitoare AEMirea Valeria
Grigorie Radu StefanPregatitoare AEMirea Valeria
Harabor David AlexandruPregatitoare AEMirea Valeria
Ilie Patricia MadalinaPregatitoare AEMirea Valeria
Mirea Sebastian AlexandruPregatitoare AEMirea Valeria
Nicolici Ana MariaPregatitoare AEMirea Valeria
Nuta Eduard AndreiPregatitoare AEMirea Valeria
Tugui Lena CarinaPregatitoare AEMirea Valeria
Anghel Andrada AndreeaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Balanescu Andrei TheodorePregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Barcau Bogdan ChristianPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Bosoteanu Andrei CristianPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Cristea Andra Maya GabrielaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Enache Andra IuliaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Firanescu Luca IonutPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Garaiman Ianis AndreiPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Grecu Ioan LucasPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Ilie Ana CristinaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Onea Karina MariaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Petcu Maia ElenaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Popa EvaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Schiopescu Diaconescu Ana SofiaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Stan Rebeca MariaPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Voinea Alexandru GabrielPregatitoare BEIsbiceanu Victoria
Burtescu Radu CostinPregatitoare CELazarescu Daniela
Cimpoeru Matei DanielPregatitoare CELazarescu Daniela
Guinea Remus AndreiPregatitoare CELazarescu Daniela
Isbiceanu Natalia MariaPregatitoare CELazarescu Daniela
Nelepcu Briana GabrielaPregatitoare CELazarescu Daniela
Preda Netut GabrielPregatitoare CELazarescu Daniela
Canureci AyanPregatitoare DEGolea Codruta
Gheorghe MayaPregatitoare DEGolea Codruta
Olaru Bogdan Pregatitoare DEGolea Codruta
Pirvu PatriciaPregatitoare DEGolea Codruta
Zamfir DavidPregatitoare DEGolea Codruta
Calin ErikaIII CIGeorgiana Toma
Irimea KarinaI BIVeliscu Liana
Uta Eduard MihaiI CIBogdan Ecaterina
Dumitrescu EduardIII BICiobanu Daniela
Dinu IuliaIII CIGeorgiana Toma
Tandareanu YannisIII CIGeorgiana Toma
Radu AlexandraIII DIChilom Eliza
Marinescu MihneaIV AIBistriceanu Denisa
Avramescu MariaIII CIIGeorgiana Toma
Ciulu IoanaIII CIIGeorgiana Toma
Voicu BiancaIII DIIChilom Eliza
Badea Erika StefaniaPregatitoare CIILazarescu Daniela
Nituleasa CarlaIII AIICocosatu Doinita
Nicu MihaiIII BIICiobanu Daniela
Enache EduardI BIIVeliscu Liana
Radulescu AncaI BIIVeliscu Liana
Vraja RobertI BIIVeliscu Liana
Bilhac Sonia MariaI CIIBogdan Ecaterina
Panduru Stefano DorianI DIISandu Lavinia
Raulea David GabrielI DIISandu Lavinia
Cirneanu DariusII AIIDoran Maria
Ungureanu MihaiII BIIBocai Georgeta
Chilivercu AndreeaII DIINica Isabella Marilena
Marinescu MerinaII DIINica Isabella Marilena
Porumboiu MihaiII DIINica Isabella Marilena
Vasilescu Tudor IonII DIINica Isabella Marilena
Mihailescu SoniaIV AIIBistriceanu Denisa
Mathes Patrick AndreasPregatitoare AIIMirea Valeria
Ciocan Eliza AndreeaPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Ghiga Matei StefanPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Ilina Antonia MariaPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Marcu Briana MariaPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Smarandache AndreiPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Trandafirescu Ana MariaPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Tusaliu TudorPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Vasile Daria IoanaPregatitoare BIIIsbiceanu Victoria
Chiurtu Sofia Cristina MariaPregatitoare CIILazarescu Daniela
Piticu Dilara MariaPregatitoare CIILazarescu Daniela
Pavel MatteoPregatitoare DIIGolea Codruta
Petrica RobertPregatitoare DIIGolea Codruta
Oprisor AmaliaII AIIIDoran Maria
Lutic Raisha Ioana LidiaPregatitoare AIIIMirea Valeria
Piele Vera Pregatitoare AIIIMirea Valeria
Tascovici Radu StefanPregatitoare AIIIMirea Valeria
Fonea DariusPregatitoare DIIIGolea Codruta
Staicu RaulPregatitoare DIIIGolea Codruta
Vilceanu BrianaII AIIIDoran Maria
Petre StefanIII DIIIChilom Eliza
Glavan Sebastian AntoniuPregatitoare CIIILazarescu Daniela
Polojintef Anastasia ElenaPregatitoare CIIILazarescu Daniela
Balan DavidPregatitoare DIIIGolea Codruta
Calin IonutIII AIIICocosatu Doinita
Toma SebastianIII CIIIGeorgiana Toma
Dragan TudorPregatitoare DIIIGolea Codruta
Gherghisean LucaI AMRistea Mihaela
Radut AndreiI AMRistea Mihaela
Gaina EduardI BMVeliscu Liana
Ionescu DavidI BMVeliscu Liana
Nicolae SandaI EMStanescu Virginia
Rezeanu RazvanI EMStanescu Virginia
Voinea MariaI EMStanescu Virginia
Mastalier LiviuII AMDoran Maria
Serban DariaII AMDoran Maria
Lupu BiancaII BMBocai Georgeta
Aspra MilevaII DMNica Isabella Marilena
Cosoveanu AndreiII DMNica Isabella Marilena
Gijga Rares IonutII DMNica Isabella Marilena
Grimberg DavidII DMNica Isabella Marilena
Tutunaru DariaIV AMBistriceanu Denisa
Curcea MariusIV CMBarbu Irina
Grigoriu ErikaIV CMBarbu Irina
Stoian AlexiaIV CMBarbu Irina
Trasnea RaulIV CMBarbu Irina
Nuta YanisIV DMMicu Carla Cristiana
Chelaru Irina CameliaPregatitoare AMMirea Valeria
Madinoaie David Mihai DumitruPregatitoare AMMirea Valeria
Tenea Maria AlexandraPregatitoare AMMirea Valeria
Tugui Katia MariaPregatitoare AMMirea Valeria
Aspra Adnana Elena Pregatitoare BMIsbiceanu Victoria
Ochea Emilia GabrielaPregatitoare CMLazarescu Daniela
Radu Elena IarinaPregatitoare CMLazarescu Daniela

Inapoi la centrele de concurs