Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:C.N. Carol I
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Catalina RaresI AEDoran Maria
Glavan BiancaI AEDoran Maria
Nastasie AndreeaI AEDoran Maria
Oprisor AmaliaI AEDoran Maria
Popescu SaraI AEDoran Maria
Stanciu Adrian AlexandruI BERoinita Alina Elena
Florea TeodoraI CEBratan Elena
Geambasu RebecaI CEBratan Elena
Gigea AndreiI CEBratan Elena
Munoz BiancaI CEBratan Elena
Tecu MarioI CEBratan Elena
Bizu Razvan GabrielI DENica Isabella Marilena
Bucataru Bogdan AndreiI DENica Isabella Marilena
Chilivercu AndreeaI DENica Isabella Marilena
Porumboiu MihaiI DENica Isabella Marilena
Radu Emma GabrielaI DENica Isabella Marilena
Avramescu MariaII CEToma Georgiana
Calin ErikaII CEToma Georgiana
Ignat EvaII CEToma Georgiana
Tandareanu YannisII CEToma Georgiana
Tascovici CiprianII DEChilom Eliza
Cimpoiasu StefanIII AEBistriceanu Denisa
Radulescu AlexandruIII AEBistriceanu Denisa
Noana JustinIII DEMicu Carla Cristiana
Stoian RaulIII DEMicu Carla Cristiana
Cazacu RazvanIV AEMirea Valeria
Oneata Andra CatincaIV BEIsbiceanu Victoria
Ungureanu Lorin DimitrieIV BEIsbiceanu Victoria
Ciobanu RaresPregatitoare AERistea Mihaela
Pirvu OanaPregatitoare AERistea Mihaela
Gaina Eduard Giuseppe NicusorPregatitoare BEVeliscu Liana
Preda Erik NoelPregatitoare BEVeliscu Liana
Bogdan Carina AndreeaPregatitoare DESandu Lavinia
Gherganu Sasha AndreiPregatitoare DESandu Lavinia
Lungu Alexandru StefaniaPregatitoare DESandu Lavinia
Neamtu Teodora HaretinaPregatitoare DESandu Lavinia
Raulea David GabrielPregatitoare DESandu Lavinia
Roinita Andra CristianaPregatitoare DESandu Lavinia
Stoenac Andreea BrianaPregatitoare DESandu Lavinia
Ciochiu DamianPregatitoare EEStanescu Virginia
Dobre-Mic AndreiPregatitoare EEStanescu Virginia
Dumitru Ana Maria I BIRoinita Alina Elena
Dragan RobertI AIDoran Maria
Toader ElenaI AIDoran Maria
Vilceanu BrianaI AIDoran Maria
Robu Ayana Maria DuniaI DINica Isabella Marilena
Ion RalucaII CIToma Georgiana
Dalri CristianIII AIBistriceanu Denisa
Mihailescu SoniaIII AIBistriceanu Denisa
Stoenica DavidIII AIBistriceanu Denisa
Bonteanu Rares Albert IonutIV AIMirea Valeria
Calin PatrickI CIIBratan Elena
Lazar RazvanI CIIBratan Elena
Beldea Elisa BenedettaI BIIRoinita Alina Elena
Taiatu RobertIV AIIMirea Valeria
Serban DariaI AIIDoran Maria
Zamfir LucaI AIIDoran Maria
Dan Cristian DariusI BIIRoinita Alina Elena
Pistol Caplescu DavidI BIIRoinita Alina Elena
Ungureanu Mihai CalinI BIIRoinita Alina Elena
Duta MaraI CIIBratan Elena
Ciulu IoanaII CIIToma Georgiana
Dragomirescu FrancescaII CIIToma Georgiana
Pascu TudorII CIIToma Georgiana
Gheorghe MirunaIII DIIMicu Carla Cristiana
Stoean EmiliaIII DIIMicu Carla Cristiana
Barbosu EduardPregatitoare BIIVeliscu Liana
Dolea Mario AndreiPregatitoare BIIVeliscu Liana
Durac Ana GabrielaPregatitoare BIIVeliscu Liana
Ionescu DavidPregatitoare BIIVeliscu Liana
Mihailescu AnisiaPregatitoare BIIVeliscu Liana
Neagu Andreea MirunaPregatitoare BIIVeliscu Liana
Valu Rebecca MariaPregatitoare BIIVeliscu Liana
Vladoianu Maria Pregatitoare BIIVeliscu Liana
Enache Ioan EduardPregatitoare DIISandu Lavinia
Grigorie Ana TeodoraI DIIINica Isabella Marilena
Dragomir LuisI CIIIBratan Elena
Gogioman RebecaI AIIIDoran Maria
Radulescu PetruI AIIIDoran Maria
Ghidiceanu LucaII CIIIToma Georgiana
Vasilescu Tudor IonI DIIINica Isabella Marilena
Bazaverde StefanPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Bobos MihneaPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Danilescu Ioana LeliaPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Dumitru Sofia IoanaPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Fugaru Raluca GabrielaPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Radulescu Anca MariaPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Marcu GabrielI CMBratan Elena
Tusaliu Sonia MariaI DMNica Isabella Marilena
Colhon SerbanII DMChilom Eliza
Mancica DenisII DMChilom Eliza
Petre StefanII DMChilom Eliza
Radu AlexandraII DMChilom Eliza
Marinescu MihneaIII AMBistriceanu Denisa
Tomulescu RaduIII AMBistriceanu Denisa
Nicolae AndreiIII DMMicu Carla Cristiana
Mirea NichitaIV AMMirea Valeria
Mayer EvaPregatitoare AMRistea Mihaela
Padeanu RaresPregatitoare AMRistea Mihaela
Armaselu Giulia ElenaPregatitoare BMVeliscu Liana
Boborelu Daniel AndreiPregatitoare BMVeliscu Liana
Enache Eduard AndreiPregatitoare BMVeliscu Liana
Grozoiu David IoanPregatitoare BMVeliscu Liana
Patru Ruxandra TeodoraPregatitoare BMVeliscu Liana
Plopsoreanu Luca AndreiPregatitoare BMVeliscu Liana
Tufa Bogdan StefanPregatitoare BMVeliscu Liana
Vraja Robert MarioPregatitoare BMVeliscu Liana
Sarbu Alexandru MihaiPregatitoare DMSandu Lavinia

Inapoi la centrele de concurs