Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GHEORGHE-MEDELETE TEODORA-ELENAII BEProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
STANULESCU STEFANIA-ANAMARIAII BEProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
TUTICA-STANOI CALINA-MARINAII BEProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
DESPA FABIANIII BEprof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
CISMARU ANA MARIAIII CEprof STUPARU VERGINICA
VASILE EDUARDOIII CEprof STUPARU VERGINICA
BEDELICI KARINAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
BORCAN ROBERTAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
IANCU STEFANII DIProf GAVRILESCU AMALIA-ELENA
BUSTEAN DAVIDI BIprof NEDELCU MIHAELA
GRECU SARA-ALESIAI BIprof NEDELCU MIHAELA
SCHIOPU ALESIA-MARIAI BIprof NEDELCU MIHAELA
STANIA AYANI BIprof NEDELCU MIHAELA
CORNEA DANIELII DIProf GAVRILESCU AMALIA-ELENA
FIEROIU RADUIV BIprof NUTA IRINA
RADULESCU ANAISPregatitoare AIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
POPA MARIAN-KLAUS-ANDREIII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
TICU MARIA-DIANAII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
TUDORASCU ANDREEA-FRANCESCAII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
PARASCHIV-RIZA EDUARDI BIIprof NEDELCU MIHAELA
PAUN ANDREEAI BIIprof NEDELCU MIHAELA
POPA IOANA REBECAI BIIprof NEDELCU MIHAELA
VOICA ALESSIA MARIAI BIIprof NEDELCU MIHAELA
CALIN MATEO LUCAPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
ROBU DAVID PregPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
CATANA ALEXANDRUI BIIprof NEDELCU MIHAELA
BEBU RAFAELI CIIprof CATUN FLORINA
ANGHEL PATRICIA-ELENAII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
CERCELARU MIGUEL-FLORINII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
FLOREA ANDREI CATALINII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
FOTA CRISTIAN-STEFAN-LAURENTIUII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
VLADUT VICTORIA-ANAMARIAII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
ILIUTA ALEXANDRU IONUTIII CIIprof STUPARU VERGINICA
MANOLACHE CAPLEA FABIAN ALEXIII CIIprof STUPARU VERGINICA
VINTILA GABRIELIII CIIprof STUPARU VERGINICA
BUNGETEANU DRAGOSIV BIIprof NUTA IRINA
STUPARU IONUTIV BIIprof NUTA IRINA
BARU MIHAIPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
CALUGARITA AYANPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
DINU ALEXANDRAPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
VIERU MARIAPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
VILCEA STEFANIAPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
ZAGARA CATALINPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
STAN ANDREEA AYANAI BIIIprof NEDELCU MIHAELA
DOBRE DENISA-ELENAII BIIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
BUZATA MARIA FLORENTINAPregatitoare AIIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
OLTEANU MARIA IULIAPregatitoare AIIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
TESCOVEANU MRIA-NATASAII BIIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
ANTONIE SARA ANDREEAPregatitoare AIIIprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
BRABIESCU DAVIDI BIIIprof NEDELCU MIHAELA
GHEORGHE TEODORA CRISTINAI CIIIprof CATUN FLORINA
SERBAN DAVIDI CIIIprof CATUN FLORINA
NICOLAE ELENA-DIANAII BIIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
VINATORIU STEFANIV BIIIprof NUTA IRINA
ILIE ALEX CRISTIANI CMprof CATUN FLORINA
SAVA ERIKA-ELENAII BMProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
SUTU MIHAELA III BMprof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
BADEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare AMprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
GAILEANU SOFIA ELENAPregatitoare AMprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
PANDURU SOFIAPregatitoare AMprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
RUSAN AMELIA MARIAPregatitoare AMprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
SAVA DARIUSPregatitoare AMprof SOARECE-SINDILE MIHAELA
TONASCU ILARYPregatitoare AMprof SOARECE-SINDILE MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs