Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Minculeasa AlexandruI CEMarcu Gabriela
Popescu AndraI CEMarcu Gabriela
Camarasu AntonioII BEIancu Vergica
Ghiorghiu CarloII BEBouleanu Mia
Miulescu DariusII BEBouleanu Mia
Morariu DavidII BEBouleanu Mia
Stoichin PatriciaII BEBouleanu Mia
Durlea AnisiaII CEFurnica Mihaela
Nina David II DEAranghel Gabriela
Sanda VladII DEAranghel Gabriela
Birzaneanu Maria BiancaIII DEBarboi Mariana
Ciucu DianaIII DEBarboi Mariana
Grecu DianaIII DEBarboi Mariana
Groza DanielaIII DEBarboi Mariana
Niculescu AndreeaIII DEBarboi Mariana
Voicu Ana MariaIII DEBarboi Mariana
Ciobanescu BogdanIV AERijnita Malina
Oane MariusIV AERijnita Malina
Diaconu EmaIV BEPetcu Simona
Gaspar FlorinIV BEPetcu Simona
Uidumac BiancaIV BEPetcu Simona
Baltaretu DavidPregatitoare CEMarcu Daniela
Chiochina DenisPregatitoare CEMarcu Daniela
Manu AdrianPregatitoare CEMarcu Daniela
Sisu CristianPregatitoare CEMarcu Daniela
Trofin AxidradaPregatitoare CEMarcu Daniela
Stircu David StefanIII CICercelaru Margareta
Ungureanu StefanIII DIBarboi Mariana
Fratia AndreiIV BIPetcu Simona
Prioteasa CorinaIV EIAnghel Alina
Badosu DavidIII DIIBarboi Mariana
Nuta DenisII BIIBouleanu Mia
Jipea Eric DanielII CIIFurnica Mihaela
Popescu Tudor AndreiII CIIFurnica Mihaela
Luncasu Ianis GabrielII DIIAranghel Gabriela
Surugiu AndreiII DIIAranghel Gabriela
Sambu Diana JaninaIII CIICercelaru Margareta
Popescu DenisaIV BIIPetcu Simona
Virdol DavidIV BIIPetcu Simona
Draniceanu David AdrianIII CIIICercelaru Margareta
Radoi Ana Roxana MihaelaII CIIIFurnica Mihaela
Curca Yanis MariusIII CIIICercelaru Margareta
Broscaru MariaIII DIIIBarboi Mariana
Serban CristianIII DIIIBarboi Mariana
Bogoslov GiorgianaII BMBouleanu Mia
Radoi IoanaII BMIancu Vergica
Sfirc BogdanII BMIancu Vergica
Dumitrescu Mario MihaiII CMFurnica Mihaela
Olaru Cristian HoratiuII CMFurnica Mihaela
Stanescu David Octavian GeorgeII CMFurnica Mihaela
Vacuta Alina CristanaII CMFurnica Mihaela
Sararu Adelina Gabriela III CMCercelaru Margareta
Antonie AndreiIV AMRijnita Malina
Mitran MarioIV AMRijnita Malina
Nicolae BiancaIV BMPetcu Simona
Pau AndreiIV BMPetcu Simona
Popa BogdanIV BMPetcu Simona

Inapoi la centrele de concurs