Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Decebal
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PAVELESCU MIHAIL DAVIDII AEFILIP SIMONA
PIRLOG NICOLAEII CEBUSE DANIELA
OROVICEANU DAVIDIII AEFARFARA MINODORA
POENARU MATEIIII AEFARFARA MINODORA
POPOVICI VIRGILIII AEFARFARA MINODORA
SOROP IONUTIII AEFARFARA MINODORA
STAN ALEXIA MARIAIII BEIONELE CAMELIA
CIORTAN ANA-MARIA CATALINAIII CEGEORGESCU MADALINA
CIRSTOV STEFAN TEODORIII CEGEORGESCU MADALINA
BADOI LUIZAIV AEVASILE VIORICA
BURTEA MIHNEAPregatitoare AECIOABA ANA
POPESCU DARIAIII AIFARFARA MINODORA
SECU OANA CAMELIAIII BIIONELE CAMELIA
MARIN KARINA ANA MARIAI BIIDRAGUT VIRGINIA
PIRVULESCU DARIA NICOLEI BIIDRAGUT VIRGINIA
CIMPOERU EDUARDI AIILUNGU LETITIA
CIUNGU MARIA ADINAIII BIIIONELE CAMELIA
PICU MARIA EVELINAIII BIIIONELE CAMELIA
CIUNGU MIHAII AIILUNGU LETITIA
BALUTOIU MIHAIIV BIISTEFAN CRISTINA
COSTEA DORA ALEXANDRAIV BIISTEFAN CRISTINA
CRUCERU ANDREEAIV BIISTEFAN CRISTINA
ROMINU DARIA MARIA ALEXANDRAIV BIISTEFAN CRISTINA
BUIEA ANA MARIAPregatitoare AIICIOABA ANA
DECA DARIAPregatitoare AIICIOABA ANA
PIRLOG ALEXANDRAPregatitoare AIICIOABA ANA
PENA RARESPregatitoare CIICIRLOGEA MIHAI
ROMAN CRISTINA STEFANIAII BIIIPETRESCU STELA
TUCA ALESSIAIII AIIIFARFARA MINODORA
ROBU TEODORAIII AIIIFARFARA MINODORA
DIMA ORIANA ALECSIAIV BIIISTEFAN CRISTINA
SOARE MIHAI ALEXANDRUIV BIIISTEFAN CRISTINA
TANASIE VLAD-MIHAIII AMFILIP SIMONA
NEGREA ANAII CMBUSE DANIELA
DUTA DARIA MIHAELAIII BMIONELE CAMELIA
BADOI IONELA REBECAIII CMGEORGESCU MADALINA
ARMASELU IOANA ALEXIAIV BMSTEFAN CRISTINA
BADEA ERICA MARIAIV BMSTEFAN CRISTINA
BELIGAN ANDREEAIV BMSTEFAN CRISTINA
SORA ANDRADA ANAMARIAIV BMSTEFAN CRISTINA
ABAGIU FLORENTINA VALENTINAPregatitoare aMCIOABA ANA
ECOBICI RARESPregatitoare AMCIOABA ANA
NEACSU CATALIN MARIANPregatitoare AMCIOABA ANA

Inapoi la centrele de concurs