Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Decebal
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BURTEA MIHNEAI AECIOABA ANA
ECOBICI RARESI AECIOABA ANA
NEGRILA DARIUS STEFAN I BEPOPESCU GABRIELA
NICULESCU ANA MARIA KARINAI BEPOPESCU GABRIELA
PENA RARESI CECIRLOGEA MIHAI
COTOI ANA MARIAII BEGURA ROSIE MADALINA
MARIN KARINA ANA MARIAII BEGURA ROSIE MADALINA
NICOLAESCU BOGDANII CENENCIU DOMNICA
POPOVICI VIRGILIV AEFARFARA MINODORA
SOROP IONUTIV aEFARFARA MINODORA
STAN ALEXIAIV BEIONELE CAMELIA
CIRSTOV STEFAN TEODORIV CEGEORGESCU MADALINA
CIOROIANU VLADPregatitoare AEVASILE VIORICA
CRISTINA ENCULESCU DARIAPregatitoare AEVASILE VIORICA
DIDOLI FRANCESCAPregatitoare AEVASILE VIORICA
ENACHE IRENEPregatitoare AEVASILE VIORICA
MUSCALAGIU LILIANAPregatitoare AEVASILE VIORICA
TITA TIMEEA IVONAPregatitoare AEVASILE VIORICA
DRAGOMIR MAYA ALEXAPregatitoare BESTEFAN CRISTINA
GEABU LUCAPregatitoare BESTEFAN CRISTINA
GEABURU LUCAPregatitoare BESTEFAN CRISTINA
SANDA RARES GABRIELPregatitoare BESTEFAN CRISTINA
ZLOTEA DANIELII CINENCIU DOMNICA
PLESEA LAURA ANDREEAII BIGURA ROSIE MADALINA
BUTOI RALUCAII CINENCIU DOMNICA
DRAGHICI ARABELAII CINENCIU DOMNICA
PAVELESCU MIHAIL DAVIDIII AIFILIP SIOMONA
PIRLOG NICUSORIII CIBUSE DANIELA
PICU EVELINAIV BIIONELE CAMELIA
NICOLA GEORGE ANDREIII BIIGURA ROSIE MADALINA
SANDU RIANNAI CIICIRLOGEA MIHAI
CORBOIANU DRAGOS MARIUSII BIIGURA ROSIE MADALINA
TOBOS ANDREI CATALINII BIIGURA ROSIE MADALINA
CIRLAN ANDREIII CIINENCIU DOMNICA
DARUKA GABRIELPregatitoare AIIVASILE VIORICA
CIOVICA LUCA VALERIA IOANAPregatitoare BIISTEFAN CRISTINA
GEABURU LUCAPregatitoare BIISTEFAN CRISTINA
URITA IANIS STEFANPregatitoare BIISTEFAN CRISTINA
BODAESCU CIPRIAN IONUTI BIIIPOPESCU GABRIELA
NICA DARIUS STEFANI BIIIPOPESCU GABRIELA
MIRSOLEA IZABELA MARIAPregatitoare BIIISTEFAN CRISTINA
PIRVULESCU DARIA NICOLEII BIIIGURA ROSIE MADALINA
NEACSU CATALINI AMCIOABA ANA
VELISCU ELIZA MARIAI AMCIOABA ANA
CHIRITA BOGDAN ILIEI BMPOPESCU GABRIELA
BURDAN ADRIELAI CMCIRLOGEA MIHAI
FLORICEL ELENAI CMCIRLOGEA MIHAI
FLOREA MATEI LAURENTIUIII AMFILIP SIOMONA
VOICU MIRUNA-FLORENTINAIII AMFILIP SIOMONA
CIORTAN ANA MARIA CATALINAIV CMGEORGESCU MADALINA
FANTANA ALEXANDRAPregatitoare AMVASILE VIORICA
NEICU MIRABELAPregatitoare AMVASILE VIORICA
VILAU ALEXANDRUPregatitoare AMVASILE VIORICA

Inapoi la centrele de concurs