Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea Eliade
Nume elevClasaCadru didactic
SERBANESCU BIANCA MARIAI AVANTU MARIA
BARBUT ANAMARIAI BBALOSACHE DORINA
RAICU BIANCAI BBALOSACHE DORINA
SIMION TUDORI BBALOSACHE DORINA
BARBU ANDREI RARESI CGAVRILA ELENA
CIUPUREANU DENISAI DPOPESCU MIRELA
COJOCAREANU PETRUI DPOPESCU MIRELA
CONSTANTINESCU DAVIDI DPOPESCU MIRELA
COPANCEANU DAVIDI DPOPESCU MIRELA
CUREA EDUARDI DPOPESCU MIRELA
DOROBANTU MARIAI DPOPESCU MIRELA
GANESCU ADRIANI DPOPESCU MIRELA
GRIGORESCU MARIAI DPOPESCU MIRELA
SANDU ROXANAI DPOPESCU MIRELA
SARARU LETITIAI DPOPESCU MIRELA
SCHIOPU MIRUNAI DPOPESCU MIRELA
ASPROIU TIMEEA MARIAII APOPA CARMEN
AVRAM ANA MARIAII APOPA CARMEN
CONSTANTIN ALEXIA CRISTIANAII APOPA CARMEN
DANA ECATERINAII APOPA CARMEN
FARCU MARAII APOPA CARMEN
FAUR DAVID MIHNEAII APOPA CARMEN
GRIGORESCU DARIUSII APOPA CARMEN
IANCU ROBERT DUMITRUII APOPA CARMEN
OPREA STEFAN THEODORII APOPA CARMEN
STANCIU ROBERT GABRIELII APOPA CARMEN
STANESCU MIHAIII APopa Carmen
ANDREI BIANCAII BMORARU MARCELA
DEDIU BIANCAII BMORARU MARCELA
FLORICEL ROBERTII BMORARU MARCELA
GAGIU LUCAII BMORARU MARCELA
MARINAS DARIAII BMORARU MARCELA
MIHAI RARESII BMORARU MARCELA
PAVEL ALEXIAII BMORARU MARCELA
PERIANU RUXANDRAII BMORARU MARCELA
UNGUREANU VICTORII BMORARU MARCELA
UTA LUCAII BMORARU MARCELA
BALUNA RARESII CDUTA NARCISA
CERNEA BIANCAII CDUTA NARCISA
CIOC RARESII CDUTA NARCISA
FAURESCU SORINII CDUTA NARCISA
GEAFIR MATEIII CDUTA NARCISA
IORDACHE ANDREIII CDUTA NARCISA
IRIMESCU SOFIAII CDUTA NARCISA
PREDA SONIA II CDUTA NARCISA
SAVIC DAVIDII CDUTA NARCISA
STROE NATALIAII CDUTA NARCISA
URZICEANU IOANAII CDUTA NARCISA
DIACONESCU RADUII DGhinea Mihaela
DINU GABRIELII DGhinea Mihaela
GRADINARU KARLAII DGhinea Mihaela
IONITA DAVIDII DGhinea Mihaela
JUJEA RADUII DGhinea Mihaela
STOIAN CABIRIAII DGhinea Mihaela
TAIATU TIBERIUII DGhinea Mihaela
TRASNEA ELENAII DGhinea Mihaela
BALAICAN AMELIAIII AAnoiu Florentina
BARBALAU PAULIII AAnoiu Florentina
BOBARCEA RAISAIII AAnoiu Florentina
IANCU IOANAIII AAnoiu Florentina
MANESCU VLADIII AAnoiu Florentina
MELEACA AMERIII AAnoiu Florentina
RADUT IONUTIII AAnoiu Florentina
TUCA BEATRICEIII AAnoiu Florentina
TUDORASCU DAVIDIII AAnoiu Florentina
STEFAN ANDREEAIII BVOINEA MARIANA
Stefan AndreeaIII BVOINEA MARIANA
TRANCA ALEXANDRAIII CRADU FLORENTINA
Huidila Giulia GabrielaIII ESandu Stefania
Serbanescu IsabelaIII ESandu Stefania
ARMASELU ANDREIIV ASTEFAN FLOAREA
ARMASELU ANDREIIV ASTEFAN FLOAREA
BURCEA DAVIDIV ASTEFAN FLOAREA
ILIEVLAD IV ASTEFAN FLOAREA
IVANOVICI IARINAIV ASTEFAN FLOAREA
PATRASCU RADUIV ASTEFAN FLOAREA
POPA MIHAIIV ASTEFAN FLOAREA
POPESCU ANDREIIV ASTEFAN FLOAREA
PURCAREA ANDREEAIV ASTEFAN FLOAREA
RADUICA BRIANAIV ASTEFAN FLOAREA
CODRES MIHAIIV BDINCA HERMINA
COLAN MARA DARIAIV BDINCA HERMINA
DUCU ANDREIIV BDINCA HERMINA
DUMITRASCU FRANCESCA ANTONIAIV BDINCA HERMINA
GHEORGHE CAROL ALEXANDRUIV BDINCA HERMINA
GIURGITEANU CRISTIANAIV BDINCA HERMINA
MAIURU STEFANIV BDINCA HERMINA
SELEA EMMA TEODORAIV BDINCA HERMINA
VILCULESCU IOANAIV BDINCA HERMINA
CONSTANTINESCU MATEI DIMITRISIV CCretan Valentina
IOANA ANDREI VICTORIV CCretan Valentina
NEMTARU VLADIMIR MIHAIIV CCretan Valentina
TUDOSE MARIA CORINAIV CCretan Valentina
UDREA IRIS ELENAIV CCretan Valentina
Cancescu MateiIV DRiza Narcisa
Chirtibus SasaIV DRiza Narcisa
Dediu StefanIV DRiza Narcisa
Vasilescu MihaiIV DRiza Narcisa
POPESCU IZABELAPregatitoare AASPROIU DIANA
POPESCU LUCASPregatitoare AASPROIU DIANA
BALOSACHE BIANCAPregatitoare BMITRU REBECA
BELCIUG ALESSIAPregatitoare BMITRU REBECA
BESLIU LIVIAPregatitoare BMITRU REBECA
BOGDAN EDUARDPregatitoare BMITRU REBECA
BOGDAN KARINAPregatitoare BMITRU REBECA
BRANDIBUR IVASCU NICHOLASPregatitoare BMITRU REBECA
CHIRILA ARIANAPregatitoare BMITRU REBECA
CIMPOERITA ANDRAPregatitoare BMITRU REBECA
CIOCHIA MADALINAPregatitoare BMITRU REBECA
DINU ELENAPregatitoare BMITRU REBECA
DUMITRU MAIAPregatitoare BMITRU REBECA
DUTA ALESIAPregatitoare BMITRU REBECA
MARINESCU DENISPregatitoare BMITRU REBECA
MIHAI DAVIDPregatitoare BMITRU REBECA
NETAR ERICPregatitoare BMITRU REBECA
NUTA ROBERTPregatitoare BMITRU REBECA
PAUNESCU VERONICAPregatitoare BMITRU REBECA
PIGULEA ALEXPregatitoare BMITRU REBECA
RATOI DAVIDPregatitoare BMITRU REBECA
SAULEANU TUDORPregatitoare BMITRU REBECA
SECERE VLADPregatitoare BMITRU REBECA
STAMULESCU CRISTIANPregatitoare BMITRU REBECA
STUPARU ROBERTPregatitoare BMITRU REBECA
TUDOR IANNISPregatitoare BMITRU REBECA
TURNA IRINAPregatitoare BMITRU REBECA

Inapoi la centrele de concurs