Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea Eliade
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ASPROIU TIMEEAI AEPOPA CARMEN
AVRAM ANA MARIAI AEPOPA CARMEN
CONSTANTIN ALEXIAI AEPOPA CARMEN
CORAVU ANDRA TEODORAI AEPOPA CARMEN
DANA ECATERINAI AEPOPA CARMEN
DUMITRU SILVIUI AEPOPA CARMEN
FARCU MARAI AEPOPA CARMEN
FAUR DAVIDI AEPOPA CARMEN
GENTU FLORINI AEPOPA CARMEN
GOGA MARIAI AEPOPA CARMEN
GRIGORESCU DARIUSI AEPOPA CARMEN
GUTU MIHNEAI AEPOPA CARMEN
IANCU ROBERTI AEPOPA CARMEN
MARINESCU ROBERTI AEPOPA CARMEN
MICU ANISSAI AEPOPA CARMEN
OPREA STEFANI AEPOPA CARMEN
PETRESCU EVOLETI AEPOPA CARMEN
POPA MATEII AEPOPA CARMEN
POPESCU SEBASTIANI AEPOPA CARMEN
STANESCU MIHAII AEPOPA CARMEN
TRIFANESCU CALINI AEPOPA CARMEN
ALBU BIANCAI CEDUTA NARCISA
CERNEA BIANCAI CEDUTA NARCISA
FAURESCU SORINI CEDUTA NARCISA
IRIMESCU SOFIAI CEDUTA NARCISA
IONITA DAVIDI DEGHINEA MIHAELA
JUJEA RADUI DEGHINEA MIHAELA
TAIATU TIBERIUI DEGHINEA MIHAELA
TRAISTARU DARIA MARIAI DEGHINEA MIHAELA
ANTONIE ELIANII BEvOINEA mARIANA
ILIESCU DARIAII BEvOINEA mARIANA
MECA RARESII BEvOINEA mARIANA
PAUNESCU RADUII BEvOINEA mARIANA
Albu GabrielII DESimanschi Aida
ANGHEL PATRICK ANDREIII DESimanschi Aida
CALIN ROXANAII DESimanschi Aida
CIMPEANU ADELINAII DESimanschi Aida
CIOI MIHAI DAVIDII DESimanschi Aida
CONSTANTIN ALEXANDRUII DESimanschi Aida
DINCA ELIZA MARIAII DESimanschi Aida
MATEA LUCA ANDREIII DESimanschi Aida
Mincan FabianoII DESimanschi Aida
MINCHICI ALEXANDRUII DESimanschi Aida
OPRISAN CARLAII DESimanschi Aida
Parvu IoanII DESimanschi Aida
PRUNA INGRID ALEXANDRAII DESimanschi Aida
Raicu BogdanII DESimanschi Aida
Robu TeodoraII DESimanschi Aida
Tabacu RaresII DESimanschi Aida
Trusculete LucaII DESimanschi Aida
ILIE VLAD MIHAIIII AEStefan Floarea
IVANOVICI IARINA ANDREEAIII AEStefan Floarea
MELINESCU ANDREIIII AEStefan Floarea
NISIPASU TUDORIII AEStefan Floarea
POPA MIHAI ALEXANDRUIII AEStefan Floarea
POPARTAN BOGDAN PAULIII AEStefan Floarea
POPESCU ADRIANA FRANCESCAIII AEStefan Floarea
VARUTU EVA STEFANIAIII AEStefan Floarea
ANDREI LUCA SEBASTIANIII BEDINCA HERMINA
ANGHEL AMALIAIII BEDINCA HERMINA
COLAN MARA DARIAIII BEDINCA HERMINA
Dumitrascu Francesca AntoniaIII BEDINCA HERMINA
Gheorghe Carol AlexandruIII BEDINCA HERMINA
GIURGITEANU CRISTIANAIII BEDINCA HERMINA
GOGA DAVIDIII BEDINCA HERMINA
MAGEANU ANDY STEFANIII BEDINCA HERMINA
POPESCU DARIAIII BEDINCA HERMINA
SELEA EMMA TEODORA III BEDINCA HERMINA
TAPUSI SOFIAIII BEDINCA HERMINA
VILCULESCU IOANAIII BEDINCA HERMINA
IOANA ANDREI VICTORIII CECRETAN VALENTINA
NEMTARU VLADIMIR MIHAIIII CECRETAN VALENTINA
RADU ROBERT SEBASTIANIII CECRETAN VALENTINA
TUDOSE MARIA CORINAIII CECRETAN VALENTINA
BALUTA DENISAIII DERiza Narcisa
CANCESCU MATEIIII DERiza Narcisa
CHIRTIBUS SASAIII DERiza Narcisa
DEDIU STEFANIII DERiza Narcisa
Grinaru DavidIII DERiza Narcisa
BELU MIHAIIV AEASPROIU DIANA
BOSTINA ELIZAIV AEASPROIU DIANA
CATARA MIHAIIV AEASPROIU DIANA
DOBRE ROBERTIV AEASPROIU DIANA
MUNTEANU ANGELAIV AEASPROIU DIANA
TRUICA DORIN CRISTIANIV AEASPROIU DIANA
VIERIU MARIAIV AEASPROIU DIANA
ILINCA STEFANESCU MARIAIV BEMITRU REBECA
SALCEANU EDUARDIV CEROSCULESCU ALEXANDRU
BUDURU SARA MARIAIV DEGRINARU NADIA
DAMUREANU COSMINGEORGEIV DEGRINARU NADIA
IANCU DUMITRU GABRIELIV DEGRINARU NADIA
LUPEANU ROBERTIV DEGRINARU NADIA
NICOLICI BIANCAIV DEGRINARU NADIA
ROSU-HAMZESCU ANDREEAIV DEGRINARU NADIA
STOICA IRISPregatitoare AEDINCA HERMINA
GAITA CLARAPregatitoare BEBalosache Dorina
RAICU BIANCAPregatitoare BEBalosache Dorina
ANGHEL CLARA STEFANIAPregatitoare CEGavrila Elena
BARBU ANDREI RARESPregatitoare CEGavrila Elena
CAIA RAZVANPregatitoare CEGavrila Elena
CERBULESCU C-TIN LUCAPregatitoare CEGavrila Elena
DUMITRU OANA ANDREEAPregatitoare CEGavrila Elena
GATEJESCU MIHNEA IOANPregatitoare CEGavrila Elena
POPESCU IOANAPregatitoare CEGavrila Elena
ZAMFIR DARIUS GEORGEPregatitoare CEGavrila Elena
ZAVOI IULIA GABRIELAPregatitoare CEGavrila Elena
BESLIU ALEXANDRAPregatitoare DEPOPESCU MIRELA
COJOCAREANU PETRUPregatitoare DEPOPESCU MIRELA
CONSTANTINESCU DAVIDPregatitoare DEPOPESCU MIRELA
CUREA EDUARDPregatitoare DEPOPESCU MIRELA
DOROBANTU MARIAPregatitoare DEPOPESCU MIRELA
GRIGORESCU MARIAPregatitoare DEPOPESCU MIRELA
PALFI ERIKPregatitoare DEPOPESCU MIRELA
UDREA IRIS ELENAIII CICRETAN VALENTINA
BALUNA RARESI CIDUTA NARCISA
POPA NEACSU STEFANIII BIDINCA HERMINA
VARUTU ALEXANDRAIII DIRiza Narcisa
MOGOI ANDREIIV BIMITRU REBECA
POPESCU VLADIV BIMITRU REBECA
EPURE ANCA MARIAIV DIGRINARU NADIA
BARBULESCU AYANI CIIDUTA NARCISA
PREDA SONIA I CIIDUTA NARCISA
GEORGESCU ERIKAI DIIGHINEA MIHAELA
SOSEA MARAI DIIGHINEA MIHAELA
SPINU JASMINEIV DIIGRINARU NADIA
STROE NATALIAI CIIDUTA NARCISA
CUMPANASU ROBERTIII BIIDINCA HERMINA
DIACONU MARA IRINAIII BIIDINCA HERMINA
Ducu AndreiIII BIIDINCA HERMINA
ROTARU RAZVAN MIHAIIII BIIDINCA HERMINA
POPA JASMINEIII DIIRiza Narcisa
CARSTOCEA DAVIDPregatitoare AIIDINCA HERMINA
STEFANESCU RAISAPregatitoare AIIDINCA HERMINA
VIGUIER MATHIASPregatitoare AIIDINCA HERMINA
UT SOPHIA MARIAPregatitoare CIIGavrila Elena
CIUPUREANU DENISAPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
DIACONU MIHNEAPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
POPA NEACSU IOANAPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
BUZATU DAVIDI AIIPOPA CARMEN
NICOLAE CRISTIANI AIIPOPA CARMEN
CIOC RARESI CIIDUTA NARCISA
COMAN SONIAI DIIGHINEA MIHAELA
DINU GABRIELI DIIGHINEA MIHAELA
MATEA FRANCESCAI DIIGHINEA MIHAELA
BALACI STEFANIAII BIIvOINEA mARIANA
KESSLER EDUARDII BIIvOINEA mARIANA
KULISZKO KARINAII BIIVOINEA MARIANA
PASCULESCU EDUARDII BIIvOINEA mARIANA
PITICA ROBERTII BIIvOINEA mARIANA
SANDULESCU STEFANII BIIVOINEA MARIANA
STEFAN ANDREEAII BIIVOINEA MARIANA
STEFAN MAYAII BIIVOINEA MARIANA
MIHAI TANIA ELENAII DIISimanschi Aida
MIU ANDREI II EIIALINA MARGINEANU
Petcu ElenaII EIIALINA MARGINEANU
POPESCU ISABELLAII EIIALINA MARGINEANU
SERBANESCU ISABELAII EIIALINA MARGINEANU
RADUICA BRIANAIII AIIStefan Floarea
CODRES MIHAIIII BIIDINCA HERMINA
DELIU VLAD CLAUDIUIII CIICRETAN VALENTINA
CHIURTU RAZVANIV CIIROSCULESCU ALEXANDRU
GHEORGHE RARISA IOANAPregatitoare CIIGavrila Elena
RIZAN LUCAPregatitoare CIIGavrila Elena
AVRAM AMELIA MARIAPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
CONSTANTINESCU EVAPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
DICU ALECPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
DOLAN ALEXA ANDREEAPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
MAIURU ELENAPregatitoare DIIPopescu Mirela
PURCARU ROLF CAROLPregatitoare DIIPOPESCU MIRELA
GRADINARU KARLAI DIIIGHINEA MIHAELA
DOBRE ANDREI RARESIII AIIIStefan Floarea
SIMIAN ALMA ANDREEAIII BIIIDINCA HERMINA
CRETU SEBASTIANIII DIIIRiza Narcisa
MARGARITESCU ANDREIIII DIIIRiza Narcisa
IONESCU MIHNEAIV BIIIMITRU REBECA
CONSTANTIN ANDREII DIIIGHINEA MIHAELA
CONSTANTINESCU RADUIII AIIIStefan Floarea
RADUT ARONIII AIIIStefan Floarea
PUSCA DAN COSMINIII BIIIDINCA HERMINA
VLADU DAVID ANDREIIII BIIIDINCA HERMINA
VASILESCU MIHAIIII DIIIRiza Narcisa
MITRU MIHAIPregatitoare AIIIDINCA HERMINA
SERBANESCU BIANCAPregatitoare AIIIDINCA HERMINA
EL FATHI AMIRAPregatitoare CIIIGavrila Elena
MOGA ANA MARIAPregatitoare CIIIGavrila Elena
TRAISTARU IANIS STEFANPregatitoare CIIIGavrila Elena
BEJINARU SOFIAPregatitoare DIIIPOPESCU MIRELA
CIAUSIU TEODORAPregatitoare DIIIPOPESCU MIRELA
DRANICEANU ANAPregatitoare DIIIPOPESCU MIRELA
LUNGU TEEAPregatitoare DIIIPOPESCU MIRELA
MARINICA DRAGOSPregatitoare DIIIPOPESCU MIRELA
BURCEA DAVID NICOLASIII AIIIStefan Floarea
NEDELCU ALEXIAIII AIIIStefan Floarea
MARIUTA ANDRAIV BIIIMITRU REBECA
SECETA RARESIV BIIIMITRU REBECA
PURCAREANU VERONICAIV DIIIGRINARU NADIA
BUZATU ARONPregatitoare BIIIBalosache Dorina
BALASA ERICI AMPOPA CARMEN
DEMETRESCU VLADI AMPOPA CARMEN
STANCIU ROBERTI AMPOPA CARMEN
OPRISAN RARESI CMDUTA NARCISA
URZICEANU IOANAI CMDUTA NARCISA
CHIPIRLIN MITRICA AMELIAI DMGHINEA MIHAELA
DIACONESCU RADUI DMGHINEA MIHAELA
GONZALEZ ILIUTA ALEXANDRAI DMGHINEA MIHAELA
TUDOR MARIAI DMGHINEA MIHAELA
MIHAIU ALEXIA TEODORAIII AMStefan Floarea
PATRASCU RADUIII AMStefan Floarea
POPESCU ANDREI BOGDANIII AMStefan Floarea
MITROAICA DARIUS GABRIELIII BMDINCA HERMINA
STAICU MARIO DINELIII BMDINCA HERMINA
CONSTANTINESCU MATEIIII CMCRETAN VALENTINA
Radu BrianaIII DMRiza Narcisa
GHITA IULIA IV BMMITRU REBECA
NETAR THEIAIV BMMITRU REBECA
SEITAN ADRIAN IV BMMITRU REBECA
SUTU ALEXANDRUIV BMMITRU REBECA
CIRSTEA SIMONAIV CMROSCULESCU ALEXANDRU
BECE RAZVANPregatitoare AMDINCA HERMINA
OLTEANU ALEXIAPregatitoare AMDINCA HERMINA
SMARANDA DAVIDPregatitoare AMDINCA HERMINA
TOLEA IANISPregatitoare AMDINCA HERMINA
BARBUT ANA MARIAPregatitoare BMBalosache Dorina
GEOGEA SOFIAPregatitoare BMBalosache Dorina
RAUCANU NATASHAPregatitoare BMBalosache Dorina
BALUTA MARIA LAVINIAPregatitoare CMGavrila Elena
CAP AYDAN EMREPregatitoare CMGavrila Elena
CAPITANESCU ANDREIPregatitoare CMGavrila Elena
DRAGOESCU EDUARD MIHAI DRAGOESCU EDUARD MIHAIPregatitoare CMGavrila Elena
DRICU VLAD ALEXANDRUPregatitoare CMGavrila Elena
COPANCEANU DAVIDPregatitoare DMPOPESCU MIRELA

Inapoi la centrele de concurs