Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Sf. Dumitru
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GHERGHI MIHAI II BEJIANU LONETTA
IONICA LUCA II BEJIANU LONETTA
MIHAILESCU TEODORAII BEJIANU LONETTA
PIRVESCU ERICII BEJIANU LONETTA
STANICA OANAII BEJIANU LONETTA
VARABIEV DENISII BEJIANU LONETTA
DINCU MIHAI DANIEL II CEZDRENGHEA ADRIANA
GAVRILA EDUARD ANDREIIII AEMIHALCEA ELENA
MARINICA ALEXANDRAIII AEMIHALCEA ELENA
NEDELCU RAZVANIII AEMIHALCEA ELENA
BARLEA EDUARD MIHAITAIII BESTANCIU EUGENIA
EPURAN DRAGOS NICUSORIII BESTANCIU EUGENIA
PUCHEANU DARIA ALESSIAIII BESTANCIU EUGENIA
CIUCA STEFANIII CESTAVARACHE TEODORA
CALUTOIU BRIANAIV BESUCIU ANDRADA
ORSCA ALEXIAIV BESUCIU ANDRADA
SURDU ALEXANDRUIV CERADU DANA
BADICI SIMINAPregatitoare AEUDRESCU CRISTINA
DUMITRU DAVIDPregatitoare AEUDRESCU CRISTINA
ENCULESCU STEFANIAPregatitoare AEUDRESCU CRISTINA
GEORGESCU ARIANAPregatitoare AEUDRESCU CRISTINA
MIHAIL KARIMPregatitoare AEUDRESCU CRISTINA
OPRESCU SEBASTIANPregatitoare AEUDRESCU CRISTINA
BARBU INGRID MARIAPregatitoare BETOTORA MIHAELA
POPESCU MIHNEA BOGDANPregatitoare BETOTORA MIHAELA
PREDA DARIA NICOLETAPregatitoare BETOTORA MIHAELA
RUIU EMMA NICOLETAPregatitoare BETOTORA MIHAELA
ANASTASESCU ALEXANDRUPregatitoare CEDIACONU DINU RALUCA
IONICA ERIKPregatitoare CEDIACONU DINU RALUCA
IORDACHE STEFANPregatitoare CEDIACONU DINU RALUCA
LAPADATU BIANCAPregatitoare CEDIACONU DINU RALUCA
FLEANCU MIHNEAII AIMURARESCU DIANA
PESCAREANU DAVIDII AIMURARESCU DIANA
CAZACU DOMONIQUE DARIAII DIMUSAT CARMEN
BARLEA SEBASTIAN STEFANITAIII BISTANCIU EUGENIA
MATEI ALEXANDRAIII BISTANCIU EUGENIA
VULTURU BOGDANIII CISTAVARACHE TEODORA
ROGOCIU RAZVAN IV CIRADU DANA
GHITA BIANCAPregatitoare CIDIACONU DINU RALUCA
SPIRLEA LIVIAPregatitoare CIDIACONU DINU RALUCA
CIUCURICA ANAII AIIMURARESCU DIANA
ILIE MELISAIII AIIMIHALCEA ELENA
PRUNOIU ANIELA III AIIMIHALCEA ELENA
VULPE GABRIELAIII AIIMIHALCEA ELENA
DRIGHICIU IOANAIII CIISTAVARACHE TEODORA
BUTU IOANAIV AIIDUMITRESCU ANDA
COJOCARU RARESII BIIJIANU LONETTA
STEFANESCU ANTONIAII BIIJIANU LONETTA
TUDOR ALEXANDRUII BIIJIANU LONETTA
DUCA RARESII CIIZDRENGHEA ADRIANA
SPIRIDON RARESII CIIZDRENGHEA ADRIANA
DINULESCU REBECA GABRIELAII DIIMUSAT CARMEN
IOANA GABRIELA MARIELAII DIIMUSAT CARMEN
OPREA IONELA STEFANIAIII BIISTANCIU EUGENIA
POPESCU SOFIAIII BIISTANCIU EUGENIA
BADESCU ANDREEAIV BIISUCIU ANDRADA
BADICI CARINAPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
BANGHEA BOGDANPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
BARBUTU IRINAPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
BUTA GABRIELAPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
DRAGHICI ROMINAPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
FURISI TIBERIUPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
GHEORGHICA DAVIDPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
IOVAN VERONICAPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
MIU ALEXANDRAPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
NISNER CRISTIANAPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
TIGANTELE MIHAIPregatitoare AIIUDRESCU CRISTINA
CIOACA DANIELPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
COSTACHE BIANCAPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
MARCIUICA NATALIAPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
OANTA ANTONIAPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
PANDURU EMMAPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
PELEPIUC VLADPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
POPA ALEXAPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
RADU DAVIDPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
ROSU SARAPregatitoare CIIDIACONU DINU RALUCA
FRIMOIU IANISII AIIIMURARESCU DIANA
DINCA DAVID COSMINIII AIIIMIHALCEA ELENA
GHITA SEBASTIANIII AIIIMIHALCEA ELENA
BUTU STEFANPregatitoare CIIIDIACONU DINU RALUCA
BADESCU DARIA STEFANIAIII AIIIMIHALCEA ELENA
NICOLAE MARIO MIHAIPregatitoare BIIITOTORA MIHAELA
RIZEA BOGDANPregatitoare CIIIDIACONU DINU RALUCA
ICA DARIA GEORGIANAPregatitoare BIIITOTORA MIHAELA
PESCAREANU DARIAII AMMURARESCU DIANA
SMARANDACHE RARESII BMJIANU LONETTA
STINGA ROBERT ALEXANDRU II DMMUSAT CARMEN
MIRTAN LIVIUIII AMMIHALCEA ELENA
RACU ANDREI IV CMRADU DANA
AVRAMESCU COSMINPregatitoare AMUDRESCU CRISTINA
DAOGARU BIANCAPregatitoare AMUDRESCU CRISTINA
MOSCATELLI ALBERTOPregatitoare AMUDRESCU CRISTINA
MUNTEANU GABRIELPregatitoare AMUDRESCU CRISTINA
CRETU CARLA MARIAPregatitoare BMTOTORA MIHAELA
BERCEA RARESPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
CIOBANESCU DANIELPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
COCOSILA STEFANIAPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
CONSTANTIN MAYAPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
DUMITRASCUTA BIANCAPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
MUNTEANU ALEXANDRUPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
PATRA GROGORIEPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
SIRBU RALUCAPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
SOROP SOFIAPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
UDRICA VLADPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA
VULPAN ANASTASIAPregatitoare CMDIACONU DINU RALUCA

Inapoi la centrele de concurs