Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:C N Costache Negri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ion Mihnea MihailI A98Sofia Ivanus
Nita Raisa AndreeaI A96Sofia Ivanus
Trifu ClaudiuI A85Sofia Ivanus
Chitu Maria TeodoraI A80Sofia Ivanus
Popa MariaI B100Mariana Negrici
Bejan CasianaI B95Mariana Negrici
Dumbrava StelianI B95Mariana Negrici
Grigorica TudorI B94Mariana Negrici
Munteanu AlbertI B92Mariana Negrici
Podaru Ana MariaI B82Mariana Negrici
Bors DenisaI B81Mariana Negrici
Filip Ana MariaII A100Daniela Bobu
Filip Matei AndreiII A100Daniela Bobu
Manea Ana-MariaII A95Daniela Bobu
Stoica BiancaII A95Daniela Bobu
Vasilache DeliaII A87.5Daniela Bobu
Grigorescu TeodoraII A82.5Daniela Bobu
Miron MateiII A80Daniela Bobu
Sandu AndreiII A80Daniela Bobu
Eftinca BrianaII B100Dorina Turosu
Slavu MateiII B100Dorina Turosu
Caus MihaelaII B92.5Dorina Turosu
Pavaloaei MariaII B92.5Dorina Turosu
Stoicescu OctavianII B92.5Dorina Turosu
Coropcianu BeatriceII B90Dorina Turosu
Hriscu IuliaII B90Dorina Turosu
Lehedea KarinaII B90Dorina Turosu
Stefanescu MateiII B90Dorina Turosu
Stefanopol DariaII B90Dorina Turosu
Furcila CezaraII B87.5Dorina Turosu
Harabagiu SabinaII B87.5Dorina Turosu
Stoican MedeeaII B85Dorina Turosu
Druta DariusII B75Dorina Turosu
Panaite MadalinaII B75Dorina Turosu
Dumitriu RazvanII B73.5Dorina Turosu
Canski EvelinII B70Dorina Turosu
Maracineanu VladII B70Dorina Turosu
Aron Alexandra II B67.5Dorina Turosu
Paun PetruII B65Dorina Turosu
Serban JustinII B65Dorina Turosu
Butunoiu LucasIII A100Rodica Stefanica
David StefanIII A100Rodica Stefanica
Dumitrascu Andrei CezarIII A100Rodica Stefanica
Dumitru LucaIII A100Rodica Stefanica
Ghimpu CodrinIII A100Rodica Stefanica
Gisca Maria TeodoraIII A100Rodica Stefanica
Rusu Teodora MariaIII A100Rodica Stefanica
Iacob Tudor GeorgeIII A98Rodica Stefanica
Antohi Ianis MateoIII A96Rodica Stefanica
Mantu Filip AdrianIII A91Rodica Stefanica
Serghie Maria ClaraIII A90Rodica Stefanica
Lazar Eduard GeorgeIII A87Rodica Stefanica
Ivan Sara MariaIII A85Rodica Stefanica
Martini AlexiaIII A85Rodica Stefanica
Teodor DavidIII A82Rodica Stefanica
Miron NicolaIII A81Rodica Stefanica
Negrea Robert GabrielIII A81Rodica Stefanica
Gagu Oana GabrielaIII A80Rodica Stefanica
Marinescu ElisabethIII A70Rodica Stefanica
Nalli Yunnus EmreIII A70Rodica Stefanica
Stoica Andreea BeatriceIII A64Rodica Stefanica
Maftei Darius IonutIII A62Rodica Stefanica
Hogea Ana MariaIII B100Doina Matei
Oanca Andrei CristianIII B100Doina Matei
Olaru Bianca AlessiaIII B100Doina Matei
Sirbu IoanaIII B100Doina Matei
Diacanu Alexia CristianaIII B96Doina Matei
Ignat Bianca AndreeaIII B96Doina Matei
Foltea AlexandruIII B95Doina Matei
Albu BiancaIII B91Doina Matei
Crivat David LucianIII B85Doina Matei
Lemnaru Diana AnastasiaIII B85Doina Matei
Manzu Andra MihaelaIII B85Doina Matei
Ochianu Alexia IoanaIII B83Doina Matei
Amolioaiei Iulia AlexiaIII B80Doina Matei
Chirita Stefania MariaIII B80Doina Matei
Lungu Maria TeodoraIII B76Doina Matei
Craescu Teodor AndreiIII B70Doina Matei
Grigore MateiIII B70Doina Matei
Chelariu AlexandruIV A100Elena Ailincai
Mirica MihneaIV A100Elena Ailincai
Popa DenisaIV A100Elena Ailincai
Rapa AlexiaIV A100Elena Ailincai
Butan DenisIV A99Elena Ailincai
Bobu DariusIV A98Elena Ailincai
David IonutIV A98Elena Ailincai
Moraru RuxandraIV A98Elena Ailincai
Rosca-Mayer MariaIV A98Elena Ailincai
Diaconu IngridIV A97Elena Ailincai
Iessensky AnaIV A97Elena Ailincai
Minjirean LorenaIV A97Elena Ailincai
Soare AnaisIV A97Elena Ailincai
Stavar DragosIV A97Elena Ailincai
Bataran DariusIV A96Elena Ailincai
Hancu RemusIV A96Elena Ailincai
Craciun RobertIV A95Elena Ailincai
Pastramagiu MariaIV A95Elena Ailincai
Munteanu AlexandruIV A93Elena Ailincai
Botez DenisIV A91Elena Ailincai
Dumitrescu MinervaIV A91Elena Ailincai
Rotaru CalinIV A86Elena Ailincai
Stanescu YannisIV A85Elena Ailincai
Vasilache ElizaIV A84Elena Ailincai
Ignat AlexandraIV B100Rodica Cernencu
Lupu Antonia MariaIV B100Rodica Cernencu
Nistor MariaIV B100Rodica Cernencu
Braileanu IoanaIV B98Rodica Cernencu
Tiron RazvanIV B98Rodica Cernencu
Gatin MariaIV B97Rodica Cernencu
Hamza BeatriceIV B97Rodica Cernencu
Iovita DariaIV B97Rodica Cernencu
Sterea AlexiaIV B96Rodica Cernencu
Busila DariaIV B91Rodica Cernencu
Blajanu AIV B90Rodica Cernencu
Maravela MarioIV B88Rodica Cernencu
Plescan MariusIV B83Rodica Cernencu
Hanganu RoxanaIV B80Rodica Cernencu
Paslaru TeodoraIV B80Rodica Cernencu
Margineanu SofiaIV B78Rodica Cernencu
Portase IrinaIV B75Rodica Cernencu
Lupea RaduIV B73Rodica Cernencu
Sava Iulia MariaIV B73Rodica Cernencu
Marcu CristinaIV B72Rodica Cernencu
Caburgan RaresIV B71Rodica Cernencu
Bascu IsabelaIV B70Rodica Cernencu
Brasoveanu SerbanIV B64Rodica Cernencu

Inapoi la centrele de concurs