Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:C N Costache Negri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Carp TeodoraI A100Trotusanu Gina
Matache MaraI A99Trotusanu Gina
Dragut SaraI A95Trotusanu Gina
Antohi SophiaI A90Trotusanu Gina
Pastramagiu MugurI A90Trotusanu Gina
Stavar DavidI A90Trotusanu Gina
Enachescu CorneliusI A85Trotusanu Gina
Gheorghita XeniaI A80Trotusanu Gina
Mantu TudorI A80Trotusanu Gina
Stupu MihailI A80Trotusanu Gina
Velea AdinaI A80Trotusanu Gina
Zanet JustinI A75Trotusanu Gina
Gociu IoanaI A70Trotusanu Gina
Minjirean LucaI A70Trotusanu Gina
Chiriac DariaI B100Balan Ecaterina
Mocanu TudorI B100Balan Ecaterina
Tiron CristinaI B98Balan Ecaterina
Nechita AlessiaI B95Balan Ecaterina
Ciurea SaraI B90Balan Ecaterina
Hanu AlexandraI B90Balan Ecaterina
Hriscu AnaI B80Balan Ecaterina
Ion MihneaII A100Ivanus Sofia
Chitu MariaII A95Ivanus Sofia
Nita RaisaII A90Ivanus Sofia
Bumbaru ArianaII A85Ivanus Sofia
Anghel IngridII A80Ivanus Sofia
Berescu DariusII A80Ivanus Sofia
Marosy AntonII A80Ivanus Sofia
Culita IannisII A75Ivanus Sofia
Gutter HermannII A75Ivanus Sofia
Anghel RobertII A70Ivanus Sofia
Teodoru RebecaII A70Ivanus Sofia
Dumbrava StelianII B90Negrici Mariana
Bors DenisaII B85Negrici Mariana
Ursache FabyanII B85Negrici Mariana
Bejan CasianaII B80Negrici Mariana
Grigorica TudorII B80Negrici Mariana
Necula AmiraII B80Negrici Mariana
Podaru Ana-MariaII B80Negrici Mariana
Popa MariaII B80Negrici Mariana
Zaharia AuroraII B80Negrici Mariana
Stoica BiancaIII A100Bobu Daniela
Manea Ana-MariaIII A96Bobu Daniela
Filip MateiIII A95Bobu Daniela
Miron MateiIII A95Bobu Daniela
Filip Ana-MariaIII A94Bobu Daniela
Arapoglu AdamIII A93Bobu Daniela
Alexandrescu BogdanIII A82Bobu Daniela
Eftinca BrianaIII B100Turosu Dorina
Caus MihaelaIII B95Turosu Dorina
Hriscu IuliaIII B95Turosu Dorina
Panaite MadalinaIII B95Turosu Dorina
Aron AlexandraIII B93Turosu Dorina
Stefanescu MateiIII B92Turosu Dorina
Slavu MateiIII B86Turosu Dorina
Lehedea KarinaIII B81Turosu Dorina
Cristea AndreiIII B80Turosu Dorina
Coropcianu BeatriceIII B76Turosu Dorina
Culita IannisIII B75Ivanus Sofia
Dumitriu RazvanIII B73Turosu Dorina
Antohi IanisIV A100Stefanica Rodica
David StefanIV A100Stefanica Rodica
Dumitrascu CezarIV A100Stefanica Rodica
Ghimpu CodrinIV A100Stefanica Rodica
Gisca MariaIV A100Stefanica Rodica
Iacob GeorgeIV A100Stefanica Rodica
Lazar EduardIV A100Stefanica Rodica
Mantu FilipIV A100Stefanica Rodica
Miron NicolaIV A100Stefanica Rodica
Popa AlexiaIV A100Stefanica Rodica
Negrea RobertIV A98Stefanica Rodica
Dumitru LucaIV A94Stefanica Rodica
Butunoiu LucasIV A92Stefanica Rodica
Dima TudorIV A88Stefanica Rodica
Crintea TeodoraIV A87Stefanica Rodica
Serghie MariaIV A87Stefanica Rodica
Gagu OanaIV A86Stefanica Rodica
Rusu TeodoraIV A82Stefanica Rodica
Bobocea RobertIV A70Stefanica Rodica
Teodor DavidIV A70Stefanica Rodica
Diacanu AlexiaIV B100Matei Doina
Hogea Ana-MariaIV B98Matei Doina
Foltea AlexandruIV B92Matei Doina
Olaru BiancaIV B90Matei Doina
Oanca AndreiIV B86Matei Doina
Chirita StefaniaIV B78Matei Doina
Ignat BiancaIV B78Matei Doina
Albu BiancaIV B75Matei Doina
Ochianu Alexia IoanaIV B72Matei Doina
Bradea EvaPregatitoare A100Ailincai Elena
Cirlan MihaiPregatitoare A100Ailincai Elena
Costache AndreeaPregatitoare A100Ailincai Elena
Gisca GabrielPregatitoare A100Ailincai Elena
Lacusta AndraPregatitoare A100Ailincai Elena
Mihai NicolaPregatitoare A100Ailincai Elena
Molnic DavidPregatitoare A100Ailincai Elena
Popa AnaPregatitoare A100Ailincai Elena
Rapa SofiaPregatitoare A100Ailincai Elena
Spak SiennaPregatitoare A100Ailincai Elena
Tofan MirunaPregatitoare A100Ailincai Elena
Ungureanu AlinPregatitoare A100Ailincai Elena
Iacob DavidPregatitoare A95Ailincai Elena
Velev IoanaPregatitoare A95Ailincai Elena
Arhip KarinaPregatitoare A90Ailincai Elena
Bujoreanu BeatrisPregatitoare A90Ailincai Elena
Shafee RawanPregatitoare A85Ailincai Elena
Vrinceanu StefaniaPregatitoare A85Ailincai Elena
Bobocea ClaudiuPregatitoare A80Ailincai Elena
Andrei NataliaPregatitoare B100Cernencu Rodica
Braileanu VladimirPregatitoare B100Cernencu Rodica
Cristea Denisa MihaelaPregatitoare B100Cernencu Rodica
Marica NicollePregatitoare B100Cernencu Rodica
Poiata Albert YannisPregatitoare B100Cernencu Rodica
Putinei Elena EvelinaPregatitoare B100Cernencu Rodica
Zlatan Agnes ClarissaPregatitoare B100Cernencu Rodica
Busila Ana PatriciaPregatitoare B95Cernencu Rodica
Ghimpu MayaPregatitoare B95Cernencu Rodica
Moglan Sofia DarianaPregatitoare B92.5Cernencu Rodica
Grigorescu SebastianPregatitoare B80Cernencu Rodica
Iorga Patriche ConstantinPregatitoare B77Cernencu Rodica

Inapoi la centrele de concurs