Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:C N Costache Negri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Carp TeodoraI AETrotusanu Gina
Chiriac DariaI BEBalan Ecaterina
Mocanu TudorI BEBalan Ecaterina
Ion MihneaII AEIvanus Sofia
Stoica BiancaIII AEBobu Daniela
Eftinca BrianaIII BETurosu Dorina
Antohi IanisIV AEStefanica Rodica
David StefanIV AEStefanica Rodica
Dumitrascu CezarIV AEStefanica Rodica
Ghimpu CodrinIV AEStefanica Rodica
Gisca MariaIV AEStefanica Rodica
Iacob GeorgeIV AEStefanica Rodica
Lazar EduardIV AEStefanica Rodica
Mantu FilipIV AEStefanica Rodica
Miron NicolaIV AEStefanica Rodica
Popa AlexiaIV AEStefanica Rodica
Diacanu AlexiaIV BEMatei Doina
Bradea EvaPregatitoare AEAilincai Elena
Cirlan MihaiPregatitoare AEAilincai Elena
Costache AndreeaPregatitoare AEAilincai Elena
Gisca GabrielPregatitoare AEAilincai Elena
Lacusta AndraPregatitoare AEAilincai Elena
Mihai NicolaPregatitoare AEAilincai Elena
Molnic DavidPregatitoare AEAilincai Elena
Popa AnaPregatitoare AEAilincai Elena
Rapa SofiaPregatitoare AEAilincai Elena
Spak SiennaPregatitoare AEAilincai Elena
Tofan MirunaPregatitoare AEAilincai Elena
Ungureanu AlinPregatitoare AEAilincai Elena
Andrei NataliaPregatitoare BECernencu Rodica
Braileanu VladimirPregatitoare BECernencu Rodica
Cristea Denisa MihaelaPregatitoare BECernencu Rodica
Marica NicollePregatitoare BECernencu Rodica
Poiata Albert YannisPregatitoare BECernencu Rodica
Putinei Elena EvelinaPregatitoare BECernencu Rodica
Zlatan Agnes ClarissaPregatitoare BECernencu Rodica
Matache MaraI AITrotusanu Gina
Tiron CristinaI BIBalan Ecaterina
Negrea RobertIV AIStefanica Rodica
Hogea Ana-MariaIV BIMatei Doina
Manea Ana-MariaIII AIIBobu Daniela
Dragut SaraI AIITrotusanu Gina
Nechita AlessiaI BIIBalan Ecaterina
Chitu MariaII AIIIvanus Sofia
Filip MateiIII AIIBobu Daniela
Miron MateiIII AIIBobu Daniela
Caus MihaelaIII BIITurosu Dorina
Hriscu IuliaIII BIITurosu Dorina
Panaite MadalinaIII BIITurosu Dorina
Iacob DavidPregatitoare AIIAilincai Elena
Velev IoanaPregatitoare AIIAilincai Elena
Busila Ana PatriciaPregatitoare BIICernencu Rodica
Ghimpu MayaPregatitoare BIICernencu Rodica
Filip Ana-MariaIII AIIIBobu Daniela
Dumitru LucaIV AIIIStefanica Rodica
Arapoglu AdamIII AIIIBobu Daniela
Aron AlexandraIII BIIITurosu Dorina
Moglan Sofia DarianaPregatitoare BIIICernencu Rodica
Stefanescu MateiIII BIIITurosu Dorina
Butunoiu LucasIV AIIIStefanica Rodica
Foltea AlexandruIV BIIIMatei Doina
Antohi SophiaI AMTrotusanu Gina
Pastramagiu MugurI AMTrotusanu Gina
Stavar DavidI AMTrotusanu Gina
Ciurea SaraI BMBalan Ecaterina
Hanu AlexandraI BMBalan Ecaterina
Nita RaisaII AMIvanus Sofia
Dumbrava StelianII BMNegrici Mariana
Olaru BiancaIV BMMatei Doina
Arhip KarinaPregatitoare AMAilincai Elena
Bujoreanu BeatrisPregatitoare AMAilincai Elena

Inapoi la centrele de concurs