Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:C N Costache Negri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Popa MariaI BEMariana Negrici
Filip Ana MariaII AEDaniela Bobu
Filip Matei AndreiII AEDaniela Bobu
Eftinca BrianaII BEDorina Turosu
Slavu MateiII BEDorina Turosu
Butunoiu LucasIII AERodica Stefanica
David StefanIII AERodica Stefanica
Dumitrascu Andrei CezarIII AERodica Stefanica
Dumitru LucaIII AERodica Stefanica
Ghimpu CodrinIII AERodica Stefanica
Gisca Maria TeodoraIII AERodica Stefanica
Rusu Teodora MariaIII AERodica Stefanica
Hogea Ana MariaIII BEDoina Matei
Oanca Andrei CristianIII BEDoina Matei
Olaru Bianca AlessiaIII BEDoina Matei
Sirbu IoanaIII BEDoina Matei
Chelariu AlexandruIV AEElena Ailincai
Mirica MihneaIV AEElena Ailincai
Popa DenisaIV AEElena Ailincai
Rapa AlexiaIV AEElena Ailincai
Ignat AlexandraIV BERodica Cernencu
Lupu Antonia MariaIV BERodica Cernencu
Nistor MariaIV BERodica Cernencu
Butan DenisIV AIElena Ailincai
Ion Mihnea MihailI AISofia Ivanus
Iacob Tudor GeorgeIII AIRodica Stefanica
Bobu DariusIV AIElena Ailincai
David IonutIV AIElena Ailincai
Moraru RuxandraIV AIElena Ailincai
Rosca-Mayer MariaIV AIElena Ailincai
Braileanu IoanaIV BIRodica Cernencu
Tiron RazvanIV BIRodica Cernencu
Diaconu IngridIV AIIElena Ailincai
Iessensky AnaIV AIIElena Ailincai
Minjirean LorenaIV AIIElena Ailincai
Soare AnaisIV AIIElena Ailincai
Stavar DragosIV AIIElena Ailincai
Gatin MariaIV BIIRodica Cernencu
Hamza BeatriceIV BIIRodica Cernencu
Iovita DariaIV BIIRodica Cernencu
Nita Raisa AndreeaI AIISofia Ivanus
Antohi Ianis MateoIII AIIRodica Stefanica
Diacanu Alexia CristianaIII BIIDoina Matei
Ignat Bianca AndreeaIII BIIDoina Matei
Bataran DariusIV AIIElena Ailincai
Hancu RemusIV AIIElena Ailincai
Sterea AlexiaIV BIIRodica Cernencu
Bejan CasianaI BIIMariana Negrici
Dumbrava StelianI BIIMariana Negrici
Manea Ana-MariaII AIIDaniela Bobu
Stoica BiancaII AIIDaniela Bobu
Foltea AlexandruIII BIIDoina Matei
Craciun RobertIV AIIElena Ailincai
Pastramagiu MariaIV AIIElena Ailincai
Grigorica TudorI BIIIMariana Negrici
Munteanu AlexandruIV AIIIElena Ailincai
Caus MihaelaII BIIIDorina Turosu
Pavaloaei MariaII BIIIDorina Turosu
Stoicescu OctavianII BIIIDorina Turosu
Munteanu AlbertI BIIIMariana Negrici
Mantu Filip AdrianIII AIIIRodica Stefanica
Albu BiancaIII BIIIDoina Matei
Botez DenisIV AIIIElena Ailincai
Dumitrescu MinervaIV AIIIElena Ailincai
Busila DariaIV BIIIRodica Cernencu
Coropcianu BeatriceII BMDorina Turosu
Hriscu IuliaII BMDorina Turosu
Lehedea KarinaII BMDorina Turosu
Stefanescu MateiII BMDorina Turosu
Stefanopol DariaII BMDorina Turosu
Serghie Maria ClaraIII AMRodica Stefanica
Blajanu AIV BMRodica Cernencu

Inapoi la centrele de concurs