Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
COSUG IOANAI AParticipantSTEFAN JENICA ZAHAROV DANIELA
ENE OANAI AParticipantSTEFAN JENICA ZAHAROV DANIELA
DANILA ERIKAI AParticipantSTEFAN JENICA ZAHAROV DANIELA
ANGHEL MIRUNAI B81MARIN N CARAMALAU N
PALADE MARIAI B78MARIN N CARAMALAU N
IONASCU IOANA MARIAI B67MARIN N CARAMALAU N
IVAN IOANAI B63MARIN N CARAMALAU N
DAMIAN ANDREEII C71AXENTE F MARDARE B
LUCA DARIA AMYRAI CParticipantAXENTE F MARDARE B
STOICA ELIZA II A95ENACHE D COSNITA G
DANGA CATALINII A94ENACHE D COSNITA G
POPA PATRICKII A90ENACHE D COSNITA G
DIACONU ALBERTOII A88ENACHE D COSNITA G
NITA ALBERTII A88ENACHE D COSNITA G
CALU NASTASE DANIELII A85ENACHE D COSNITA G
MUSAT DIANA ELENAII A80ENACHE D COSNITA G
POSTOLACHE ALEXANDRAII A80ENACHE D COSNITA G
CRACIUN MIRUNAII A78ENACHE D COSNITA G
SAVIN MARAII A75ENACHE D COSNITA G
SAVU ANDREEAII A74ENACHE D COSNITA G
IONESCU EDUARD GABRIELIII A100TOPA M BLASCIUC V
MARDARU KLARA STEFANIAIII A100TOPA M BLASCIUC V
TOPA IOANA TEODORAIII A100TOPA M BLASCIUC V
MATEI MARA ELENAIII A85TOPA M BLASCIUC V
BALAN GABRIEL SORINIII A84TOPA M BLASCIUC V
BOTEZATU IASMINE GABRIELAIII A76TOPA M BLASCIUC V
BONTOI ROBERTIII A61TOPA M BLASCIUC V
CHIRU ANDREI CRISTIANIII B87RADU GABRIELA
GRADINARU LARISA III B77RADU GABRIELA
SOARE KARINA ELENAIII B66RADU GABRIELA
GUTOAE IONUTIII BParticipantRADU GABRIELA
RUSU ALEXIII BParticipantRADU GABRIELA
CONSTANTINESCU MARIUSIII BParticipantRADU GABRIELA
ALDEA IOANA ALEXANDRAIV A96MATEI L NACU G
MOISA ELENA VALENTINAIV A93MATEI L NACU G
DAMIAN ANDREEAIV A88MATEI L NACU G
PLATICA ALEXANDRUIV A83MATEI L NACU G
MUNTEANU MIHAIIV A82MATEI L NACU G
SARNA ALINAIV A78MATEI L NACU G
COSTEA NAOMI CAROLINAIV B64MIHALACHE VALENTINA
STAN ANDREEA DENISAIV B61MIHALACHE VALENTINA
MAXIM ANA MARIAIV BParticipantMIHALACHE VALENTINA
ANDREI SEBASTIANPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
BOBOC DAVIDPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
GHINEA ALEXANDRUPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
GRADINARU RAISAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
IVANOV BIANCAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
POALELUNGI MIRUNAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
VASILE LARISAPregatitoare A96HUHULEA L STEFAN D
POPESCU RADU ROBERTAPregatitoare A95HUHULEA L STEFAN D
TESULA LUCAPregatitoare A95HUHULEA L STEFAN D
GIUSCA AYANPregatitoare A91HUHULEA L STEFAN D
MUNTEANU HORIAPregatitoare A90HUHULEA L STEFAN D
NEAGU RIANAPregatitoare A90HUHULEA L STEFAN D
PISU NICOLETAPregatitoare A90HUHULEA L STEFAN D
LUNGU MARIAPregatitoare A86HUHULEA L STEFAN D
Bujoreanu SofiaPregatitoare A85HUHULEA L STEFAN D
RADU DUMITRA MIRAPregatitoare A85HUHULEA L STEFAN D
PETCU IASMINAPregatitoare A82HUHULEA L STEFAN D
CUCU CATALINAPregatitoare A80HUHULEA L STEFAN D
CURELARU DANIELPregatitoare A77HUHULEA L STEFAN D
SCUMPU ALEXIAPregatitoare A77HUHULEA L STEFAN D
PETCU TEODORAPregatitoare A76HUHULEA L STEFAN D
ACSENTE DAVID IONUTPregatitoare A75HUHULEA L STEFAN D
GRIGORE ROBERTPregatitoare A71HUHULEA L STEFAN D
BOGHINA DARIAPregatitoare B85NITA C GABAUCEANU A
IACOB MARAPregatitoare B85NITA C GABAUCEANU A
NECULA EDUARDPregatitoare B85NITA C GABAUCEANU A
DUMITRASCU ANDREEAPregatitoare C90ISPAS LUCIA
BOCANEALA YAIZAPregatitoare C60ISPAS LUCIA

Inapoi la centrele de concurs