Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 22
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
TITIRIM VALENTINI AECHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
PANA ALEXANDRAI CEPANA DOINA IULIANA
DIMA DARIUSII BEPATILEA ALINA
CHIRIAC PATRICIAPregatitoare AECALMUC ANETA
CIOBOTARU DRAGOSPregatitoare AECALMUC ANETA
CUCU TUDORPregatitoare AECALMUC ANETA
DOGARU EVELINAPregatitoare AECALMUC ANETA
LAPUSNEANU ILENIAPregatitoare AECALMUC ANETA
LUCA BOGDANPregatitoare AECALMUC ANETA
STRATU IULIANPregatitoare AECALMUC ANETA
AIRINEI ANA Pregatitoare BEMOCANU ROXANA
GAIU IOANAPregatitoare BEMOCANU ROXANA
VOICU PATRICKPregatitoare BEMOCANU ROXANA
SOFIANOS TEODORAPregatitoare CEAPOSTOL ECATERINA
BOCANEALA RAZVANPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
GHIMUS MARIAPregatitoare DEPETREA ANA MARIA
BUCIUC CRISTINAI CIPANA DOINA IULIANA
MIHAILA IUSTINI CIPANA DOINA IULIANA
POPA SORINAI CIPANA DOINA IULIANA
NICULAE DENISI AICHIRIAC VIOLETA MAGDALENA
GHISMAN AISSAPregatitoare DIPETREA ANA MARIA
CORCODEL VICTORI CIIPANA DOINA IULIANA
CEAFALAU SERGIUII BIIPATILEA ALINA
PAVAL ROBERTII DIIMARAVELA SIMONA
COVRIG CLARAIII BIITANASACIUC VALENTINA
DANAILA ALEXANDRAPregatitoare BIIMOCANU ROXANA
MANDALAC DAVIDPregatitoare BIIMOCANU ROXANA
RADUCIOIU GIULIAPregatitoare BIIMOCANU ROXANA
UNGUREANU CRISTINAPregatitoare BIIMOCANU ROXANA
AMBROSE EDUARDPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
BADARAU MARAPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
DURDUC LUCAPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
GOGA CATALINPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
LEOPA VLADPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
PARASCHIV ANAPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
SANDU NICOLETAPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
UDREA BIANCAPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
VILCU TUDORPregatitoare CIIAPOSTOL ECATERINA
DANAILA FRANCESCAPregatitoare DIIPETREA ANA MARIA
LUCA CRISTINAPregatitoare DIIPETREA ANA MARIA
MOLDOVEANU DANIELPregatitoare DIIPETREA ANA MARIA
BRINZA ANDREEAIV AIIIDEDIU GABRIELA
BARARU DARIAI CMPANA DOINA IULIANA
NAGIT NORISII BMPATILEA ALINA
GHIMUS ANDREEAII DMMARAVELA SIMONA
STANCIUC RUXANDRAIII BMTANASACIUC VALENTINA
BEN AIDAPregatitoare AMCALMUC ANETA
GHINTUIALA RAZVANPregatitoare BMMOCANU ROXANA
MANOLACHE EDUARDPregatitoare CMAPOSTOL ECATERINA
TIRON MARIAPregatitoare CMAPOSTOL ECATERINA
ANGHEL MARAPregatitoare DMPETREA ANA MARIA

Inapoi la centrele de concurs