Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 28
Nume elevClasaCadru didactic
Axente MariaI CRADU NICOLETA
ANDREI ANCAI I DCARP MIRELA
COBANEL ANAI I DCARP MIRELA
GALATANU MIRUNAI I DCARP MIRELA
GRINBERG SOFIAI I DCARP MIRELA
VOINEA DAVIDI I DCARP MIRELA
Drilea MihaiII CBocaneala Andreea
CHETROSU MARIAII EGita Mirela
ENCIU IUSTINII EGita Mirela
STOICOVICI ANA LIDIAII EGita Mirela
TOFAN ANTIAIII AHOGAS DRAGUTA
BERARU ANA RUXANDRAIII BBERDILA ANICA
COSTIN RASVANIII BBERDILA ANICA
DONOSA ALEXANDRAIII BBERDILA ANICA
PARASCHIV MIHAIIII BBERDILA ANICA
VASILICA ALEXIII BBERDILA ANICA
CATOIU STEFAN-ANDREIIII COLARIU LILIANA
BOCZAR YASMINE IOANAIII DGAVRILA ELENA-DORELA
Andrei VladIV AStancu Eugenia
Chirac MihneaIV AStancu Eugenia
Diaconu AlexandruIV AStancu Eugenia
Dumitrache AndreiIV AStancu Eugenia
Fulga AnitaIV AStancu Eugenia
Galatanu LiviaIV AStancu Eugenia
Gheorghiu ArisIV AStancu Eugenia
Melicianu SerenaIV AStancu Eugenia
Mihaila GabrielaIV AStancu Eugenia
Patilea DenisaIV AStancu Eugenia
Postolache MihaelaIV AStancu Eugenia
Spita CristinaIV AStancu Eugenia
Struta RobertIV AStancu Eugenia
Sucioaia BeatriceIV AStancu Eugenia
Tiron SebastianIV AStancu Eugenia
Vasile SebastianIV AStancu Eugenia
Antonov SashaPregatitoare ACristofan Diana
Arghiri DeliaPregatitoare ACristofan Diana
Balan Ingrid Pregatitoare ACristofan Diana
Manole AndraPregatitoare ACristofan Diana
Rosu LucasPregatitoare ACristofan Diana
Voinea BiancaPregatitoare ACristofan Diana
AXENTE MARAPregatitoare BBarbatescu Nineta
Bucsa MihaelaPregatitoare BBarbatescu Nineta
Diaconu TudorPregatitoare BBarbatescu Nineta
Georgescu VladPregatitoare BBarbatescu Nineta
Hohota AnastasiaPregatitoare BBarbatescu Nineta
Ion RenataPregatitoare BBarbatescu Nineta
Ionescu LarisaPregatitoare BBarbatescu Nineta
Jalba IasminaPregatitoare BBarbatescu Nineta
Nelepcu IoanaPregatitoare BBarbatescu Nineta
Onodi MariaPregatitoare BBarbatescu Nineta
Rotaru RaresPregatitoare BBarbatescu Nineta
Severin StefanPregatitoare BBarbatescu Nineta
BAUER ALESSIAPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
BRINZEA ELENAPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
BRINZEA MARIAPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
CACENSCHI SOFIAPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
NEAGU MAIAPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
PANGRATI EDUARDPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
POPA VLADIMIRPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
SIMEANU TUDORPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
SIMION TEODORPregatitoare CMARINESCU ANA-MARIA
BLEOANCA IOANAPregatitoare DANTOHE GINA
ISTODE FABIANPregatitoare DANTOHE GINA
LEVAI MARKPregatitoare DANTOHE GINA
MARCU LUCAPregatitoare DANTOHE GINA
MOCANU DAVIDPregatitoare DANTOHE GINA
PLETEA ALMAPregatitoare DANTOHE GINA
SARACU DARIAPregatitoare DANTOHE GINA
STANGACIU GABRIELPregatitoare DANTOHE GINA
DUMITRACHE VLAD RAMONPregatitoare EBOBULISTEANU DANIELA TEODORA
FRANCULESCU ANDREEA GABRIELAPregatitoare EBOBULISTEANU DANIELA TEODORA
MOISE LUCA ADRIANPregatitoare EBOBULISTEANU DANIELA TEODORA

Inapoi la centrele de concurs