Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 29
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bobe EduardI AEAvram Mihaela
Coman CosminI AEAvram Mihaela
Duman MelissaI AEAvram Mihaela
Hamza DariaI AEAvram Mihaela
Cojocea Paul I CECiolacu Mihaela
Cristea DavidI CECiolacu Mihaela
Gavrila RaresI CECiolacu Mihaela
Mocanu RobertI CECiolacu Mihaela
Patrascu TeodoraI CECiolacu Mihaela
Radu TudorI CECiolacu Mihaela
Enache MariaI EETonita Mirela
Hammereschmidt MariaI EETonita Mirela
Stanga AlexandraI EETonita Mirela
Leopa DenisaII AECaramalau Cecilia
Pandele MihaiII AECaramalau Cecilia
Poterasu Mihai II AECaramalau Cecilia
Bejan DariaII BEDragoi Lorena
Chitac LucaII BEDragoi Lorena
Cioancas LaviniaII BEDragoi Lorena
Rusu AlexandraII CEParaschiv Florentina
Rusu MariaII CEParaschiv Florentina
Sandu DeliaII CEParaschiv Florentina
Baroiu ClaraII DEMalaescu Nicoleta
Boghean SebastianII DEMalaescu Nicoleta
Chiriac IoanaII DEMalaescu Nicoleta
Ciulei Ana MariaII DEMalaescu Nicoleta
Crijinovschi TudorII DEMalaescu Nicoleta
Dicu MariaII DEMalaescu Nicoleta
Ianos LucaII DEMalaescu Nicoleta
Lovin AncaII DEMalaescu Nicoleta
Ramba MariaII DEMalaescu Nicoleta
Boghici Bogdan III AEDima Sorina
Postolache AnisiaIII AEDima Sorina
Blaga IrinaIII BECocu Titina
Bosneaga StefanIII BECocu Titina
Gervescu AlexandruIII BECocu Titina
Stanescu HoriaIII BECocu Titina
Danu DenisIII CEDimofte Cristina
Molnar AntonioIII CEDimofte Cristina
Ungureanu AndreiIII CEDimofte Cristina
Albota CarolinaIII DECostin Victoria
Miron AlexiaIII DECostin Victoria
Gisca Cristian III EEDumitrescu Veronica
Chitac LeeaIV CERotaru Ileana
Stoianof AmiraIV CERotaru Ileana
Bogzoiu Alex NicolasIV DEGheorghiu Nicoleta
Caprita IoanaIV EEBuduleanu Alina
Grecu DariaIV EEBuduleanu Alina
Ionescu OanaIV EEBuduleanu Alina
Movila BiancaIV EEBuduleanu Alina
Nistor SergiuIV EEBuduleanu Alina
Dumbrava Mara Pregatitoare AEBoza Ghinita
Fanaca IuliaPregatitoare AEBoza Ghinita
Han Gabriela Pregatitoare AEBoza Ghinita
Bivol SarahPregatitoare BELungeanu Gherghina
Brasoveanu TheodoraPregatitoare BELungeanu Gherghina
Gheorghita AyanaPregatitoare BELungeanu Gherghina
Ispas AlyssaPregatitoare BELungeanu Gherghina
Lepadatu MihaiPregatitoare BELungeanu Gherghina
Petrea IrisPregatitoare BELungeanu Gherghina
Rotaru AlexandraPregatitoare BELungeanu Gherghina
Nistor PetrePregatitoare CEStoica Aurelia
Vascu Lavinia Pregatitoare CEStoica Aurelia
Andronache SaraI DIPavel Anca
Caliga AlexandruI DIPavel Anca
Pricop MateiI EITonita Mirela
Ilie Andrei II BIDragoi Lorena
Radulescu AnamariaII DIMalaescu Nicoleta
Pricop IoanaIII BICocu Titina
Tica AdelinaIII BICocu Titina
Ursu MariaIV AIStanciu Mariana
Pintilie SebastianIV BIAvram Simona
Dorin IngridI AIIAvram Mihaela
Machidon AlexandraI AIIAvram Mihaela
Teodoru SarahI AIIAvram Mihaela
Mihai Rares FabianIII DIICostin Victoria
Neculau BeatriceIII EIIDumitrescu Veronica
Gavrila AndreiPregatitoare CIIStoica Aurelia
Sterea DariaPregatitoare CIIStoica Aurelia
Neagu GeorgianI AIIAvram Mihaela
Profire PriscilaI AIIAvram Mihaela
Artene AlexandraI DIIPavel Anca
Ionita DavidI EIITonita Mirela
Stanga Ana MariaI EIITonita Mirela
Voiculescu MariaII CIIParaschiv Florentina
Balmus LaviniaII DIIMalaescu Nicoleta
Ciobotaru DeliaII DIIMalaescu Nicoleta
Neculache LidiaIII CIIDimofte Cristina
Blanaru RazvanIV AIIStanciu Mariana
Neagu AndreiIV AIIStanciu Mariana
Mendelsohn MendelIV BIIAvram Simona
Gutanu MedaIV DIIGheorghiu Nicoleta
Caciularu ElenaIV EIIBuduleanu Alina
Savin MayaIV EIIBuduleanu Alina
Ginghina MaraPregatitoare AIIBoza Ghinita
Haret DavidPregatitoare AIIBoza Ghinita
Arama BiancaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Aron AlexandruPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Basalic IoanaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Chirita LuanaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Cujba AndreiPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Dimofte RaresPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Minciu VeronicaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Roman DavidPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Sirghie StefaniaPregatitoare BIILungeanu Gherghina
Bitire LaviniaI AIIIAvram Mihaela
Gutanu BogdanI AIIIAvram Mihaela
Ene StefanI CIIICiolacu Mihaela
Munteanu Andrei I CIIICiolacu Mihaela
Nicodim StefanIII BIIICocu Titina
Tulus TeodorIII BIIICocu Titina
Sandica DariaI EIIITonita Mirela
Pavel GabrielaII BIIIDragoi Lorena
Gavrila AnamariaII DIIIMalaescu Nicoleta
Gheorghita MayaII DIIIMalaescu Nicoleta
Trus IlincaII DIIIMalaescu Nicoleta
Pavel DariaIV AIIIStanciu Mariana
Stanciu AndreeaIV BIIIAvram Simona
Constantin AlessiaIV EIIIBuduleanu Alina
Rusu AlexiaIV EIIIBuduleanu Alina
Nicodim DavidI AIIIAvram Mihaela
Pavel EnacheIII DIIICostin Victoria
Cocu RobertIV DIIIGheorghiu Nicoleta
Ionascu MirunaIV DIIIGheorghiu Nicoleta
Tudor AndraI DIIIPavel Anca
Neamtu AndreeaIII BIIICocu Titina
Toader MariaIII BIIICocu Titina
Nita AlexandruIV AIIIStanciu Mariana
Varlanuta MateiIV BIIIAvram Simona
Enaceanu Iustin Pregatitoare CIIIStoica Aurelia
Diaconu IrinaI AMAvram Mihaela
Zamfir BiancaI AMAvram Mihaela
Chetu DeliaI BMChirosca Angela
Panait BiancaI BMChirosca Angela
Andronache EduardI DMPavel Anca
Sarbu MaraI DMPavel Anca
Angheluta MariaI EMTonita Mirela
Epure Ioana PatriciaI EMTonita Mirela
Neagu StefanII AMCaramalau Cecilia
Cartoafa AlexandruII BMDragoi Lorena
Zlate SofiaII BMDragoi Lorena
Zorila IrinaII BMDragoi Lorena
Bigu InesII CMParaschiv Florentina
Tomulescu JustinII CMParaschiv Florentina
Asavoaiei SaraII DMMalaescu Nicoleta
Buzea LaviniaII DMMalaescu Nicoleta
Milea GiuliaII DMMalaescu Nicoleta
Negrau MihneaII DMMalaescu Nicoleta
Stanciu GabrielIII BMCocu Titina
Grosu StefaniaIII CMDimofte Cristina
Adamiu BeatriceIII DMCostin Victoria
Chirita BogdanIII DMCostin Victoria
Goldemberg IulianIII DMCostin Victoria
Paun VictorIII DMCostin Victoria
Tiganus VladIV AMStanciu Mariana
Toma Andrei IonutIV AMStanciu Mariana
Lihnic Deea Pregatitoare AMBoza Ghinita
Mocanu Sofia Pregatitoare AMBoza Ghinita
Olaru DariaPregatitoare AMBoza Ghinita
Ramba Ioana Pregatitoare AMBoza Ghinita
Sararu Alexandru Pregatitoare AMBoza Ghinita
Tabardici Anais Pregatitoare AMBoza Ghinita
Cherciu LaviniaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Cujba TudorPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Garlescu BrianaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Mehedinti LeviPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Musat EmaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Palade MariaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Petcu RazvanPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Radu Ana MariaPregatitoare BMLungeanu Gherghina
Ungureanu Avram RobertPregatitoare BMLungeanu Gherghina

Inapoi la centrele de concurs