Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BANU DRAGOSI A100NEAGU FLORENTINA
CODREANU ANDREEAI A100NEAGU FLORENTINA
NEAGU SABINA- ANDREEAI A100NEAGU FLORENTINA
SIMIONICA ILINCA ZARAI A100NEAGU FLORENTINA
TOFAN DENISAI A100NEAGU FLORENTINA
NAZARE ALEXANDRUI A94NEAGU FLORENTINA
CIORICI NATALIAI A92NEAGU FLORENTINA
ARGHIRE IANISI A90NEAGU FLORENTINA
CANTARAGIU DAVID I A85NEAGU FLORENTINA
IONITA GABRIELAI A83NEAGU FLORENTINA
IONITA EDUARD- STEFANI A82NEAGU FLORENTINA
BOERESCU RARES-ANDREII A78NEAGU FLORENTINA
GHEORGHE LARISAI A77NEAGU FLORENTINA
TOADER RALUCAI A75NEAGU FLORENTINA
PARLAPAN ADELINAI A74NEAGU FLORENTINA
GOREA ANDREEA GEORGIANAI A73NEAGU FLORENTINA
LUNGU ANAMARIAI A71NEAGU FLORENTINA
SIRGHE RADU-IONUTI A69NEAGU FLORENTINA
BANCEANU TEODORI A66NEAGU FLORENTINA
ONEA PARASCHEVA MARIAI A65NEAGU FLORENTINA
CONSTANDACHE CRINA ELENAI A64NEAGU FLORENTINA
ANDREI CODRESCU MARIOII A100NOUR ZINICA
STEFANESCU ANAMARIA THEODORAII A100NOUR ZINICA
MANEA EMILIA MARIAII A95NOUR ZINICA
BUTUNOI NICOLE PATRICEII A90NOUR ZINICA
CRISTOFAN MIHNEA CODRINII A90NOUR ZINICA
OANCEA AMALIA MARIAII A85NOUR ZINICA
TOFAN DARIA CRISTIANAII A85NOUR ZINICA
CASARU DAVID ANDREIII A85NOUR ZINICA
CAZACU DAVID GABRIELII A85NOUR ZINICA
DARIE MAYA JESSICAII A85NOUR ZINICA
ZLATE DENIS ADRIANII A85NOUR ZINICA
GOCIU EDUARD DAVIDII A80NOUR ZINICA
CHIRU CLAUDIU IONUTII A75NOUR ZINICA
CRISTEA ELISA IOANAII A75NOUR ZINICA
MANOLACHE DENIS AURELIANII A70NOUR ZINICA
SPIRIDON DENIS STEFANOII A70NOUR ZINICA
TIPLICA MARIA - ALESSIAII A60NOUR ZINICA
LEPADATU MATEI STEFANII B100CHIRVASE CECILIA
Roman Eduard RobertIII A92BATOG LUMINITA
Rosca Andreea DanielaIII A91BATOG LUMINITA
Gheorghe Lavinia MariaIII A75BATOG LUMINITA
Ciocan Andreea GeorgianaIII A68BATOG LUMINITA
Bratuleanu Daniela- GabrielaIII A67BATOG LUMINITA
Chirvasuta MatteoIII A65BATOG LUMINITA
Petrea Andreea BiancaIII A65BATOG LUMINITA
Costin Antonia DariaIII A62BATOG LUMINITA
GAVRIL STEFANIAIII A62BATOG LUMINITA
Niculescu Robert GabrielIII A62BATOG LUMINITA
Teleoaca Rares GabrielIII A62BATOG LUMINITA
Toderita Eduard AdrianIII A62BATOG LUMINITA
Dediu Luca AndreiIII A61BATOG LUMINITA
MIRON MIHAI III A61BATOG LUMINITA
Gusu Briana IoanaIII A60BATOG LUMINITA

Inapoi la centrele de concurs