Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CODREANU ANDREEAII AENEAGU FLORENTINA
NEAGU SABINA- ANDREEAII AENEAGU FLORENTINA
ANDREI CODRESCU MARIOIII AENOUR ZINICA
BUTUNOI NICOLE PATRICEIII AENOUR ZINICA
CAZACU DAVID GABRIELIII AENOUR ZINICA
DARIE MAYA JESSICAIII AENOUR ZINICA
STEFANESCU ANAMARIA THEODORAIII AENOUR ZINICA
Bercaru MarioIII BECHIRVASE CECILIA
Chiscop DanielIII BECHIRVASE CECILIA
Ghibea SoniaIII BECHIRVASE CECILIA
Hincu AlessiaIII BECHIRVASE CECILIA
LEPADATU MATEI STEFANIII BECHIRVASE CECILIA
BOERESCU DRAGOS CRISTIANPregatitoare BEMOGOS AURORA
IANCU MARINAPregatitoare BEMOGOS AURORA
NEAGU DIANAIII BICHIRVASE CECILIA
Spac Cristian III BIICHIRVASE CECILIA
MEREUTA IANIS IULIAN Pregatitoare BIIMOGOS AURORA
NEAGU IULIAI AIIONOFREI CORNELIA
IONITA EDUARD- STEFANII AIINEAGU FLORENTINA
CRISTOFAN MIHNEA CODRINIII AIINOUR ZINICA
OANCEA AMALIA III AIINOUR ZINICA
Caus Lavinia III BIICHIRVASE CECILIA
Lupu MateiIII BIICHIRVASE CECILIA
Sava MariaIII BIICHIRVASE CECILIA
ANDREI MARIA VANESSAPregatitoare BIIMOGOS AURORA
LAPUSNEANU LAVINIA MARIAPregatitoare BIIMOGOS AURORA
SPAC EDUARD ANDREI -Pregatitoare BIIMOGOS AURORA
Manzu RobertIII BIIICHIRVASE CECILIA
CAPATINA ANDREI CRISTIANPregatitoare BIIIMOGOS AURORA
ONEA BOGDANIV BIIIPOPESCU MARIOARA
Olaru Darius-AndreiI AMONOFREI CORNELIA
ARGHIRE IANISII AMNEAGU FLORENTINA
IONITA GABRIELAII AMNEAGU FLORENTINA
POSTOLACHE ANDRAII AMNEAGU FLORENTINA
MANOLACHE DENIS AURELIANIII AMNOUR ZINICA
Ardeleanu BogdanIII BMCHIRVASE CECILIA
Dobrin BiancaIII BMCHIRVASE CECILIA
Tabus RoxanaIII BMCHIRVASE CECILIA
GRECU CRISTIAN EUGENPregatitoare BMMOGOS AURORA
IORDACHE MARINAPregatitoare BMMOGOS AURORA
STOICA RAISA FLORENTINAPregatitoare BMMOGOS AURORA

Inapoi la centrele de concurs