Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Tecuci
Scoala:Scoala nr 5 Elena Doamna
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
LEFTER IUSTINII A100MARCU CHIRILA TINCUTA
MARGINE STEFANII A100MARCU CHIRILA TINCUTA
ZAMFIR MARIOII A100MARCU CHIRILA TINCUTA
DOROSAN STEFANII A97MARCU CHIRILA TINCUTA
POHRIB LUCAII A95MARCU CHIRILA TINCUTA
BODEA MELISAII A90MARCU CHIRILA TINCUTA
COSTIN SMARANDAII A90MARCU CHIRILA TINCUTA
SANDU ANDREI FLORINII A90MARCU CHIRILA TINCUTA
BUTURCA MAIAII A85MARCU CHIRILA TINCUTA
COSTACHE BRIANAII A75MARCU CHIRILA TINCUTA
COSTIN EVAII A70MARCU CHIRILA TINCUTA
GAVRILIU IONUTII A70MARCU CHIRILA TINCUTA
ONICA ALEXANDRUII A70MARCU CHIRILA TINCUTA
POIANA MARIUSII A70MARCU CHIRILA TINCUTA
BUTUNOI ANDREIIII B100GITA IONICA
MARIN ANDREEAIII B100GITA IONICA
VIZITIU ANA MARIAIII B100GITA IONICA
RADUCAN STEFANIII B97GITA IONICA
GOGA MIHAIIII B85GITA IONICA
GAVRILITA CRISTINAIII B74GITA IONICA
BADALUTA BIANCAIII C100VRINCEANU AGLAIA
BRAILESCU ALESANDRAIII C100VRINCEANU AGLAIA
CEMAC VLAD TEODORIII C100VRINCEANU AGLAIA
CHIRITA MARIOIII C100VRINCEANU AGLAIA
CROITORU SEBASTIANIII C100VRINCEANU AGLAIA
DRAGAN PAULAIII C100VRINCEANU AGLAIA
MAVROCHEFALOS DAVIDIII C100VRINCEANU AGLAIA
NITA FRANCESCOIII C100VRINCEANU AGLAIA
SAULEA SARAIII C100VRINCEANU AGLAIA
TUDOR ANDREIIII C100VRINCEANU AGLAIA
AVRAM ALESSIAIII C86VRINCEANU AGLAIA
PRISECARU VLADIII C84VRINCEANU AGLAIA
CIOLACOF MAYAIII C61VRINCEANU AGLAIA
RADUCAN ALBERTIII C60VRINCEANU AGLAIA
BELEA ALESSIAIV A100LEFTER ADRIANA
LEFTER CLAUDIUIV A100LEFTER ADRIANA
MIHAI KARINAIV A100LEFTER ADRIANA
MIHALACHI BRIANNAIV A100LEFTER ADRIANA
MITU ALEXANDRAIV A100LEFTER ADRIANA
MUNTEANU CATALINAIV A100LEFTER ADRIANA
RUSU FLAVIAIV A100LEFTER ADRIANA
SCRIPCARU RAULIV A100LEFTER ADRIANA
VOLANSCHI LUCIANIV A100LEFTER ADRIANA
CANDREA CRISTINAIV A98LEFTER ADRIANA
BALICA LEONARDOIV A92LEFTER ADRIANA
COSTIN DRAGOSIV A92LEFTER ADRIANA
CALUIAN RARESIV A90LEFTER ADRIANA
CRISAN BIANCAIV A90LEFTER ADRIANA
SAVA ANDREIIV A90LEFTER ADRIANA
STANICA ANGELIV A90LEFTER ADRIANA
DAVID SERAFIMIV A88LEFTER ADRIANA
PADURE RARESIV A87LEFTER ADRIANA
SBARNEA GABRIELAIV A86LEFTER ADRIANA
TANASE ANAIV A84LEFTER ADRIANA
GAVRIL FILIPIV A82LEFTER ADRIANA
CALIN DELIAIV A80LEFTER ADRIANA
GHINEA LAURAIV A78LEFTER ADRIANA
GRECU REBECAIV A78LEFTER ADRIANA
POPA ALEXANDRAIV A73LEFTER ADRIANA
MASCA MADALINAIV A70LEFTER ADRIANA
MUNTEANU TUDORIV A70LEFTER ADRIANA
Balan ArianaIV B100Arghire Oana
Balcanu ElenaIV B100Arghire Oana
Sirghe LauraIV B100Arghire Oana
Bobu AlexiaIV B95ARGHIRE OANA
Ilie GiuliaIV B90Arghire Oana
Costin TheodoraIV B85Arghire Oana
Bucur GeorgianaIV B83ARGHIRE OANA
Ion AlexandruIV B81Arghire Oana
Meliceanu RenatoIV B73Arghire Oana
Lihor RazvanIV B63Arghire Oana
CARJEU DARIAPregatitoare B100BIRA ILINCA
CHIRIAC REMUSPregatitoare B100BIRA ILINCA
CHIRITA IOANAPregatitoare B100BIRA ILINCA
POPA NICOLASPregatitoare B100BIRA ILINCA
BALANICA ANNAMARIAPregatitoare B95BIRA ILINCA
IACOB RARESPregatitoare B91BIRA ILINCA
RANCI ENDRIPregatitoare B91BIRA ILINCA
ENACHE RALUCAPregatitoare B90BIRA ILINCA
POPA ALESIAPregatitoare B90BIRA ILINCA
DRAGU MARIUSPregatitoare B85BIRA ILINCA
MATROF ROBERTPregatitoare B85BIRA ILINCA
RADUCAN REBECAPregatitoare B85BIRA ILINCA
ROMANOV IONUTPregatitoare B85BIRA ILINCA
SEVASTRE ANAISPregatitoare B85BIRA ILINCA
TECUTA BIANCAPregatitoare B85BIRA ILINCA
RADUCAN DANIELPregatitoare B82BIRA ILINCA
TABACARU SARAPregatitoare B76BIRA ILINCA
PANDELE IUSTINPregatitoare B74BIRA ILINCA
CIUCUR ROBERT Pregatitoare B72BIRA ILINCA
MUNTEANU ANDREIPregatitoare B70BIRA ILINCA
UNGUREANU ANDREEAPregatitoare B70BIRA ILINCA

Inapoi la centrele de concurs