Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Tecuci
Scoala:Scoala nr 5 Elena Doamna
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
COSTACHE CRISTIANI AEMITITELU VALERICA
CARJEU DARIAI BEBIRA ILINCA
CHIRITA IOANAI BEBIRA ILINCA
MATROF ROBERTI BEBIRA ILINCA
SEVASTRE ANAISI BEBIRA ILINCA
COSTACHE BRIANAIII AEMARCU TINCUTA
DOROSAN STEFANIII AEMARCU TINCUTA
MARGINE STEFANIII AEMARCU TINCUTA
ZAMFIR MARIOIII AEMARCU TINCUTA
BUTUNOI ANDREIIV BEGITA IONICA
MARIN ANDREEAIV BEGITA IONICA
CERMAC VLAD TEODORIV CEVRINCEANU AGLAIA
CHIRITA MARIO FLORINIV CEVRINCEANU AGLAIA
ENACHE ISABELAIV CEVRINCEANU AGLAIA
MAVROCHEFALOS DAVIDIV CEVRINCEANU AGLAIA
NITA FRANCESCO MATTIAIV CEVRINCEANU AGLAIA
SAULEA SARA MARIAIV CEVRINCEANU AGLAIA
TUDOR ANDREI TEODORIV CEVRINCEANU AGLAIA
ANGHELUTA ALEX MIHAIPregatitoare AELEFTER ADRIANA
COSTIN CARINA IOANAPregatitoare AELEFTER ADRIANA
FRANGU ANDREEA MARIAPregatitoare AELEFTER ADRIANA
GOHORIANU MATEIPregatitoare AELEFTER ADRIANA
MANEA MIHAI RAZVANPregatitoare AELEFTER ADRIANA
MILEA SOFIA MARIAPregatitoare AELEFTER ADRIANA
NEAGU REBECA MARIAPregatitoare AELEFTER ADRIANA
NEGOITA DARIA MARIAPregatitoare AELEFTER ADRIANA
POENESCU MIRUNA GABRIELAPregatitoare AELEFTER ADRIANA
TICU IOANPregatitoare AELEFTER ADRIANA
Alionte RaresPregatitoare BEArghire Oana
Blanita DenisaPregatitoare BEArghire Oana
Boghean DianaPregatitoare BEArghire Oana
Chiriac AlexandruPregatitoare BEArghire Oana
Gogota AlexandruPregatitoare BEArghire Oana
Martinez LuciaPregatitoare BEArghire Oana
Soare DavidPregatitoare BEArghire Oana
Vrinceanu RaphaelPregatitoare BEArghire Oana
BUTURCA MAIAIII AIMARCU TINCUTA
COSTIN SMARANDAIII AIMARCU TINCUTA
IFRIM ANDREIIII AIMARCU TINCUTA
RADUCAN STEFANIV BIGITA IONICA
DIACONU GABRIEL ALEXANDRUPregatitoare AILEFTER ADRIANA
BODEA MELISAIII AIIMARCU TINCUTA
ONICA ALEXANDRUIII AIIMARCU TINCUTA
HAGIU ADELINA STEFANIAPregatitoare AIILEFTER ADRIANA
MATEI LUCA IOANPregatitoare AIILEFTER ADRIANA
BALANICA ANNAMARIAI BIIBIRA ILINCA
Arhip SaraII BIIPopoiu Emilia
Balcanu IoanaII BIIPopoiu Emilia
Beldie CristianII BIIPopoiu Emilia
Donu MartinaII BIIPopoiu Emilia
Lefter DezireeII BIIPopoiu Emilia
Neacsu BogdanII BIIPopoiu Emilia
Papuc SophiaII BIIPopoiu Emilia
Stefan RazvanII BIIPopoiu Emilia
VIZITIU ANAIV BIIGITA IONICA
BRAILESCU ALESANDRAIV CIIVRINCEANU AGLAIA
DRAGAN PAULA BEATRICEIV CIIVRINCEANU AGLAIA
LUPU ELENA NICOLETAPregatitoare AIILEFTER ADRIANA
MAZILU ADELINA IOANAPregatitoare AIILEFTER ADRIANA
MOLOMAN ALESSIA ANDREEAPregatitoare AIILEFTER ADRIANA
VOLANSCHI EDUARD TRAIANPregatitoare AIILEFTER ADRIANA
Daniliuc GiuliaPregatitoare BIIArghire Oana
RUGINA RARESIII AIIIMARCU TINCUTA
SANDU ANDREIIII AIIIMARCU TINCUTA
SIMA ALEXANDRAIII AIIIMARCU TINCUTA
POPA MIRELAIII AIIIMARCU TINCUTA
MIHALACHE TEODORAPregatitoare AIIILEFTER ADRIANA
POHRIB MARIA SOPHIAI AMMITITELU VALERICA
POPA ANDREII AMMITITELU VALERICA
RUGINA SEBASTIANI AMMITITELU VALERICA
RANCI ENDRII BMBIRA ILINCA
TECUTA BIANCAI BMBIRA ILINCA
Cantaragiu NicoletaII BMPopoiu Emilia
Caraus IrinaII BMPopoiu Emilia
Dimache AndreiII BMPopoiu Emilia
Petcu AlexandruII BMPopoiu Emilia
Sirmache CorinaII BMPopoiu Emilia
LEFTER IUSTINIII AMMARCU TINCUTA
STANICA SEBASTIANIII AMMARCU TINCUTA
DUMITRU ADRIANAIV BMGITA IONICA
STANICA ADRIANAIV BMGITA IONICA
AVRAM ALESSIA IONELAIV CMVRINCEANU AGLAIA
BALTATESCU LUCA-DANIELPregatitoare AMLEFTER ADRIANA
BEZDITNAI BRIANA PATRICIAPregatitoare AMLEFTER ADRIANA
GHITA GABRIELPregatitoare AMLEFTER ADRIANA
STEIGERWALD EVAPregatitoare AMLEFTER ADRIANA
Balan EduardPregatitoare BMArghire Oana
Lupu MirunaPregatitoare BMArghire Oana
COMAN JUSTINPregatitoare CMDIACONU GINA

Inapoi la centrele de concurs