Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Colegiul National Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PADURARU ALEXANDRAI AETOMESCU CRISTINA
CERBAN MIHAII CESPINEANU LOREDANA FIRUTA
TATAR CRISTIANII AEMIREA SILVIA GABRIELA
PORUMBEL MALINA IOANAII BENEGOESCU REGHINA
CIRSTOIU ANDRA GABRIELAIII AENIMARA MARIANA GENOVEVA
GURAN LUPULESCU PATRICKIII AENIMARA MARIANA GENOVEVA
DOGARU ANA MARIA DENISAIII BESTANCIOI DANIELA
GRECU ANDREIIII BESTANCIOI DANIELA
TOMESCU IOANA CASIANAIV AEIOSU NINA PETRONELA
DUBACIU TUDOR BENEDICTIV BEBORDINC TEODORA
FINTINA DAVID ADRIANIV BEBORDINC TEODORA
JIANU IRINA MARIAIV BEBORDINC TEODORA
NICOLAE ANDREI VLADUTIV BEBORDINC TEODORA
TOMESCU NICOLAE OCTAVIANIII BISTANCIOI DANIELA
BRINZAN RIANA MARIAIV AIIOSU NINA PETRONELA
CROICU RADUI CISPINEANU LOREDANA FIRUTA
CROITORU RARESI CISPINEANU LOREDANA FIRUTA
OCHETAN CEZARAII CICIOBOTEA ANDREEA
STANCIOI ANDRAIII BISTANCIOI DANIELA
MIHUTOIU STEFANIAIV AIIOSU NINA PETRONELA
STEFANOIU EVAIV BIBORDINC TEODORA
VLADESCU SERGIUPregatitoare BIGRIGORESCU MARIA
GURITA STEFANIAI AIITOMESCU CRISTINA
PRUNA DIANAI AIITOMESCU CRISTINA
PURDESCU ALEXANDRUI AIITOMESCU CRISTINA
SZABO ALEXANDRAI CIISPINEANU LOREDANA FIRUTA
GRUIA STEFANIAI AIITOMESCU CRISTINA
NAGY EDWARDI AIITOMESCU CRISTINA
NEGUCIOIU ANDREII AIITOMESCU CRISTINA
POPESCU CARMENI CIISPINEANU LOREDANA FIRUTA
DAVITOIU STEFANII BIINEGOESCU REGHINA
HUZU VLADIMIRII BIINEGOESCU REGHINA
RADULEA ALEX GRIGOREII BIINEGOESCU REGHINA
FUNDEANU DARIUSII CIICIOBOTEA ANDREEA
NEAMTU STEFANIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
POPESCU VLADIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
TUTUNARU MIHNEAIII AIINIMARA MARIANA GENOVEVA
BOBIC DAVIDIII BIISTANCIOI DANIELA
CRUCERU LUIZA CRISTIANAIII BIISTANCIOI DANIELA
TUDOR DAVIDIV AIIIOSU NINA PETRONELA
MARGAN ADRIAN STEFANITAIV AIIIIOSU NINA PETRONELA
MEDINTU CRISTIANI CIIISPINEANU LOREDANA FIRUTA
IVANISI ANDREASII CIIICIOBOTEA ANDREEA
POPESCU BOGDANII CIIICIOBOTEA ANDREEA
SBURLEA CARLAI CIIISPINEANU LOREDANA FIRUTA
COVRIG MARIUS ANDREIIV AIIIIOSU NINA PETRONELA
RATA TEODORAPregatitoare BIIIGRIGORESCU MARIA
OPROIU BIANCAI AMTOMESCU CRISTINA
CALOTA ANDREII CMSPINEANU LOREDANA FIRUTA
BALU TOMA ANASTASIAII AMMIREA SILVIA GABRIELA
GROZA EDUARDII AMMIREA SILVIA GABRIELA
IRIZA MIHAI II AMMIREA SILVIA GABRIELA
LUPULESCU OANAII AMMIREA SILVIA GABRIELA
NADRAG YANISII AMMIREA SILVIA GABRIELA
PADURE LARISAII AMMIREA SILVIA GABRIELA
PARAU IARINAII AMMIREA SILVIA GABRIELA
PIRTEA SHARAII AMMIREA SILVIA GABRIELA
SANDA DENISAII AMMIREA SILVIA GABRIELA
BLIDUT ANA MARIAII BMNEGOESCU REGHINA
BUZULICA ALEXANDRA MARIAII BMNEGOESCU REGHINA
PETCU ALEXANDRUIII AMNIMARA MARIANA GENOVEVA
OROS RAISAIV AMIOSU NINA PETRONELA
BUNECI ANDREIPregatitoare BMGRIGORESCU MARIA
CEAMBUR ALESIAPregatitoare BMGRIGORESCU MARIA

Inapoi la centrele de concurs