Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Deva
Scoala:C.T.E. D.Hurmuzescu Deva
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PRIOTEASA CAMELIAI AELUNCAN PETRONELA
CAPUDEAN BRIANA STEFANIAI BEBORZEI MARIANA
DANC MIHAI ALEXANDRU I BEBORZEI MARIANA
LIMBIANU GEORGE EDUARDI BEBORZEI MARIANA
SAPUNARU RALUCA MARIAI BEBORZEI MARIANA
STEFAN MARIA ALECSANDRAI BEBORZEI MARIANA
VATAMANIUC MIRUNA MARIA TEODORAI BEBORZEI MARIANA
VRATISLAV IOANA IZABELAI BEBORZEI MARIANA
MORAR IRINAII AECRISAN CRISTINA
MAGURAN SEBASTIANII BELASITA DOINA
MOLDOVAN ANDREIII BELASITA DOINA
RUS ROBERT FLORINIV AEGRECU PETRUTA AURORA
BREHUESCU ANDREEAPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
MARINCA ANDREIPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
GROS IRINAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
NICORICI TUDOR MIHAIPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
BAC ANDREEAI AILUNCAN PETRONELA
MARGINEAN IOANA ANTONIAI BIBORZEI MARIANA
SUBA MADALIN GABRIEL IONUTI BIBORZEI MARIANA
SZABO SEBASTIANI BIBORZEI MARIANA
TIRZIU EDUARD GABRIELI BIBORZEI MARIANA
CURTICI OTILIAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA
PARAOAN MAIAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA
STERMIR MAIAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA
GUGA FODOR ALESIAI AILUNCAN PETRONELA
IOANES MAYAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA
RUSU ANDREIPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA
CARA TIMEEAPregatitoare AIISTANCULESCU ADELINA
RAPAS MARIA MIRABELA I AIILUNCAN PETRONELA
EBANCA MARIA ANDREEAI BIIBORZEI MARIANA
MICU VANESAPregatitoare AIISTANCULESCU ADELINA
OLARIU ROBERTPregatitoare AIISTANCULESCU ADELINA
VARDA KARINAPregatitoare BIISIMEDRU CRISTINA
CURETEAN BIANCAI AIILUNCAN PETRONELA
JULA MAYAI AIILUNCAN PETRONELA
MITROI VALENTINAI AIILUNCAN PETRONELA
PAHONTU RARESI AIILUNCAN PETRONELA
CIUPE RAZVANII BIILASITA DOINA
PAROAN RAZVANII BIILASITA DOINA
POPA ANAII BIILASITA DOINA
MOLDOVAN ANNEPregatitoare BIISIMEDRU CRISTINA
POPESCU ANTONIAPregatitoare AIIISTANCULESCU ADELINA
STOICA SABRINAI AIIILUNCAN PETRONELA
PAICUT BIANCAPregatitoare BIIISIMEDRU CRISTINA
GRIGORAS ROBERTAI AMLUNCAN PETRONELA
RESIGA MIHAII BMBORZEI MARIANA
MUNTEAN DENISAII BMLASITA DOINA
GHEORGHE DANIELIV AMGRECU PETRUTA AURORA
CASLERU SORINAPregatitoare AMSTANCULESCU ADELINA

Inapoi la centrele de concurs