Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Hirlau
Scoala:Scoala Gimnaziala Petru Rares
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BACIU BIANCA MARIAII A100OPREA EMILIA
GHEORGHE ALEXANDRA MARIAII A100OPREA EMILIA
UNGUREANU MAYAII A100OPREA EMILIA
CARBUNEANU TEODORAII A98OPREA EMILIA
MUSTATA MIRUNA SONIAII A98OPREA EMILIA
MANOLIU TEODORAII A95OPREA EMILIA
BURUIANA CATRINELII A90OPREA EMILIA
CIUCIUC VALENTINII A90OPREA EMILIA
CRACIUN JUSTINIANII A90OPREA EMILIA
FURTUNA ALEXANDRUII A90OPREA EMILIA
GAINA TEODORA ALEXIAII A90OPREA EMILIA
GEORGESCU EDUARDII A90OPREA EMILIA
NASUI TAPUSA TONYII A90OPREA EMILIA
NEGURA DARIUS II A90OPREA EMILIA
POSISNICU ADELINAII A90OPREA EMILIA
CURCA CODRINII A85OPREA EMILIA
BUJOREANU EDUARDII A80OPREA EMILIA
PORUSNIUC ALEXANDRA II A80OPREA EMILIA
PRICOP CASIANAII A80OPREA EMILIA
BARNEA IUSTINII C100CRETU MARIA
CHISINAU TIBERIUII C100CRETU MARIA
CRETU MATEIII C100CRETU MARIA
SIMIONESCU CLARAII C95CRETU MARIA
PASOTE ALINII C90CRETU MARIA
DAMIR BOGDAN II C80CRETU MARIA
MARIN COSMINII C80CRETU MARIA
PADURARIU BOGDAN II C80CRETU MARIA
CIOFU ANDREI MARIOIII B100RUGINA TEREZA
CURCA RALUCAIII B100RUGINA TEREZA
GAVRILOAIE COSMINIII B100RUGINA TEREZA
HAUCEAG STEFANIII B100RUGINA TEREZA
MIHAILA SOPCA DARIUSIII B100RUGINA TEREZA
PRIGOREANU CRISTIANIII B100RUGINA TEREZA
SAVOAE ROBERTIII B100RUGINA TEREZA
TINCU VLADIII B100RUGINA TEREZA
VINTILA TUDORIII B100RUGINA TEREZA
AMOSIESEI ANDREEAIII B91RUGINA TEREZA
ASTEFANESEI SEBIIII B91RUGINA TEREZA
OZOREANU LARISAIII B87RUGINA TEREZA
ANECULAESEI ALEXIAIII B85RUGINA TEREZA
GAINA ALEXANDRAIII B85RUGINA TEREZA
GLODOREANU CRISTINELIII B83RUGINA TEREZA
LUNGU RARESIII B81RUGINA TEREZA
TIBULEAC STEFANIAIII B77RUGINA TEREZA
CEOBANU MARIANIII B70RUGINA TEREZA
POCOAE IULIANIII B60RUGINA TEREZA
POSUSNICU STEFANIA III B ParticipantRUGINA TEREZA
CARCIUC BIANCA IV A100MELINTE ADRIANA
CERNESCU IUSTINAIV A100MELINTE ADRIANA
HRISCU BIANCAIV A100MELINTE ADRIANA
PRICOP IVONAIV A100MELINTE ADRIANA
ROMAN DAMIR IRISIV A92MELINTE ADRIANA
CURCA RALUCA ANDREEAIV A88MELINTE ADRIANA
STAFIE COSMINIV A87MELINTE ADRIANA
PETRAS TUDORIV A83MELINTE ADRIANA
GAINA IONUTIV A80MELINTE ADRIANA
MIHALACHE ANTONIAIV A77MELINTE ADRIANA
TATRUSANU SEBASTIAN IV A77MELINTE ADRIANA
ACSINTE DARIAIV A76MELINTE ADRIANA
LUNGU ANA MARIAIV A73MELINTE ADRIANA
SIMIONESCU RADUPregatitoare A100TEODORESCU VASILICA
GOTA RADUPregatitoare A95TEODORESCU VASILICA
MATICIUC IANPregatitoare A95TEODORESCU VASILICA
CURTEANU SEBASTIANPregatitoare A90TEODORESCU VASILICA
GAINA LIGIAPregatitoare A90TEODORESCU VASILICA
PETCU STEAFANIAPregatitoare A90TEODORESCU VASILICA
UNGUREANU ALEXPregatitoare A88TEODORESCU VASILICA
TAPUSA STEFANPregatitoare A85TEODORESCU VASILICA
CAPRA IOANAPregatitoare A82TEODORESCU VASILICA
RUSU EMILIANPregatitoare A82TEODORESCU VASILICA
CIOBANU BIANCAPregatitoare A80TEODORESCU VASILICA
CURCA MIHAELAPregatitoare A80TEODORESCU VASILICA
MICU CRISTIANPregatitoare A77TEODORESCU VASILICA
TUDORACHE RARESPregatitoare A76TEODORESCU VASILICA
MUNTEANU BIANCAPregatitoare A73TEODORESCU VASILICA
COTIUGA AMALIAPregatitoare A70TEODORESCU VASILICA
HAISAN DAVIDPregatitoare A70TEODORESCU VASILICA
POSTOLE SMARANDAPregatitoare A70TEODORESCU VASILICA
SIMON GABRIELPregatitoare A68TEODORESCU VASILICA
COSMINCU DAVIDPregatitoare A65TEODORESCU VASILICA

Inapoi la centrele de concurs