Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciobanu StefanI A100CATRUC CORNELIA
Cot MariaI A100CATRUC CORNELIA
Covalschi EduardI A100CATRUC CORNELIA
DIACONU DAVIDI A100CATRUC CORNELIA
ILIESCU IOANAI A100CATRUC CORNELIA
Roman MateiI A100CATRUC CORNELIA
Pintilie EvelinaI A99CATRUC CORNELIA
CIOBANU TEODORAI A97CATRUC CORNELIA
Flesner TudorI A96CATRUC CORNELIA
Tutu TudorI A96CATRUC CORNELIA
Mocanu AndreiI A95CATRUC CORNELIA
Placinta GabrielI A95CATRUC CORNELIA
Istrate MaraI A92CATRUC CORNELIA
CRETU INGRIDI A90CATRUC CORNELIA
Mariuta AntoniaI A90CATRUC CORNELIA
ARTENIE MATEII C100FRAI ANA MARIA
CIUCU MARIAI C100FRAI ANA MARIA
LUCHIAN BIANCAI C100FRAI ANA MARIA
MACOVEI LAVINIAI C100FRAI ANA MARIA
PASCU DELIAI C100FRAI ANA MARIA
ZAPODEANU AMALIAI C100FRAI ANA MARIA
URSULEASA SARAI C96FRAI ANA MARIA
SERBA ANDREII C95FRAI ANA MARIA
STEFANESCU EVAI C94FRAI ANA MARIA
POPESCU CARINAI C84FRAI ANA MARIA
DAMIAN ALEXIAI F100CONDURACHE MARINELA
MANOLACHE BEATRICE ANAI F98CONDURACHE MARINELA
ROTARIU TUDOR CRISTIANI F98CONDURACHE MARINELA
BACIU DAVIDI F97CONDURACHE MARINELA
HORLESCU MARIO ROBERTI F95CONDURACHE MARINELA
TINCU SOFIA MARIAI F83CONDURACHE MARINELA
GOGOSEANU ERICA STEFANAI F74CONDURACHE MARINELA
MIHAILA ELENA LAVINIAI F73CONDURACHE MARINELA
LUPU LAVINIA ELENAI FParticipantCONDURACHE MARINELA
PATRASCU CRINAI FParticipantCONDURACHE MARINELA
Chiriac MariaI G100Bere Daniela Guzu Daniela
Darie Alexandru CiprianI G100Bere Daniela Guzu Daniela
Prislopan AdelinaI G100Bere Daniela Guzu Daniela
Rosu Octavian NichitaI G100Bere Daniela Guzu Daniela
Strat Eduard TomaI G100Bere Daniela Guzu Daniela
Constantin DaraI G98Bere Daniela Guzu Daniela
Lacatusu LeonI G98Bere Daniela Guzu Daniela
Lazar Roxana IoanaI G98Bere Daniela Guzu Daniela
Mocanu Andreas TeofilI G96Bere Daniela Guzu Daniela
Pricopi Mara TeodoraI G96Bere Daniela Guzu Daniela
Costandache Nicolas AndreiI G95Bere Daniela Guzu Daniela
Iosubescu Cristian DimitrieI G95Bere Daniela Guzu Daniela
Scripca Mara IoanaI G90Bere Daniela Guzu Daniela
Vasiloiu Rares MihaiI G90Bere Daniela Guzu Daniela
Orghici-Craciun PetruI G89Bere Daniela Guzu Daniela
Balan Alexandra ElenaI G86Bere Daniela Guzu Daniela
Codina CaterinaI G86Bere Daniela Guzu Daniela
Enache Theodora BeatriceI G85Bere Daniela Guzu Daniela
Miron Darie DimitrieI G81Bere Daniela Guzu Daniela
Codreanu Teodor StefanI G80Bere Daniela Guzu Daniela
Danila Bogdan IoanI G73Bere Daniela Guzu Daniela
Enciu DragosI G71Bere Daniela Guzu Daniela
Radu Ioana-AlexandraI GParticipantBere Daniela Guzu Daniela
STUPU ROBERTII B100PALAGA DANIELA
AFTENE BOGDANII B98PALAGA DANIELA
AVADANEI TEODORAII B95PALAGA DANIELA
ADOBROAIEI DAVIDII B90PALAGA DANIELA
HIRTAN DARIAII B90PALAGA DANIELA
LITCANEANU YANNISII B90PALAGA DANIELA
ROSU ELENAII B90PALAGA DANIELA
CHONTAS MATEIII B82PALAGA DANIELA
SIMION MARIAII B82PALAGA DANIELA
FILIP ANISSAII B80PALAGA DANIELA
ADAM ANDREIII B75PALAGA DANIELA
GHERCA ADRIANII B75PALAGA DANIELA
IRIMIA OLIMPIADAII B75PALAGA DANIELA
PRICOPOAIA RARESII B75PALAGA DANIELA
BUTNARU BIANCAII B72PALAGA DANIELA
CIUHUREANU SABINAII B72PALAGA DANIELA
IBANESCU CRISTINAII B70PALAGA DANIELA
CONDREA BIANCAII B65PALAGA DANIELA
DANES CODRINII B65PALAGA DANIELA
VELICESCU IOANAII B65PALAGA DANIELA
DIUGU REBECAII BParticipantPALAGA DANIELA
HOARTA ALEXANDRUII BParticipantPALAGA DANIELA
SECRIERIU MARKII BParticipantPALAGA DANIELA
ANGHELINI MATEOII BParticipantPALAGA DANIELA
PANTEA DENISAII BParticipantPALAGA DANIELA
PAVAL DAVIDII BParticipantPALAGA DANIELA
DRAGOMIR ANAII BParticipantPALAGA DANIELA
TEODORESCU ALEXIAII BParticipantPALAGA DANIELA
DAMASCHIN ANTONIEII BParticipantPALAGA DANIELA
Burbulea AlexandraII C100Tescu Corina
CIBOTARIU THEODOR MARIOII C95TESCU CORINA
Ciobanu CasianII C95Tescu Corina
IGNAT VICTOR GABRIELII C95TESCU CORINA
MARCU FABIANAII C95Tescu Corina
ZATANGA RALUCAII C90Tescu Corina
David MihaiII C85Tescu Corina
LIPSA OTILIAII C85Tescu Corina
OLARU MAIAII C85Tescu Corina
VAMAN SOFIAII C85Tescu Corina
ATOMULESEI ADELINAII C80Tescu Corina
DRIMBA ANDRAII C80Tescu Corina
Bursuc ElizaII E90Svaric Anisoara
Vasiliu EmaII E90Svaric Anisoara
PAVALOI BOGDAN MATEIII E80Svaric Anisoara
BULAI EVA MARIAII E77.5Svaric Anisoara
Pruteanu AlexandraII E77.5Svaric Anisoara
Lungu VeneraII E75Svaric Anisoara
PADURARIU LUCAII E72.5Svaric Anisoara
Agavriloaei Luca StefanII F90Cotin Patrascu Iulia
RUDENCO ANASTASIA III B96DABIJA MARLENA
TANASE FLORINIII B96DABIJA MARLENA
BUTNARU GEORGEIII B87DABIJA MARLENA
SERBAN DAVIDIII B80DABIJA MARLENA
CRISTEA VLADIII B78DABIJA MARLENA
MOCANU MARIAIII BParticipantDABIJA MARLENA
NEMES STEFANIA IULIAIII C94PANASIUC CARMEN
LUCA AMALIA LUANAIII C88PANASIUC CARMEN
BATAGA STEFANIII C85PANASIUC CARMEN
PETCU MARIA CATALINAIII C85PANASIUC CARMEN
TATARU RUXANDRAIII C81PANASIUC CARMEN
BUTNARIUC ANDREIIII C77PANASIUC CARMEN
SLEVOACA STEFANIII C77PANASIUC CARMEN
PRUTEANU ALEXANDRAIII C75PANASIUC CARMEN
DIMITRENCO ANDREIIII D100DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
HOLIC DARIAIII D100DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
HREBENCIUC ALEXIAIII D100DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
ROTARU IRINA MARIAIII D100DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
SFECLIS DARIA MARIAIII D100DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
STANCU ERICIII D100DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
BACAUANU CRISTIANIII D98DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
HOGAS STEFANIII D97DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
ROSCA ADELA MARIAIII D96DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
SIMION TEO GABRIELIII D94DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
IONESCU AMALIAIII D86DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
GHERCA THEO ALEXANDRUIII D82DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
ATUDORI MAIA CATRINEL IOANAIII D78DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
MANTEA DIANAIII D77DREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
AGARICI ANA ADELINAIII E100BOTEZ CARLA
PADURARIU STEFAN ALEXANDRUIII E100BOTEZ CARLA
IZBINDA ILINCA MARIAIII E96BOTEZ CARLA
TIHON GHINEA ALEXIAIII E96BOTEZ CARLA
URSACHI VLADIII E94BOTEZ CARLA
ONOFREI DARIAIII E90BOTEZ CARLA
COJOCARU MLESNITA NICOLETAIII E83BOTEZ CARLA
BEJINARU MARIA OCTAVIANAIV A100BEREHOI DORINA
PLACINTA BIANCA MARIAIV A96BEREHOI DORINA
BALAN DANA ANASTASIAIV A95BEREHOI DORINA
EDU MAIA MARIAIV A92BEREHOI DORINA
OANCEA MATEI NICOLAEIV A92BEREHOI DORINA
PETRACHE VICTORIV A92BEREHOI DORINA
PINTILII TUDORIV A80BEREHOI DORINA
DIMITRIU MIHAI ALEXANDRUIV A75BEREHOI DORINA
PASLARU MATEIIV A70BEREHOI DORINA
ATOMULESEI ANDREIIV B100MUSTEATA SILVIA
HOGAS MIHAI IV B100MUSTEATA SILVIA
HUTANU CEZARIV B100MUSTEATA SILVIA
DONOSE IOANAIV B98MUSTEATA SILVIA
FLOREA IOANAIV B98MUSTEATA SILVIA
BALACEANU BIANCAIV B95MUSTEATA SILVIA
CIOBANU ALEXIA MARIAIV B95MUSTEATA SILVIA
PISTOL OCTAVIAN MIHAIIV B95MUSTEATA SILVIA
UNGUREANU MATEIIV B92MUSTEATA SILVIA
CONSTANTIN MARIA ALESSIAIV B90MUSTEATA SILVIA
TANASA LUIZA PARASCHIVAIV B87MUSTEATA SILVIA
PANCIU FELIXIV B83MUSTEATA SILVIA
CHITOROGA MIHAILIV B80MUSTEATA SILVIA
GREAVU SERBANIV B79MUSTEATA SILVIA
COSTANDACHE ANASTASIAIV B77MUSTEATA SILVIA
GALCA RARES STEFANIV B75MUSTEATA SILVIA
HUSARU IUSTINIV B75MUSTEATA SILVIA
PAVLOV IUSTINIV B72MUSTEATA SILVIA
VALEANU TEODORIV BParticipantMUSTEATA SILVIA
PRISACARIU INGRIDIV C100TUDOSE ELENA
AVIRVAREI MARIAIV C95TUDOSE ELENA
DECIU OCTAVIANIV C95TUDOSE ELENA
HUTANU ANDREI HORIAIV C95TUDOSE ELENA
MANOSII MARIAIV C95TUDOSE ELENA
MAVROIAN SABINA MARIAIV C95TUDOSE ELENA
EFROSA ANA ILINCAIV C93TUDOSE ELENA
MOCANU ALEXANDRAIV C93TUDOSE ELENA
ACALFOAIE BOGDANIV C91TUDOSE ELENA
BUTNARU MARAIV C91TUDOSE ELENA
VARLAN TUDORIV C91TUDOSE ELENA
RUSU CRISTIANIV C89TUDOSE ELENA
DAMASCHIN ANGHELIV C87TUDOSE ELENA
MAVRIS VLAD CODRINIV C87TUDOSE ELENA
PETERCA MARIAIV C86TUDOSE ELENA
ADUMITRESEI ANDREIIV C81TUDOSE ELENA
DRAGAN ALEXANDRAIV D95SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
LAZAR STEFAN ALEXANDRUIV D95SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
EZARU CARINAIV D93SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
CIOBANU ANDREI OCTAVIANIV D89SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
RUSU CEZARIV D87SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
HOGEA RARESIV D82SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
DIMA IONUT LAURIANIV D77SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
ICHIM ALEXANDRA TEODORAIV D68SILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
BALAN ANASTASIAIV E95DRACSINEANU DOINA
CIOBANU ANDREI MIHAIIV E94DRACSINEANU DOINA
SERBAN MIHNEAIV E92DRACSINEANU DOINA
PERJU IUSTIN MIHAIIV E78DRACSINEANU DOINA
SAVIN TUDOR ANDREIIV E75DRACSINEANU DOINA
TUIU DARIAIV E75DRACSINEANU DOINA
CURPAN MARIA ALEXANDRAIV E70DRACSINEANU DOINA
ISAC SEBASTIAN GEORGEIV E61DRACSINEANU DOINA
RARES GEORGEIV EParticipantDRACSINEANU DOINA
Cirlescu IoanPregatitoare B95Cheptanariu Jenita
Coca ElizaPregatitoare B95Cheptanariu Jenita
Haisan Ioan AlexandruPregatitoare B91Cheptanariu Jenita
Farcas FilipPregatitoare B90Cheptanariu Jenita
Zvariste AndreiPregatitoare B90Cheptanariu Jenita
Grigoriu BeatricePregatitoare B86Cheptanariu Jenita
Ganea AlessiaPregatitoare B85Cheptanariu Jenita
Pascal Slabu AntoniaPregatitoare B85Cheptanariu Jenita
Mircea Maria GabrielaPregatitoare B81Cheptanariu Jenita
Teodor AlexandraPregatitoare B81Cheptanariu Jenita
Butuc- Cristea AlexiaPregatitoare B80Cheptanariu Jenita
Ganescu BiancaPregatitoare B80Cheptanariu Jenita
Mirt MariaPregatitoare B80Cheptanariu Jenita
Vasile Adela-MihaelaPregatitoare B77Cheptanariu Jenita
Agachi ElenaPregatitoare B60Cheptanariu Jenita
Bulancea RaresPregatitoare BParticipantCheptanariu Jenita
Luca AlexandruPregatitoare C95Parfeni M Patrascu E
Serban VictorPregatitoare C95Parfeni M Patrascu E
Simion Stefania-DariaPregatitoare C95Parfeni M Patrascu E
Stolniceanu Nathalie-TeodoraaPregatitoare C91Parfeni M Patrascu E
Matei Ioana-MirunaPregatitoare C90Parfeni M Patrascu E
Ghiban MayaPregatitoare C86Parfeni M Patrascu E
Axinte AlianaPregatitoare C85Parfeni M Patrascu E
Gridenoc LucaPregatitoare C85Parfeni M Patrascu E
Petrea Carla-NataliaPregatitoare C85Parfeni M Patrascu E
Buca MiriamPregatitoare C81Parfeni M Patrascu E
Ghiga AlexandraPregatitoare C80Parfeni M Patrascu E
Isachi StefanPregatitoare C77Parfeni M Patrascu E
Silistru Razvan-StefanPregatitoare C77Parfeni M Patrascu E
Anghel EcaterinaPregatitoare C76Parfeni M Patrascu E
Cojocaru MayaPregatitoare C75Parfeni M Patrascu E
Slabu Iasmina-TeodoraPregatitoare C72Parfeni M Patrascu E
Francu Sebastian-StefanPregatitoare C70Parfeni M Patrascu E
Mititelu Matei-AndreiPregatitoare C70Parfeni M Patrascu E
Molnar Maria-AlessiaPregatitoare C70Parfeni M Patrascu E
Bacauanu CarinaPregatitoare C61Parfeni M Patrascu E
Tofan VladPregatitoare D95Mocanu Alina
Benchea BiancaPregatitoare D91Mocanu Alina
Irimia VeronicaPregatitoare D90Mocanu Alina
Petrescu NataliaPregatitoare D90Mocanu Alina
Petrusca DianaPregatitoare D90Mocanu Alina
Popa MirunaPregatitoare D90Mocanu Alina
Peste Catinca ElenaPregatitoare F87Luca Any
Botez Mara AdelinaPregatitoare F81Luca Any
Dascalu NicholasPregatitoare F81Luca Any
Guraliuc Cristian DumitruPregatitoare F81Luca Any
Henea Rares MateiPregatitoare F81Luca Any
Irimia David IonutPregatitoare F81Luca Any
Diaconu Denisa ElenaPregatitoare F68Luca Any
Basarab AlexandruPregatitoare f67Luca Any
Donici AlbertPregatitoare F67Luca Any
Iacob Strugaru MariaPregatitoare F63Luca Any
Clapon Aida GeorgianaPregatitoare F61Luca Any
Teodorescu Denis GabrielPregatitoare FParticipantLuca Any
Saramet Ines MariaPregatitoare FParticipantLuca Any

Inapoi la centrele de concurs