Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu
Nume elevClasaCadru didactic
AVRAM MARIAI ACHIRILA BEATRICE
COCA ELIZAI BCHEPTANARIU JENITA
MIRCEA MARIAI BCHEPTANARIU JENITA
TEODOR ALEXANDRAI BCHEPTANARIU JENITA
ROMAN MATEIII ACATRUC CORNELIA
ARTENIE MATEIII CFRAI ANA MARIA
CIUCU MARIAII CFRAI ANA MARIA
PASCU DELIAII CFRAI ANA MARIA
BALAN ALEXANDRAII GBERE DANIELA GUZU DANIELA
ENACHE TEODORAII GBERE DANIELA GUZU DANIELA
LACATUSU LEONII GBERE DANIELA GUZU DANIELA
PRICOPI MARAII GBERE DANIELA GUZU DANIELA
ROSU NICHITAII GBERE DANIELA GUZU DANIELA
HUTANU IOANA MAIAII HBORDEIANU ROXANA ROSCANEANU MAGDA
Balan ArianaIII ALazar Petronela
BUNGIANU ELISABETTAIII ALazar Petronela
FILIP IOANA ALEXIAIII ALazar Petronela
Luca AndreeaIII ALazar Petronela
Manea AlexandraIII ALazar Petronela
PETREA BIANCAIII ALazar Petronela
Pintilii MariaIII ALazar Petronela
Adam AndreiIII BPalaga Daniela
Litcaneanu YannisIII BPalaga Daniela
Paval TudorIII CTESCU CORINA
Nemtanu Mara IoanaIII FCotin Patrascu Iulia
CAZACU VLAD Pregatitoare BMUSTEATA SILVIA
IFTEMIE EVAPregatitoare BMUSTEATA SILVIA
IRIMIA REBECA Pregatitoare BMUSTEATA SILVIA
MORARU ALEXANDRU Pregatitoare BMUSTEATA SILVIA
PODARU DAVID GABRIELPregatitoare BMUSTEATA SILVIA
ROMAN LUCAPregatitoare BMUSTEATA SILVIA
ROSCA VLADIMIRPregatitoare BMUSTEATA SILVIA
TCACIUC ALEXANDRUPregatitoare BMUSTEATA SILVIA
URSULEASA PINTILIE RARESPregatitoare BMUSTEATA SILVIA
ADAM MARCUS Pregatitoare CTUDOSE ELENA
AGAPE MIRUNAPregatitoare CTUDOSE ELENA
anastasiei davidPregatitoare CTUDOSE ELENA
APOSTOL TUDORPregatitoare CTUDOSE ELENA
BAHRIN MATEIPregatitoare CTUDOSE ELENA
BOTEZATU ALBERT IONUT Pregatitoare CTUDOSE ELENA
BURIC ALEXANDRUPregatitoare CTUDOSE ELENA
COCIORVA DARIAPregatitoare CTUDOSE ELENA
COMISU MAIAPregatitoare CTUDOSE ELENA
CONSTANTIN MARIA ADELINAPregatitoare CTUDOSE ELENA
GREU RARESPregatitoare CTUDOSE ELENA
ILAS ANISIAPregatitoare CTUDOSE ELENA
SCHIOPU ALEXIAPregatitoare CTUDOSE ELENA
STECLARU IOANPregatitoare CTUDOSE ELENA
TODIRASCU NICOLASPregatitoare CTUDOSE ELENA
URSU ROBERTPregatitoare CTUDOSE ELENA
ANDONE ALEXIA Pregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
ARGHIRE MAYA SOFIAPregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
COJAN ANDRADAPregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
GHERASIM ADNANA MARIA Pregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
HOMOCIANU MIHAILPregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
HONCIUC MARC ALEXISPregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
HRISTEA ALESSIAPregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
ISTINA MARIAPregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA
SOBOLEVSCH TEODOR ALEXANDRUPregatitoare GDIMA LOREDANA DRACSINEANU DOINA

Inapoi la centrele de concurs