Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciobanu StefanI AECATRUC CORNELIA
Cot MariaI AECATRUC CORNELIA
Covalschi EduardI AECATRUC CORNELIA
DIACONU DAVIDI AECATRUC CORNELIA
ILIESCU IOANAI AECATRUC CORNELIA
Roman MateiI AECATRUC CORNELIA
ARTENIE MATEII CEFRAI ANA MARIA
CIUCU MARIAI CEFRAI ANA MARIA
LUCHIAN BIANCAI CEFRAI ANA MARIA
MACOVEI LAVINIAI CEFRAI ANA MARIA
PASCU DELIAI CEFRAI ANA MARIA
ZAPODEANU AMALIAI CEFRAI ANA MARIA
DAMIAN ALEXIAI FECONDURACHE MARINELA
Chiriac MariaI GEBere Daniela Guzu Daniela
Darie Alexandru CiprianI GEBere Daniela Guzu Daniela
Prislopan AdelinaI GEBere Daniela Guzu Daniela
Rosu Octavian NichitaI GEBere Daniela Guzu Daniela
Strat Eduard TomaI GEBere Daniela Guzu Daniela
STUPU ROBERTII BEPALAGA DANIELA
Burbulea AlexandraII CETescu Corina
DIMITRENCO ANDREIIII DEDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
HOLIC DARIAIII DEDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
HREBENCIUC ALEXIAIII DEDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
ROTARU IRINA MARIAIII DEDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
SFECLIS DARIA MARIAIII DEDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
STANCU ERICIII DEDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
AGARICI ANA ADELINAIII EEBOTEZ CARLA
PADURARIU STEFAN ALEXANDRUIII EEBOTEZ CARLA
BEJINARU MARIA OCTAVIANAIV AEBEREHOI DORINA
ATOMULESEI ANDREIIV BEMUSTEATA SILVIA
HOGAS MIHAI IV BEMUSTEATA SILVIA
HUTANU CEZARIV BEMUSTEATA SILVIA
PRISACARIU INGRIDIV CETUDOSE ELENA
Pintilie EvelinaI AICATRUC CORNELIA
MANOLACHE BEATRICE ANAI FICONDURACHE MARINELA
ROTARIU TUDOR CRISTIANI FICONDURACHE MARINELA
Constantin DaraI GIBere Daniela Guzu Daniela
Lacatusu LeonI GIBere Daniela Guzu Daniela
Lazar Roxana IoanaI GIBere Daniela Guzu Daniela
AFTENE BOGDANII BIPALAGA DANIELA
BACAUANU CRISTIANIII DIDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
DONOSE IOANAIV BIMUSTEATA SILVIA
FLOREA IOANAIV BIMUSTEATA SILVIA
CIOBANU TEODORAI AIICATRUC CORNELIA
BACIU DAVIDI FIICONDURACHE MARINELA
HOGAS STEFANIII DIIDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
Flesner TudorI AIICATRUC CORNELIA
Tutu TudorI AIICATRUC CORNELIA
URSULEASA SARAI CIIFRAI ANA MARIA
Mocanu Andreas TeofilI GIIBere Daniela Guzu Daniela
Pricopi Mara TeodoraI GIIBere Daniela Guzu Daniela
RUDENCO ANASTASIA III BIIDABIJA MARLENA
TANASE FLORINIII BIIDABIJA MARLENA
ROSCA ADELA MARIAIII DIIDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
IZBINDA ILINCA MARIAIII EIIBOTEZ CARLA
TIHON GHINEA ALEXIAIII EIIBOTEZ CARLA
PLACINTA BIANCA MARIAIV AIIBEREHOI DORINA
Mocanu AndreiI AIICATRUC CORNELIA
Placinta GabrielI AIICATRUC CORNELIA
SERBA ANDREII CIIFRAI ANA MARIA
HORLESCU MARIO ROBERTI FIICONDURACHE MARINELA
Costandache Nicolas AndreiI GIIBere Daniela Guzu Daniela
Iosubescu Cristian DimitrieI GIIBere Daniela Guzu Daniela
AVADANEI TEODORAII BIIPALAGA DANIELA
CIBOTARIU THEODOR MARIOII CIITESCU CORINA
Ciobanu CasianII CIITescu Corina
IGNAT VICTOR GABRIELII CIITESCU CORINA
MARCU FABIANAII CIITescu Corina
BALAN DANA ANASTASIAIV AIIBEREHOI DORINA
BALACEANU BIANCAIV BIIMUSTEATA SILVIA
CIOBANU ALEXIA MARIAIV BIIMUSTEATA SILVIA
PISTOL OCTAVIAN MIHAIIV BIIMUSTEATA SILVIA
AVIRVAREI MARIAIV CIITUDOSE ELENA
DECIU OCTAVIANIV CIITUDOSE ELENA
HUTANU ANDREI HORIAIV CIITUDOSE ELENA
MANOSII MARIAIV CIITUDOSE ELENA
MAVROIAN SABINA MARIAIV CIITUDOSE ELENA
DRAGAN ALEXANDRAIV DIISILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
LAZAR STEFAN ALEXANDRUIV DIISILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
BALAN ANASTASIAIV EIIDRACSINEANU DOINA
Cirlescu IoanPregatitoare BIICheptanariu Jenita
Coca ElizaPregatitoare BIICheptanariu Jenita
Luca AlexandruPregatitoare CIIParfeni M Patrascu E
Serban VictorPregatitoare CIIParfeni M Patrascu E
Simion Stefania-DariaPregatitoare CIIParfeni M Patrascu E
Tofan VladPregatitoare DIIMocanu Alina
STEFANESCU EVAI CIIIFRAI ANA MARIA
NEMES STEFANIA IULIAIII CIIIPANASIUC CARMEN
SIMION TEO GABRIELIII DIIIDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA
URSACHI VLADIII EIIIBOTEZ CARLA
CIOBANU ANDREI MIHAIIV EIIIDRACSINEANU DOINA
EFROSA ANA ILINCAIV CIIITUDOSE ELENA
MOCANU ALEXANDRAIV CIIITUDOSE ELENA
EZARU CARINAIV DIIISILISTRU FLORIN DIMA LOREDANA
Istrate MaraI AIIICATRUC CORNELIA
EDU MAIA MARIAIV AIIIBEREHOI DORINA
OANCEA MATEI NICOLAEIV AIIIBEREHOI DORINA
PETRACHE VICTORIV AIIIBEREHOI DORINA
UNGUREANU MATEIIV BIIIMUSTEATA SILVIA
SERBAN MIHNEAIV EIIIDRACSINEANU DOINA
ACALFOAIE BOGDANIV CIIITUDOSE ELENA
BUTNARU MARAIV CIIITUDOSE ELENA
VARLAN TUDORIV CIIITUDOSE ELENA
Haisan Ioan AlexandruPregatitoare BIIICheptanariu Jenita
Stolniceanu Nathalie-TeodoraaPregatitoare CIIIParfeni M Patrascu E
Benchea BiancaPregatitoare DIIIMocanu Alina
CRETU INGRIDI AMCATRUC CORNELIA
Mariuta AntoniaI AMCATRUC CORNELIA
Scripca Mara IoanaI GMBere Daniela Guzu Daniela
Vasiloiu Rares MihaiI GMBere Daniela Guzu Daniela
ADOBROAIEI DAVIDII BMPALAGA DANIELA
HIRTAN DARIAII BMPALAGA DANIELA
LITCANEANU YANNISII BMPALAGA DANIELA
ROSU ELENAII BMPALAGA DANIELA
ZATANGA RALUCAII CMTescu Corina
Bursuc ElizaII EMSvaric Anisoara
Vasiliu EmaII EMSvaric Anisoara
Agavriloaei Luca StefanII FMCotin Patrascu Iulia
ONOFREI DARIAIII EMBOTEZ CARLA
CONSTANTIN MARIA ALESSIAIV BMMUSTEATA SILVIA
Farcas FilipPregatitoare BMCheptanariu Jenita
Zvariste AndreiPregatitoare BMCheptanariu Jenita
Matei Ioana-MirunaPregatitoare CMParfeni M Patrascu E
Irimia VeronicaPregatitoare DMMocanu Alina
Petrescu NataliaPregatitoare DMMocanu Alina
Petrusca DianaPregatitoare DMMocanu Alina
Popa MirunaPregatitoare DMMocanu Alina

Inapoi la centrele de concurs