Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Bragadiru
Scoala:Scoala nr 1 Bragadiru
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Buse DavidI A79Proscan Laura
Chiru AnaI A72Proscan Laura
Ancuta StefanI A62Proscan Laura
Culbeci Claudia I A62Proscan Laura
Saulea MaraI AParticipantProscan Laura
Dobre CristianI AParticipantProscan Laura
Ispas IsabelI AParticipantProscan Laura
Badescu CristianI B100Nicolae Ioana
Dinu Sophia MariaI B100Nicolae Ioana
Costea TudorI B99Nicolae Ioana
Nicolae AlexiaI B97Nicolae Ioana
Bodorin AndreiI B95Nicolae Ioana
Coanda BogdanI B95Nicolae Ioana
Antone MayaI B92Nicolae Ioana
Matei BogdanI B92Nicolae Ioana
Barbulescu AlbertI B87Nicolae Ioana
Barbu MarianI B85Nicolae Ioana
Gheorghe ArianaI B85Nicolae Ioana
Nedea David StefanI B85Nicolae Ioana
Moga NataliaI B73Nicolae Ioana
Ciobanu Ana MariaI B72Nicolae Ioana
Buzica LorenaI B65Nicolae Ioana
Radu ValiI BParticipantNicolae Ioana
Sandu CristianI BParticipantNicolae Ioana
Rotaru EricII A100Istrate Nicoleta
Brados Daria ElenaII A95Istrate Nicoleta
Predescu MirunaII AParticipantIstrate Nicoleta
Falan AlexanduII AParticipantIstrate Nicoleta
Cosoiu LaraII C100Preda Ana Maria
Slosman RaisaII C100Preda Ana Maria
Ivan BiancaII C62Preda Ana Maria
Radu AndraII C60Preda Ana Maria
Gruianu RalucaII CParticipantPreda Ana Maria
Parcalabu AlexandruIII A100Radu Niculina
Grigore Ana MariaIII A74Radu Niculina
Buzica JasmineIII A71Radu Niculina
Barbulescu MaraIII A61Radu Niculina
Chiru Oana GabrielaIII AParticipantRadu Niculina
Muntean IrisIII AParticipantRadu Niculina
Stoica MihaiIII AParticipantRadu Niculina
Niculescu AndreiIII AParticipantRadu Niculina
Vornicu VladIII AParticipantRadu Niculina
Rizescu BiancaIII B100Bogdan Ionnuca
Predoescu DariaIII B94Bogdan Ionnuca
Teler RobertIII B86Bogdan Ionnuca
Moroianu BodanIII B84Bogdan Ionica
Bigu LauraIII B74Bogdan Ionnuca
Vintila Craiu BiancaIII B72Bogdan Ionnuca
Velcea DaniIII B68Bogdan Ionnuca
Mocanu TeodorIII B66Bogdan Ionnuca
Barbu IngridIII B62Bogdan Ionica
Radu AndreiIII BParticipantBogdan Ionnuca
Rusoaia DanielIII BParticipantBogdan Ionnuca
Epurescu DavidIII BParticipantBogdan Ionnuca
Stan LaviniaIV C95Costea Rodica
Zaharia Ana MariaIV C85Costea Rodica
Vlad FloreaIV C83Costea Rodica
Mandache AlexiaIV C60Costea Rodica
Copalau BiancaIV CParticipantCostea Rodica
Minzu AlexandraIV CParticipantCostea Rodica
Alexdu RoxanaPregatitoare A91DUMITRU ELENA
Vlad DacuPregatitoare A88DUMITRU ELENA
Iustin AndreeaPregatitoare A87DUMITRU ELENA
Ieahu AyanPregatitoare A84DUMITRU ELENA
Mitrica DenisaPregatitoare A83DUMITRU ELENA
Radulescu IrinaPregatitoare A83DUMITRU ELENA
Cojocaru DariaPregatitoare A77DUMITRU ELENA
Radoi RazvanPregatitoare A77DUMITRU ELENA
Lazar Crsiti FlorinPregatitoare A72DUMITRU ELENA
Marghioala CristiPregatitoare A66DUMITRU ELENA
Parfene DavidPregatitoare A65Istrate Nicoleta
Radulescu DariusPregatitoare A62DUMITRU ELENA
Rusioaia TeonaPregatitoare A62DUMITRU ELENA
Dumitrescu AndreiPregatitoare AParticipantDUMITRU ELENA
Marinescu AndreiPregatitoare AParticipantDUMITRU ELENA
Dinu Alexia MariaPregatitoare AParticipantIstrate Nicoleta
Pistol TudorPregatitoare C85Burada Monica
Nodea LucaPregatitoare C77Burada Monica
Nicolae LucaPregatitoare C71Burada Monica
Radu IanissPregatitoare C71Burada Monica
Radu MaraPregatitoare C71Burada Monica
Anton Ana ArianaPregatitoare C68Burada Monica
Ranac EduardPregatitoare C68Burada Monica
Bondrea DariusPregatitoare C67Burada Monica
Covert SofiaPregatitoare C67Burada Monica
Ivan CatalinPregatitoare C67Burada Monica
Lazar RalucaPregatitoare C67Burada Monica
Fostea MiaPregatitoare C64Burada Monica
Ivan AlexiaPregatitoare C63Burada Monica
Mircea AndreiPregatitoare C62Burada Monica
Miorcaneanu AntonioPregatitoare C61Burada Monica
Constantin LucianaPregatitoare CParticipantBurada Monica
DUMITRESCU COSTINPregatitoare CParticipantBurada Monica
Fostea TeoPregatitoare CParticipantBurada Monica
Ghimpu SofiaPregatitoare CParticipantBurada Monica
Eva AndreeaPregatitoare CParticipantBurada Monica
Ivan BeatricePregatitoare CParticipantBurada Monica
Dragan DavidPregatitoare CParticipantBurada Monica
Dumitrescu VictoriaPregatitoare CParticipantBurada Monica
Ene AndreiPregatitoare CParticipantBurada Monica
Dedu SabrinaPregatitoare D100Rotaru-Bucur Maria
Ene JustinPregatitoare D100Rotaru-Bucur Maria
Matei IsabelaPregatitoare D100Rotaru-Bucur Maria
Munteanu BiancaPregatitoare D100Rotaru-Bucur Maria
Bobirnea AnaPregatitoare D96Rotaru-Bucur Maria
Barascu RebecaPregatitoare D95Rotaru-Bucur Maria
Barbuia RaresPregatitoare D95Rotaru-Bucur Maria
Brandusa AlexandruPregatitoare D95Rotaru-Bucur Maria
Gherghina EricaPregatitoare D95Rotaru-Bucur Maria
Iolu VladimirPregatitoare D95Rotaru-Bucur Maria

Inapoi la centrele de concurs