Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ghiman SaraI AEPop Dorina Tamara
Rotarescu NicolaeI AEPop Dorina Tamara
Ardelean Mara PatriciaI CEDeac Odarca
Bogdan AaronI CEDeac Odarca
Codati Cristian NatanaelI CEDeac Odarca
Vas AndreiI CEDeac Odarca
Zugravu Theodora IoanaI CEDeac Odarca
Coroiu Ana LuizaII AECoza Ioana
Iosip MaraII AECoza Ioana
Voicu DavidII AECoza Ioana
Lazar StefaniaII BEFinteusan Mirela
Voicu LuizaIV AEDedu Mariana
Costin TudorIV BEIenutas Monica
Muresan PaulIV BEIenutas Monica
Petrut SofiaIV BEIenutas Monica
Pintescu StefanaIV BEIenutas Monica
Szekely PatrickIV BEIenutas Monica
Vlad AlexandruIV BEIenutas Monica
Ardelean DragosPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Birle KatiaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Chindris MariaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Cuceu RaresPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Deac Ana PetraPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Fedorca MihneaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Focsa Ulici RazvanPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Ghita NicolasPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Haragus SophiaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Hotea Florian RebecaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Ionescu FilipPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Lazea TeodoraPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Morariu StefanPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Muresan AlexandruPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Roman TaniaPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Sabou AndreiPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Sindrestean MihaiPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Terhes CezarPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Timis VladPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Vancea AdrianPregatitoare AEPetretchi Smaranda
Deceanu GeorgeI BIFlorian Daniela
Rudics KarlaI BIFlorian Daniela
Sturza Tudor LaurentiuII AICoza Ioana
Suluman IrinaII AICoza Ioana
Balog RicardoIII AIBalan Luminita
Birle LucasIII AIBalan Luminita
Bogdan MateiIII AIBalan Luminita
Butean MaiaIII AIBalan Luminita
Costin TudorIII AIBalan Luminita
Gogota TudorIII AIBalan Luminita
Kalanyos StefanIII BICorpodean Sonia
Puie TudorIII BICorpodean Sonia
Radu SandraII CIIGogea Rodica
Cadar Ana MariaIII BIICorpodean Sonia
Sabou AlessiaIII BIICorpodean Sonia
Babuta BogdanI BIIFlorian Daniela
Blede DavidI BIIFlorian Daniela
Chereches AndreiI BIIFlorian Daniela
Costin TraianI BIIFlorian Daniela
Bran LauraI CIIDeac Odarca
Codati Stefana MihaelaI CIIDeac Odarca
Lauran Jasmina EmanuelaI CIIDeac Odarca
Farcas MateiII AIICoza Ioana
Mociran MateiII AIICoza Ioana
Morariu GeorgeII AIICoza Ioana
Ratiu CristianII AIICoza Ioana
Corpodean ElizaII BIIFinteusan Mirela
Ghita LauraII BIIFinteusan Mirela
Micas FedericaII BIIFinteusan Mirela
Rudics DavidII BIIFinteusan Mirela
Belous TudorIII AIIBalan Luminita
Buhan MateiIII AIIBalan Luminita
Buia VictorIII AIIBalan Luminita
Marian AnaIII AIIBalan Luminita
Pruna GiuliaIII AIIBalan Luminita
Cormos AndreiIII BIICorpodean Sonia
Scarlat MihaiIII BIICorpodean Sonia
Ardelean PetraPregatitoare AIIPetretchi Smaranda
Gros DariaPregatitoare AIIPetretchi Smaranda
Mateian GiuliaI BIIIFlorian Daniela
Chiorean RuxandraIII AIIIBalan Luminita
Pop AlexiaIII AIIIBalan Luminita
Zaha CristinaIII AIIIBalan Luminita
Blidar AlesiaI BMFlorian Daniela
Pop MateiI BMFlorian Daniela
Span AlexiaI BMFlorian Daniela
Meisaros TudorII AMCoza Ioana
Pop EduardII AMCoza Ioana
Barabas AnamariaII BMFinteusan Mirela
Fechete DragosII BMFinteusan Mirela
Hrincescu MelissaII BMFinteusan Mirela
Hosu AdrielaII CMGogea Rodica
Bogdan LucaIII AMBalan Luminita
Chira AlesiaIII AMBalan Luminita
Osan IngridIII AMBalan Luminita
Pop EmmaIII AMBalan Luminita
Pop MateiIII AMBalan Luminita
Pop-Savan CarlaIII AMBalan Luminita
Sindrestean Ana MariaIII BMCorpodean Sonia
Suluman StefaniaIV AMDedu Mariana
Hausi VictorIV BMIenutas Monica
Muntean CristianPregatitoare AMPetretchi Smaranda

Inapoi la centrele de concurs