Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ardelean StefanI AECoza Ioana
Coroiu LuizaI AECoza Ioana
Farcas MateiI AECoza Ioana
Iosip MaraI AECoza Ioana
Sturza TudorI AECoza Ioana
Ghita LauraI BEPasca Rodica
Buhan MateiII AEBalan Luminita
Costin TudorII AEBalan Luminita
Sabou AlessiaII BECorpodean Sonia
Voicu LuizaIII AEDedu Mariana
Coman IuliaIII BEIenutas Monica
Muresan PaulIII BEIenutas Monica
Pintescu StefanaIII BEIenutas Monica
Szeckely PatrickIII BEIenutas Monica
Ticala IuliaIII BEIenutas Monica
Vlad AlexandruIII BEIenutas Monica
Bozai DianaIII CESpan Monica
Bozga DarianIV AEPetretchi Smaranda
Mociran ElenaIV AEPetretchi Smaranda
Nechita AndreiIV AEPetretchi Smaranda
Petrut MihaiIV AEPetretchi Smaranda
Sajerli AlesiaIV AEPetretchi Smaranda
Horincar TudorPregatitoare AEPop Dorina Tamara
Rudics KarlaPregatitoare BEFlorian Daniela
Codati CristianPregatitoare CEDeac Odarca
Mociran MateiI AICoza Ioana
Suluman IrinaI AICoza Ioana
Bogdan MateiII AIBalan Luminita
Sindrestean Ana MariaII BICorpodean Sonia
Coman DariaIV AIPetretchi Smaranda
Anania MariaI AIICoza Ioana
Voicu DavidI AIICoza Ioana
Fechete DragosI BIIPasca Rodica
Rotarescu AlexandraIII BIIIenutas Monica
Costin DavidI AIICoza Ioana
Pop EduardI AIICoza Ioana
Pop IanisI AIICoza Ioana
Cormos AndreiII BIICorpodean Sonia
Pop TudorIV AIIPetretchi Smaranda
Ardelean MaraPregatitoare CIIDeac Odarca
Codati StefanaPregatitoare CIIDeac Odarca
Macavei LucaI AIICoza Ioana
Corpodean ElizaI BIIPasca Rodica
Rudics DavidI BIIPasca Rodica
Balog RicardoII AIIBalan Luminita
Birle LucasII AIIBalan Luminita
Bogdan LucaII AIIBalan Luminita
Gogota TudorII AIIBalan Luminita
Kalanyos StefanII BIICorpodean Sonia
Puie TudorII BIICorpodean Sonia
Holbea AndreeaIV AIIPetretchi Smaranda
Giurgiu AndreiPregatitoare AIIPop Dorina Tamara
Reif RogerPregatitoare AIIPop Dorina Tamara
Rotarescu NicolaePregatitoare AIIPop Dorina Tamara
Stanci SarahPregatitoare AIIPop Dorina Tamara
Blidar AlesiaPregatitoare BIIFlorian Daniela
Chindris BogdanIII BIIIIenutas Monica
Petrut SofiaIII BIIIIenutas Monica
Tataru ToniIV AIIIPetretchi Smaranda
Bogdan AaronPregatitoare CIIIDeac Odarca
Bran LauraPregatitoare CIIIDeac Odarca
Campan AndreeaPregatitoare CIIIDeac Odarca
Coman SerbanPregatitoare CIIIDeac Odarca
Lauran JasminaPregatitoare CIIIDeac Odarca
Muntean RazvanPregatitoare CIIIDeac Odarca
Zugravu TheodoraPregatitoare CIIIDeac Odarca
Costin TraianPregatitoare BIIIFlorian Daniela
Deceanu GeorgePregatitoare BIIIFlorian Daniela
Muzas StefanPregatitoare BIIIFlorian Daniela
Triff KarinaPregatitoare BIIIFlorian Daniela
Bochis AlexandruII AMBalan Luminita
Buia VictorII AMBalan Luminita
Butean MaiaII AMBalan Luminita
Pop AlexiaII AMBalan Luminita
Pop-Savan CarlaII AMBalan Luminita
Pruna GiuliaII AMBalan Luminita
Ardelean MihaiIV AMPetretchi Smaranda
Popa-Rat VanessaIV AMPetretchi Smaranda
Zaha HoreaIV AMPetretchi Smaranda
Gadalean RazvanPregatitoare BMFlorian Daniela

Inapoi la centrele de concurs