Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala nr 14 George Cosbuc
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
FEHER CARINAI AEBRETAN FLORINA
FILOVICI ANDREII AEBRETAN FLORINA
HOBAN MARIAI AEBRETAN FLORINA
ILIS MIHAI GEORGEI AEBRETAN FLORINA
ISAIU LUCAI AEBRETAN FLORINA
MOT SOFIAI AEBRETAN FLORINA
OROS DIANAI AEBRETAN FLORINA
PENA CRISTINAI AEBRETAN FLORINA
MOLDOVEAN STEFANIAI BENECHITA RODICA
CONTRA MIHAIII AEGEDUT OTILIA
PERTA ILEANAII CECINTA ADRIANA
BREBAN LUKAS YANISIII AEPINTEA ALINA
GLODAN RARESIII CEMICHIS IONITA
MARINCAS ANTONIUIII CEMICHIS IONITA
BUCUR BRIANAIV AECIMPIAN GABRIELA
FUX TIMEAIV AECIMPIAN GABRIELA
LUPUT IOANAIV AECIMPIAN GABRIELA
MOCIRAN TANIAIV AECIMPIAN GABRIELA
BREHA TEODORAIV BECHENDE PAULA
CHENDE MIHAELAIV BECHENDE PAULA
CIMPIAN MARIAIV BECHENDE PAULA
FARCAS MAIAIV BECHENDE PAULA
TIBA STEFANIV BECHENDE PAULA
NECHITA ILUTANPregatitoare AERACOLTA MARIANA
GATAN DRAGOSPregatitoare CETOMOIAGA RAMONA
NEMES TUDORPregatitoare CETOMOIAGA RAMONA
OROS DARIUSI AIBRETAN FLORINA
SCHNEIDER ARIANAIV AICIMPIAN GABRIELA
BOITOR IULIAI CICHIOREAN ADELA
FILIP ALEXANDRAII CICINTA ADRIANA
IERCOSAN ANDREI STEFANIII BIBOZGA ALINA
MOLDOVAN ALEXANDRUIV AICIMPIAN GABRIELA
AGHEORGHIESEI ALEXANDRUIV BICHENDE PAULA
BALOG - CIEGLER CHRISTIANIV BICHENDE PAULA
CHIOREAN RADUIV BICHENDE PAULA
COSAR ANTONIAIV BICHENDE PAULA
COVACI DENISAIV BICHENDE PAULA
GHIMAN MEDEEAIV BICHENDE PAULA
GIUROIU DRAGOSIV BICHENDE PAULA
IGNAT LORENAIV BICHENDE PAULA
MARIAN ANTONIAIV BICHENDE PAULA
MERCEA ALEXANDRUIV BICHENDE PAULA
POPAN AMALIAIV BICHENDE PAULA
SACALEAN ADAIV BICHENDE PAULA
HORVAT MARC MARIAIII AIIPINTEA ALINA
FERENTI SEBASTIANIV AIICIMPIAN GABRIELA
PODINA DAVIDIV AIICIMPIAN GABRIELA
SABOU STEFANPregatitoare AIIRACOLTA MARIANA
HOTEA DAVIDPregatitoare BIIMINGHIRAS CAMELIA
MIHALCA ILINCAI AIIBRETAN FLORINA
LUPSA RARESI CIICHIOREAN ADELA
MURESAN CORINAII AIIGEDUT OTILIA
ONT ANDREEAIV AIICIMPIAN GABRIELA
CALIN RARESPregatitoare AIIRACOLTA MARIANA
DALE IULIAIV AIIICIMPIAN GABRIELA
MARICA TUDORPregatitoare BIIIMINGHIRAS CAMELIA
POP ALESIAPregatitoare BIIIMINGHIRAS CAMELIA
RUS APAN SERBANI AIIIBRETAN FLORINA
HENDRE IOANAI BIIINECHITA RODICA
EMBER ALEXANDRAIII AIIIPINTEA ALINA
CHIODEAN ANDREIIII CIIIMICHIS IONITA
MIRZA IOANAII BMSASARAN CRISTINA
DUMITREAN LUCAII CMCINTA ADRIANA
GRIGA MARIAII DMBOGOVIT PAULA
HONTAU MARIAII DMBOGOVIT PAULA
MARE LUCASIII AMPINTEA ALINA
DEEK EDUARDIV AMCIMPIAN GABRIELA
CRISAN ROANAPregatitoare AMRACOLTA MARIANA
GRIGA RARESPregatitoare AMRACOLTA MARIANA
KOSA ANAPregatitoare AMRACOLTA MARIANA
MORTOCIAN ALESSIAPregatitoare AMRACOLTA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs