Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Farcasa
Scoala:Scoala Gimnaziala Lucian Blaga
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
LOPATA IULIAI A78CIOLACU ILEANA
ONT SARAI A78CIOLACU ILEANA
CRAINIC ANDREII A75CIOLACU ILEANA
ONT AURORAI A75CIOLACU ILEANA
VANCIU GIULIAI A70CIOLACU ILEANA
POP ANDREEAI A68CIOLACU ILEANA
POP DAVIDI A65CIOLACU ILEANA
BABAS PATRIKI AParticipantCIOLACU ILEANA
KRISAN RAUL I AParticipantCIOLACU ILEANA
STEGERAN IANISI B98RUS ZAMFIRA
HOJDA MIRUNAI B97RUS ZAMFIRA
VANCIU STEFANIAI B97RUS ZAMFIRA
LAURAN THEAI B92RUS ZAMFIRA
NEDELE ANAI B92RUS ZAMFIRA
GAVRIS MATEII B90RUS ZAMFIRA
NISTOR MARIAI B88RUS ZAMFIRA
MURA LUCAI B87RUS ZAMFIRA
LUPSE BIANCAI B80RUS ZAMFIRA
DRAGOS ROBERTOI BParticipantRUS ZAMFIRA
ONT FABIANI BParticipantRUS ZAMFIRA
BUSECAN GIULIAI BParticipantRUS ZAMFIRA
CIRT DENISAII A100NISTOR ELENA
NISTOR EMANUELII A100NISTOR ELENA
VELE DAVIDII A100NISTOR ELENA
CRAINIC EDUARDII A95NISTOR ELENA
MURA PETRAII A95NISTOR ELENA
POP DARIAII A95NISTOR ELENA
POP NICOLASII A90NISTOR ELENA
NISTOR ANDREIII A87NISTOR ELENA
CIURDAS IOSIFII A70NISTOR ELENA
GHIMAN COSMINAII A70NISTOR ELENA
SABADIS PAULII A70NISTOR ELENA
CIRT MELISAII A65NISTOR ELENA
VANCIU DEBORAII A63NISTOR ELENA
SOPONAR CARINAII AParticipantNISTOR ELENA
PIPAS ROBERTII AParticipantNISTOR ELENA
POP VANESAII AParticipantNISTOR ELENA
BONTE TABITAII B100CHESA EMILIA
ONEA EMANUELAII B100CHESA EMILIA
POP CARLAII B100CHESA EMILIA
PODINA FILIPII B95CHESA EMILIA
BUDA IONUTII B85CHESA EMILIA
DRAGAN MARIAIII A100BOLOS AURICA
MURA GLORIAIII A100BOLOS AURICA
URS MAYAIII A100BOLOS AURICA
HOJDA ANDREIIII A98BOLOS AURICA
POP PAULIII A96BOLOS AURICA
MORCAN ALEXIII A95BOLOS AURICA
ARDELEAN RARESIII A92BOLOS AURICA
ARNAUT LUCAIII A92BOLOS AURICA
NICOARA IULIAIII A84BOLOS AURICA
TITAN DIANAIII A64BOLOS AURICA
BUDEA DANIELIII B100ONT MARIA
VANCIU TIMOTEIIII B100ONT MARIA
STAN ALEXIAIII B82ONT MARIA
VANCIU PAULIII B72ONT MARIA
MURESAN DENISAIII BParticipantONT MARIA
CIURDAS IOANAIV B100DRAGAN DIANA
MURA CLARAIV B100DRAGAN DIANA
CORNESTIAN SONIAIV B98DRAGAN DIANA
POP SIDONIAIV B98DRAGAN DIANA
LAZA IULIAIV B91DRAGAN DIANA
FANATAN IONUTIV BParticipantDRAGAN DIANA
TINC TITUS GABRIELPregatitoare A98MORAR LAVINIA
BUDEA MELISAPregatitoare A95MORAR LAVINIA
GRETIES SARAPregatitoare A90MORAR LAVINIA
CRAINIC ADRIANPregatitoare B100RAT LOREDANA
MAXIN MARIAPregatitoare B100RAT LOREDANA
TOMOIOAGA IRINAPregatitoare B100RAT LOREDANA

Inapoi la centrele de concurs