Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 5
Nume elevClasaCadru didactic
ANDRUSCA MIRUNAI BTOFAN CRISTINA
ROBAN SONIAI BTOFAN CRISTINA
BOTEZ MINA NICOLLEI DIFRIM GABRIELA
ANTOCI RARES ANDREII STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
CRETU IOANA ALESIAI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
GHERGHEL JASICAI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
HORGA PATRICKI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
ISACHI LIAI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
LEVINSCHI ANDREII STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
MICU INGRID MARIAI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
RIPANU ALESSIA MARIAI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
STEFANESCU DIANA ELENAI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
VENIS EDUARD ALEXANDRUI STEPBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
CORDUNEANU MATEIII CGHIBAN VIOLETA
CREANGA ADELINAII CGHIBAN VIOLETA
NASOI CRISTIANII CGHIBAN VIOLETA
VORNICU LORENAII CGHIBAN VIOLETA
GUTIUM SERGIUII STEPIGNEA ANCA si MIHAI MONICA
BURSUC RAZVANIII ASTALINESCU RODICA
RADU ANDRAIII ASTALINESCU RODICA
VASILIU DIANAIII ASTALINESCU RODICA
VORNICU STEFANIII ASTALINESCU RODICA
DOBANDA STEFANIII BPASCAU CATALINA
TOFAN INGRIDIII BPASCAU CATALINA
BIZU DELIAIII CBARSAN BOGDANA
LAZARUT ANA TEODORAIII CBARSAN BOGDANA
PRICOPIE RENATA ANTONIAIII CBARSAN BOGDANA
SCUTARU ANA MARIAIII CBARSAN BOGDANA
STROE EMILIA CRISTINAIII CBARSAN BOGDANA
AANICAI MATEIIII DANGHEL ANDREEA
ADAMACHE THOBIASIII DANGHEL ANDREEA
ADAM KARINA ELENAIII STEPVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
BICAJANU MARIAIII STEPVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
NICORESCU RALUCA TEODORAIII STEPVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
TOSCA PAUL ALEXANDRUIII STEPVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
FLORESCU DRAGOSIV ABARSAN IRINA AMELIA
HANGANU ALISIV ABARSAN IRINA AMELIA
JIGAU ALEXANDRUIV ABARSAN IRINA AMELIA
LIULEA DAVIDIV ABARSAN IRINA AMELIA
NOTAR ALEXIAIV ABARSAN IRINA AMELIA
POPESCU MIHNEAIV ABARSAN IRINA AMELIA
SECARA DIANAIV ABARSAN IRINA AMELIA
VASILCA DELIAIV ABARSAN IRINA AMELIA
ANDRONIC ALECSIA IOANAIV STEPBALAU DENISA si IOSUB LILI
PADURARU ANAMARIAIV STEPBALAU DENISA si IOSUB LILI
BESU ANASTASIAPregatitoare AARDELEANU MIHAELA
BLAGA ANDREI FABIANPregatitoare AARDELEANU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs