Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 5
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANDRUSCA MIRUNAI BETOFAN CRISTINA
ROBAN SONIAI BETOFAN CRISTINA
BOTEZ MINA NICOLLEI DEIFRIM GABRIELA
ANTOCI RARES ANDREII STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
CRETU IOANA ALESIAI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
GHERGHEL JASICAI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
HORGA PATRICKI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
ISACHI LIAI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
LEVINSCHI ANDREII STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
MICU INGRID MARIAI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
RIPANU ALESSIA MARIAI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
STEFANESCU DIANA ELENAI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
VENIS EDUARD ALEXANDRUI STEPEBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
CORDUNEANU MATEIII CEGHIBAN VIOLETA
CREANGA ADELINAII CEGHIBAN VIOLETA
NASOI CRISTIANII CEGHIBAN VIOLETA
VORNICU LORENAII CEGHIBAN VIOLETA
GUTIUM SERGIUII STEPEIGNEA ANCA si MIHAI MONICA
BURSUC RAZVANIII AESTALINESCU RODICA
RADU ANDRAIII AESTALINESCU RODICA
VASILIU DIANAIII AESTALINESCU RODICA
VORNICU STEFANIII AESTALINESCU RODICA
DOBANDA STEFANIII BEPASCAU CATALINA
TOFAN INGRIDIII BEPASCAU CATALINA
BIZU DELIAIII CEBARSAN BOGDANA
LAZARUT ANA TEODORAIII CEBARSAN BOGDANA
PRICOPIE RENATA ANTONIAIII CEBARSAN BOGDANA
SCUTARU ANA MARIAIII CEBARSAN BOGDANA
STROE EMILIA CRISTINAIII CEBARSAN BOGDANA
AANICAI MATEIIII DEANGHEL ANDREEA
ADAMACHE THOBIASIII DEANGHEL ANDREEA
ADAM KARINA ELENAIII STEPEVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
BICAJANU MARIAIII STEPEVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
NICORESCU RALUCA TEODORAIII STEPEVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
TOSCA PAUL ALEXANDRUIII STEPEVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA
FLORESCU DRAGOSIV AEBARSAN IRINA AMELIA
HANGANU ALISIV AEBARSAN IRINA AMELIA
JIGAU ALEXANDRUIV AEBARSAN IRINA AMELIA
LIULEA DAVIDIV AEBARSAN IRINA AMELIA
NOTAR ALEXIAIV AEBARSAN IRINA AMELIA
POPESCU MIHNEAIV AEBARSAN IRINA AMELIA
SECARA DIANAIV AEBARSAN IRINA AMELIA
VASILCA DELIAIV AEBARSAN IRINA AMELIA
ANDRONIC ALECSIA IOANAIV STEPEBALAU DENISA si IOSUB LILI
PADURARU ANAMARIAIV STEPEBALAU DENISA si IOSUB LILI
BESU ANASTASIAPregatitoare AEARDELEANU MIHAELA
BLAGA ANDREI FABIANPregatitoare AEARDELEANU MIHAELA
ANGHEL MIRUNAI BITOFAN CRISTINA
CHIRIAC IOANA-TEODORAI BITOFAN CRISTINA
DIMON ANA-RUXANDRAI BITOFAN CRISTINA
TIMOFTE TEODORAI BITOFAN CRISTINA
RADUC RIANAI BITOFAN CRISTINA
ALEXANDRU RADUI STEPIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
BURAGA YANNISI STEPIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
CHIRITA PETRU EDUARDI STEPIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
BOTEZATU ALBERTII DICORDUNEANU MARICICA
GRIGORAS ERICII DICORDUNEANU MARICICA
CIUBOTARU RADU VASILEIV STEPIBALAU DENISA si IOSUB LILI
VOAIDES DAVIDI BIITOFAN CRISTINA
BUZA ANDREEAI DIIIFRIM GABRIELA
COSMA RAUL CONSTANTINI STEPIIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
POIANA VLADI STEPIIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
POPA SARA THEODORAI STEPIIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
BESU ROCA ANDREIIII BIIPASCAU CATALINA
BORTA MIRUNAI DIIIFRIM GABRIELA
MELINTE STEFANAIII AIISTALINESCU RODICA
LUPASCU EDUARDOIII DIIANGHEL ANDREEA
ALBU IANIS CONSTANTINPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
LUPU ANDREEA MIRUNAPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
MIREANU FILIPPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
PASCAU TUDOR ALEXANDRUPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
PATRUICA ANA MARIAPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
URZICA-CERNICA IUSTINPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
TIMOFTE STEFANI BIITOFAN CRISTINA
VASILESCU STEFANI BIITOFAN CRISTINA
SIMIREA STEFANI CIISTOLERU NICULINA
DOMINTE LUCAII CIIGHIBAN VIOLETA
DORNEANU CARMENII CIIGHIBAN VIOLETA
BROSTEANU CLAUDIUII DIICORDUNEANU MARICICA
DAVID MIHAIII DIICORDUNEANU MARICICA
TIFUI IASMINEII DIICORDUNEANU MARICICA
CERNAT BIANCAII STEPIIIGNEA ANCA si MIHAI MONICA
HANGANU DENISAII STEP by STEPIIIGNEA ANCA si MIHAI MONICA
CHERTIC ALEXANDRUIII BIIPASCAU CATALINA
BAICANU CALINIV AIIBARSAN IRINA AMELIA
CENUSA MATEIIV AIIBARSAN IRINA AMELIA
ATUDOREI IOAN ALEXANDRUIV STEPIIBALAU DENISA si IOSUB LILI
AMITOAIE DAVIDPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
CIUCANU DIMITRIEPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
JUCAN STEFAN CRISTIANPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
RACOVANU ANASTASIAPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
ROIBU SARA MARIAPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA
AGAVRILOAIEI RARESI BIIITOFAN CRISTINA
BUCATARU STEFANI DIIIIFRIM GABRIELA
MANTU IUSTINAI STEPIIIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
TEODORESCU SARA MARIAI STEPIIIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
SANDU PAULI DIIIIFRIM GABRIELA
UNGUREANU JUSTINII CIIIGHIBAN VIOLETA
TAPUC ANAIII AIIISTALINESCU RODICA
MANOLACHE SARAHIII BIIIPASCAU CATALINA
BUTNARU ALEXANDRU GABRIELPregatitoare AIIIARDELEANU MIHAELA
RAILEANU MARIA REBECAI STEPMBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA
ILISEI BIANCAII CMGHIBAN VIOLETA
MUSTEATA VALENTINAII DMCORDUNEANU MARICICA
POPA ALEXANDRUII DMCORDUNEANU MARICICA
ILIE STEFANIII AMSTALINESCU RODICA
HRUM IRINAIV AMBARSAN IRINA AMELIA
STOLERU DENISAIV AMBARSAN IRINA AMELIA
VERES IOANAIV AMBARSAN IRINA AMELIA
APOSTOAIA EDMOND ANDREIPregatitoare AMARDELEANU MIHAELA
MORARU SOFIA MARIAPregatitoare AMARDELEANU MIHAELA
SORLESCU MATEIPregatitoare AMARDELEANU MIHAELA
TIFUI YANIS LUCAPregatitoare AMARDELEANU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs