Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaCadru didactic
AILENEI SOFIAI BAndrei Stela
BALTAG CARINAI BAndrei Stela
DORNEANU MADALINAI BAndrei Stela
PRUTEANU MAYAI BAndrei Stela
STAN RARES STEFANI BAndrei Stela
TARALUNGA GRETAI BAndrei Stela
TATULEA BOGDANI BAndrei Stela
URZICA DENISI BAndrei Stela
CALIN LAVINIAI CCeai Alina Marcela
FRASINEL TEODORAI CCeai Alina Marcela
IACOBOAEA ANASTASIAI CCeai Alina Marcela
LEONTE DENISI CCeai Alina Marcela
PASCARU RIANAI CCeai Alina Marcela
SAVA DAVID RAZVANI CCeai Alina Marcela
TUREATCA MIHAII DCroitoriu Dumitru Gianina
MORTE MAIA ANDREEAI EMihai Senina
ALDEA NARCISII AAtomei Gabriela Ramona
APALAGHIEI STEFANII AAtomei Gabriela Ramona
LUPU IOANAII AAtomei Gabriela Ramona
OLARU IONUT BOGDANII AAtomei Gabriela Ramona
ONTANU ALBERTII AAtomei Gabriela Ramona
BACIU ROBERTII BBlanariu Daniela
BOZGA TEODORII BBlanariu Daniela
MONDAN DAVID ANDREIII BBlanariu Daniela
PASTRAV ANDREI COSTINII BBlanariu Daniela
TODIREANU RAZVAN DAVIDII BBlanariu Daniela
ALBU ANDREI CEZARII CStanciu Maria Nicoleta
BLIDESCU ELIZAII DChindea Anuta
COCIORBA MARAII DChindea Anuta
CONSTANTIN ROBERTII DChindea Anuta
CRETU DAVIDII DChindea Anuta
DUMITRASCU ELENAII DChindea Anuta
DUMITRASCU ELENA KARLAII DChindea Anuta
HANGANU TEODORAII DChindea Anuta
NOHAI MARAII DChindea Anuta
PILAN GEORGEII DChindea Anuta
ROMILA ANASTASIAII DChindea Anuta
STAFIE ALEXANDRAII DChindea Anuta
UNGUREANU ANDREIII DChindea Anuta
BORDEIU ALESSIAII ESova Maria
BUTNAR TEONAII ESova Maria
NEAGU VICTORII ESova Maria
OLARIU RARESII ESova Maria
ALBU MATEIIII APostolica Steluta
ALUPULUI BOGDANIII APostolica Steluta
APETREI CLARAIII APostolica Steluta
ASOFRONIEI MARIA ANASTASIAIII APostolica Steluta
BALTAG MARIAIII APostolica Steluta
BERARIU CASANDRAIII APostolica Steluta
BOURCEANU RARES CONSTANTINIII APostolica Steluta
BUGA MATEIIII APostolica Steluta
CAZAN GIORGIA AURORAIII APostolica Steluta
CORLADE THEA LAVINIAIII APostolica Steluta
GALEATA MATEIIII APostolica Steluta
GUSA MIHALCEA RARESIII APostolica Steluta
HARABAGIU LEPORDA VICTORIII APostolica Steluta
HORHOGEA RIANA MARIAIII APostolica Steluta
SAVA STEFANIII APostolica Steluta
TARANTUS GIORGIAIII APostolica Steluta
TATULEA ALEXANDRAIII APostolica Steluta
VOLOSENIUC ALEXANDRUIII APostolica Steluta
ZAHARIA CLARAIII APostolica Steluta
BORDEI CRISTIANIII BDumitrascu Adriana Iuliana
MATACHE MEDEEAIII BDumitrascu Adriana Iuliana
SANDESCU BIANCAIII BDumitrascu Adriana Iuliana
TODIRAS EMAIII BDumitrascu Adriana Iuliana
ANDRIESCU RAMON IONUTIII CConstantin Margareta
CHIRIAC CASANDRA MARIAIII CConstantin Margareta
MACOVEI ADRIANIII CConstantin Margareta
NASTASA MICHELLE DESIREIII CConstantin Margareta
AILENEI ILINCAIII DVasiloaei Elena
BARDAN DARIUSIII DVasiloaei Elena
GOGOANA DAVIDIII DVasiloaei Elena
IAVORSCHI LOREDANAIII DVasiloaei Elena
LUPEI MATEIIII DVasiloaei Elena
ANDONE BIANCA MARIAIII EPanaite Oana
CIBOTARIU DENIS STEFANIII EPanaite Oana
DITU EMILIAN CATALINIII EPanaite Oana
STANCIU EMILIANIII EPanaite Oana
ANTOHE CRISTIANAIV ALuca Mary Claudia
APALAGHIEI IOANIV ALuca Mary Claudia
CIURCAN ILINCAIV ALuca Mary Claudia
ENACHESCU ANDREIIV ALuca Mary Claudia
NITA CALINIV ALuca Mary Claudia
POPP MARCIV ALuca Mary Claudia
UNGUREANU BIANCAIV BFilip Mioara Vasilica
VELESCU CRISTIANIV BFilip Mioara Vasilica
BLAJ CLAUDIOIV CVaideanu Maria
IVAN DENISAIV CVaideanu Maria
MURARU BIANCAIV CVaideanu Maria
PLOSNITA DIANAIV CVaideanu Maria
SECARA ALINIV CVaideanu Maria
BOBOC RARES IOANIV DJipa Popa Maria
ANDREI TEODORAPregatitoare CAxinia Elena
BARNA MARIAPregatitoare CAxinia Elena
CHELARIU MARIAPregatitoare CAxinia Elena
CORDUNEANU ANA MARIAPregatitoare CAxinia Elena
CRETU LUCAPregatitoare CAxinia Elena
CRICOPOL ILINCAPregatitoare CAxinia Elena
DOBRIN COSTINPregatitoare CAxinia Elena
FESTILA AURA MARIAPregatitoare CAxinia Elena
MIRON ALEXPregatitoare CAxinia Elena
OICA ANA MIAPregatitoare CAxinia Elena
SAVA TUDORPregatitoare CAxinia Elena
IACOB EDWARD ANDREIPregatitoare ESavin Maria
UDUDEC RAZVAN IONUTPregatitoare ESavin Maria

Inapoi la centrele de concurs