Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roman
Scoala:CN Roman Voda
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CIOBANU IOANI A100COJOCARU ANISOARA
COVRIG DRAGOSI A100COJOCARU ANISOARA
IORGA ANTONIAI A100COJOCARU ANISOARA
MOLODOI STEFANI A100COJOCARU ANISOARA
ALBAN ALINI A98COJOCARU ANISOARA
MERIUTA ILINCAI A95COJOCARU ANISOARA
BIRJOVANU DENISI A90COJOCARU ANISOARA
GHIDARCIA IOANAI A90COJOCARU ANISOARA
VINTILA DANIELI A85COJOCARU ANISOARA
ZAPODEANU ILARIAI A85COJOCARU ANISOARA
ALEXA TEODORI A80COJOCARU ANISOARA
CIMPOESU DARIUSI A80COJOCARU ANISOARA
BOARIU ANNE- MARIEI A75COJOCARU ANISOARA
CIMPOESU DOMINICI A68COJOCARU ANISOARA
BALAUCA ANDREII A60COJOCARU ANISOARA
MATEI MARKUS-SEBASTIANI B100AXINIA CARMEN
POPA MARIA-STEFANAI B100AXINIA CARMEN
VOICU CALIN-TEODORI B100AXINIA CARMEN
RUSU DENISA-NICULINAI B98AXINIA CARMEN
JACOTA MARIA-ADELINAI B94AXINIA CARMEN
CIOROABA TEODORAI B90AXINIA CARMEN
MARIN VICTORI B84AXINIA CARMEN
GALATANU SONIAI B80AXINIA CARMEN
OTIC IRIS-MARIAI B80AXINIA CARMEN
ANDREI DANIELI B75AXINIA CARMEN
CONDURAT NICOLETAI B71AXINIA CARMEN
GOIAN TUDOR-STEFANI B70AXINIA CARMEN
MAFTEI LARISA-ANDREEAI B70AXINIA CARMEN
Axinia CatalinaII A100MANEA CAMELIA
Nahoi RaresII A100MANEA CAMELIA
Lungu RaresII A95MANEA CAMELIA
Ghidarcia MateiII A90MANEA CAMELIA
Ghindea SofiaII A90MANEA CAMELIA
Dabija YanisII A85MANEA CAMELIA
Dominte MariaII A85MANEA CAMELIA
Driscu DanielII A85MANEA CAMELIA
Hutanu TudorII A85MANEA CAMELIA
Pislaru JessicaII A85MANEA CAMELIA
Balanescu EduardII A80MANEA CAMELIA
Canschi MarioII A80MANEA CAMELIA
Damoc AndreiII A80MANEA CAMELIA
Pascariu LucaII A80MANEA CAMELIA
Prisacaru IustinaII A80MANEA CAMELIA
Chiriac Alyss-MariaII A75MANEA CAMELIA
APETREI ALESIAIII 97Erimia Lilia
PANAITE ILINCAIII A100Erimia Lilia
APETREI ALESIAIII A97Erimia Lilia
GOIAN CATRINELIII A96Erimia Lilia
MOLDOVANU LUCA III A92Erimia Lilia
NANU DENISIII A90Erimia Lilia
MOISE COSMINIII A87Erimia Lilia
PANDELEA COSTINIII A85Erimia Lilia
TAGA TEODORIII A85Erimia Lilia
BICIUSCA ANA MARIAIII A78Erimia Lilia
SFRIJA BIANCAIII A77Erimia Lilia
BALTOI MATEIIII A75Erimia Lilia
PETRACHE IULIAIII A74Erimia Lilia
GROSU IOANAIII A73Erimia Lilia
CIOBANU ANA MARIAIII A72Erimia Lilia
CIOBANU IOANAIII A72Erimia Lilia
DANILA NICOLASIII A71Erimia Lilia
AFETELOR STEFANIII A63Erimia Lilia
BALINT LUCIANIII A61Erimia Lilia
PALADE MARIAIII A61Erimia Lilia
BEJAN DARIUSIII A60Erimia Lilia
DODAN DAVIDIII AParticipantErimia Lilia
PADURARIU XENIAIII AParticipantErimia Lilia
MOACA KEVINIII AParticipantErimia Lilia
MOISA PATRICIAIII AParticipantErimia Lilia
VATAMANESCU PATRICIAIII AParticipantErimia Lilia
Bursuc LucaIV A100Barjovanu Maria
Ciustea IoanaIV A100Barjovanu Maria
Ghiorghita CristianIV A100Barjovanu Maria
Mirze BiancaIV A100Barjovanu Maria
Onu BogdanaIV A100Barjovanu Maria
Robu MalinaIV A100Barjovanu Maria
Giosanu StefaniaIV A94Barjovanu Maria
Popusoi MihneaIV A84Barjovanu Maria
Maximiuc DariusIV A80Barjovanu Maria
Dominte IoanaIV A78Barjovanu Maria
Severin DenisaIV A78Barjovanu Maria
Martinut FedericaIV B94Huci Mihaela
Dascalescu AndreeaIV B90Huci Mihaela
Suduc MayaIV B81Huci Mihaela
Boiciuc DariaIV B77Huci Mihaela
Balan MateiIV B74Huci Mihaela
CONDREA STEFANIAIV B60Huci Mihaela
FARCAS FABIANIV B60Huci Mihaela
Miron CatincaIV B60Huci Mihaela
BIBIRUS IOANAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
BLAJ EVELINAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
BOGLES IARINAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
BOZOMALA ANA-MARIAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
FIRASTRAU-MIHOC VICTORPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
FIRASTRAU-MIHOC VICTORPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
GHEORGHIU ELENAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
GRUMEZESCU ANASTASIAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
HUSARU-NECHITA DUMITRUPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
MOCANU DARIAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
NEAGU BIANCAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
ROBU OCTAVIANPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
STAFIE SARAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
TUDOR SEBASTIANPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
TUDOR THEODORPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
VERNICA DRAGOSPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
ZALOAGA ARIANAPregatitoare A100LUNGU GABRIELA
DEDU ALEXANDRUPregatitoare A97LUNGU GABRIELA
CIOBANU MARAPregatitoare A95LUNGU GABRIELA
CREANGA GEORGEPregatitoare A95LUNGU GABRIELA
LUNGU ELIZAPregatitoare A95LUNGU GABRIELA
RUSU PETRONELAPregatitoare A95LUNGU GABRIELA
SERBAN CRISTIANPregatitoare A95LUNGU GABRIELA
STOICA DENISAPregatitoare A95LUNGU GABRIELA
DANTIS ALLEGRAPregatitoare A92LUNGU GABRIELA
MIRZA-CRISTEA STEFANAPregatitoare A90LUNGU GABRIELA
ONU TUDORPregatitoare A90LUNGU GABRIELA
CHELARU EMMAPregatitoare A85LUNGU GABRIELA
ZAHARIA DAVIDPregatitoare A85LUNGU GABRIELA

Inapoi la centrele de concurs