Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roman
Scoala:CN Roman Voda
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOBANU IOANI AECOJOCARU ANISOARA
COVRIG DRAGOSI AECOJOCARU ANISOARA
IORGA ANTONIAI AECOJOCARU ANISOARA
MOLODOI STEFANI AECOJOCARU ANISOARA
MATEI MARKUS-SEBASTIANI BEAXINIA CARMEN
POPA MARIA-STEFANAI BEAXINIA CARMEN
VOICU CALIN-TEODORI BEAXINIA CARMEN
Axinia CatalinaII AEMANEA CAMELIA
Nahoi RaresII AEMANEA CAMELIA
PANAITE ILINCAIII AEErimia Lilia
Bursuc LucaIV AEBarjovanu Maria
Ciustea IoanaIV AEBarjovanu Maria
Ghiorghita CristianIV AEBarjovanu Maria
Mirze BiancaIV AEBarjovanu Maria
Onu BogdanaIV AEBarjovanu Maria
Robu MalinaIV AEBarjovanu Maria
BIBIRUS IOANAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
BLAJ EVELINAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
BOGLES IARINAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
BOZOMALA ANA-MARIAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
FIRASTRAU-MIHOC VICTORPregatitoare AELUNGU GABRIELA
FIRASTRAU-MIHOC VICTORPregatitoare AELUNGU GABRIELA
GHEORGHIU ELENAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
GRUMEZESCU ANASTASIAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
HUSARU-NECHITA DUMITRUPregatitoare AELUNGU GABRIELA
MOCANU DARIAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
NEAGU BIANCAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
ROBU OCTAVIANPregatitoare AELUNGU GABRIELA
STAFIE SARAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
TUDOR SEBASTIANPregatitoare AELUNGU GABRIELA
TUDOR THEODORPregatitoare AELUNGU GABRIELA
VERNICA DRAGOSPregatitoare AELUNGU GABRIELA
ZALOAGA ARIANAPregatitoare AELUNGU GABRIELA
ALBAN ALINI AICOJOCARU ANISOARA
RUSU DENISA-NICULINAI BIAXINIA CARMEN
APETREI ALESIAIII IIErimia Lilia
DEDU ALEXANDRUPregatitoare AIILUNGU GABRIELA
GOIAN CATRINELIII AIIErimia Lilia
MERIUTA ILINCAI AIICOJOCARU ANISOARA
Lungu RaresII AIIMANEA CAMELIA
CIOBANU MARAPregatitoare AIILUNGU GABRIELA
CREANGA GEORGEPregatitoare AIILUNGU GABRIELA
LUNGU ELIZAPregatitoare AIILUNGU GABRIELA
RUSU PETRONELAPregatitoare AIILUNGU GABRIELA
SERBAN CRISTIANPregatitoare AIILUNGU GABRIELA
STOICA DENISAPregatitoare AIILUNGU GABRIELA
JACOTA MARIA-ADELINAI BIIIAXINIA CARMEN
Giosanu StefaniaIV AIIIBarjovanu Maria
Martinut FedericaIV BIIIHuci Mihaela
MOLDOVANU LUCA III AIIIErimia Lilia
DANTIS ALLEGRAPregatitoare AIIILUNGU GABRIELA
BIRJOVANU DENISI AMCOJOCARU ANISOARA
GHIDARCIA IOANAI AMCOJOCARU ANISOARA
CIOROABA TEODORAI BMAXINIA CARMEN
Ghidarcia MateiII AMMANEA CAMELIA
Ghindea SofiaII AMMANEA CAMELIA
NANU DENISIII AMErimia Lilia
Dascalescu AndreeaIV BMHuci Mihaela
MIRZA-CRISTEA STEFANAPregatitoare AMLUNGU GABRIELA
ONU TUDORPregatitoare AMLUNGU GABRIELA

Inapoi la centrele de concurs