Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roznov
Scoala:Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Sandu EmiliaI B100Maria-Manuela Nicorescu
Turcanu IlincaI B100Maria-Manuela Nicorescu
Blindu LucaI B95Maria-Manuela Nicorescu
Caleap SophiaI B95Maria-Manuela Nicorescu
Horciu Vanessa-MariaI B95Maria-Manuela Nicorescu
Magdalena AlexioI B95Maria-Manuela Nicorescu
Munteanu DanielI B95Maria-Manuela Nicorescu
Pala MatteoI B95Maria-Manuela Nicorescu
Pancu AlessiaI B95Maria-Manuela Nicorescu
Pavilescu SanzianaI B95Maria-Manuela Nicorescu
Cicosel DeliaI B90Maria-Manuela Nicorescu
Hodor AlexandruI B90Maria-Manuela Nicorescu
Anghel Maia-AlexandraII A100Monica Jbanca
Auratei AndreeaII A100Monica Jbanca
Bogus Iazmina-StefaniaII A100Monica Jbanca
Ilarie AlessiaII A100Monica Jbanca
Miron Stefan-IoanII A100Monica Jbanca
Serban Denis-AlexandruII A100Monica Jbanca
Stan Bianca-StefaniaII A100Monica Jbanca
Tuduran GabrielaII A100Monica Jbanca
Vlad IulianII A100Monica Jbanca
Pantiru GabrielII A95Monica Jbanca
Stoian AntonioII A95Monica Jbanca
Pantea Dragos-NicolaeII A90Monica Jbanca
Florescu Patricia-IoanaII A85Monica Jbanca
Surugiu LaviniaII A85Monica Jbanca
Neculai StefaniaII A80Monica Jbanca
Ungureanu AlbertII A80Monica Jbanca
Corduneanu Luca-StefanII B100Minodora Adascalitei
Corduneanu Teodora-ElenaII B100Minodora Adascalitei
Fermus EcaterinaII B95Minodora Adascalitei
Luca Roxana-AndreeaII B90Minodora Adascalitei
Cimpeanu RaresIII A100Ana-Simona Ilie
Hazanau PaulaIII A100Ana-Simona Ilie
Zabulic IoanaIII A100Ana-Simona Ilie
Basma MihneaIII A98Ana-Simona Ilie
Custura SofiaIII A98Ana-Simona Ilie
Huma AlbertIII A95Ana-Simona Ilie
Dutu DenisIII A94Ana-Simona Ilie
Matei LucaIII A94Ana-Simona Ilie
Beldiman StefanIII A93Ana-Simona Ilie
Cumpat EduardIII A92Ana-Simona Ilie
Mihai DanielIII A92Ana-Simona Ilie
Baghiu AlessiaIII A91Ana-Simona Ilie
Bran RaresIII A90Ana-Simona Ilie
Apreutesei AlexiaIII B90Elena Dumitrascu
Paval Eliza-IoanaIII B85Elena Dumitrascu
Simion Andrada-StefaniaIV A100Mirela Ciobanu II
Mihaila Alexandra-MariaIV A95Mirela Ciobanu II
Amariei CatalinaIV A90Mirela Ciobanu II
Ghiurca Maria-AlexandraIV A90Mirela Ciobanu II
Dumitrache Stefan-AndreiIV B100Verona Bogus
Miron Rares-CristianIV B100Verona Bogus
Nicorescu Andrei-RobertIV B100Verona Bogus
Aghirasimoaei Maria-EleonoraIV B94Verona Bogus
Anastasoaiei Stefan-IustinianIV B90Verona Bogus
Catana Iustin-AndreiIV B90Verona Bogus
Bogus Amadeo-PetricaIV B74Verona Bogus
Balan Denis-MarianPregatitoare A100Maria-Carmen Dringu
Marian FedericaPregatitoare A100Maria-Carmen Dringu
Timofte AndreiPregatitoare A100Maria-Carmen Dringu
Imbru Cara-MariaPregatitoare A98Maria-Carmen Dringu
Chisariu FabianoPregatitoare A95Maria-Carmen Dringu
Ciocan BogdanPregatitoare A95Maria-Carmen Dringu
Farcasel Maria-ClaudiaPregatitoare A95Maria-Carmen Dringu
Catana AntuzaPregatitoare A90Maria-Carmen Dringu
Matei MariaPregatitoare A90Maria-Carmen Dringu
Capatina Ioana-GiorgianaPregatitoare A85Maria-Carmen Dringu
Lupascu LucaPregatitoare A75Maria-Carmen Dringu
Lopatnicu Andi-CostelPregatitoare A70Maria-Carmen Dringu
Asmarandei Miruna-ElenaPregatitoare B100Alina-Camelia Vasile
Capitanu Ana-MariaPregatitoare B100Alina-Camelia Vasile
Mitrea Alesia-AlexandraPregatitoare B100Alina-Camelia Vasile
Popa AndreiPregatitoare B100Alina-Camelia Vasile
Puica-Neacsu ElisabetaPregatitoare B100Alina-Camelia Vasile
Surugiu Davide-GabrielePregatitoare B100Alina-Camelia Vasile
Radu Ana-RobertaPregatitoare B98Alina-Camelia Vasile
Radu Ana-RobertaPregatitoare B98Alina-Camelia Vasile
Zabulic Antonia-MariaPregatitoare B98Alina-Camelia Vasile
Rotaru Arsenie-FlavianPregatitoare B96Alina-Camelia Vasile
Florea Sara-AndreeaPregatitoare B95Alina-Camelia Vasile
Timofte Ecaterina-GabrielaPregatitoare B95Alina-Camelia Vasile
Timofte Iustina-MariaPregatitoare B95Alina-Camelia Vasile

Inapoi la centrele de concurs