Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roznov
Scoala:Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Sandu EmiliaI BEMaria-Manuela Nicorescu
Turcanu IlincaI BEMaria-Manuela Nicorescu
Anghel Maia-AlexandraII AEMonica Jbanca
Auratei AndreeaII AEMonica Jbanca
Bogus Iazmina-StefaniaII AEMonica Jbanca
Ilarie AlessiaII AEMonica Jbanca
Miron Stefan-IoanII AEMonica Jbanca
Serban Denis-AlexandruII AEMonica Jbanca
Stan Bianca-StefaniaII AEMonica Jbanca
Tuduran GabrielaII AEMonica Jbanca
Vlad IulianII AEMonica Jbanca
Corduneanu Luca-StefanII BEMinodora Adascalitei
Corduneanu Teodora-ElenaII BEMinodora Adascalitei
Cimpeanu RaresIII AEAna-Simona Ilie
Hazanau PaulaIII AEAna-Simona Ilie
Zabulic IoanaIII AEAna-Simona Ilie
Simion Andrada-StefaniaIV AEMirela Ciobanu II
Dumitrache Stefan-AndreiIV BEVerona Bogus
Miron Rares-CristianIV BEVerona Bogus
Nicorescu Andrei-RobertIV BEVerona Bogus
Balan Denis-MarianPregatitoare AEMaria-Carmen Dringu
Marian FedericaPregatitoare AEMaria-Carmen Dringu
Timofte AndreiPregatitoare AEMaria-Carmen Dringu
Asmarandei Miruna-ElenaPregatitoare BEAlina-Camelia Vasile
Capitanu Ana-MariaPregatitoare BEAlina-Camelia Vasile
Mitrea Alesia-AlexandraPregatitoare BEAlina-Camelia Vasile
Popa AndreiPregatitoare BEAlina-Camelia Vasile
Puica-Neacsu ElisabetaPregatitoare BEAlina-Camelia Vasile
Surugiu Davide-GabrielePregatitoare BEAlina-Camelia Vasile
Basma MihneaIII AIAna-Simona Ilie
Custura SofiaIII AIAna-Simona Ilie
Imbru Cara-MariaPregatitoare AIMaria-Carmen Dringu
Radu Ana-RobertaPregatitoare BIAlina-Camelia Vasile
Radu Ana-RobertaPregatitoare BIAlina-Camelia Vasile
Zabulic Antonia-MariaPregatitoare BIAlina-Camelia Vasile
Rotaru Arsenie-FlavianPregatitoare BIIAlina-Camelia Vasile
Blindu LucaI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Caleap SophiaI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Horciu Vanessa-MariaI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Magdalena AlexioI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Munteanu DanielI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Pala MatteoI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Pancu AlessiaI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Pavilescu SanzianaI BIIMaria-Manuela Nicorescu
Pantiru GabrielII AIIMonica Jbanca
Stoian AntonioII AIIMonica Jbanca
Fermus EcaterinaII BIIMinodora Adascalitei
Huma AlbertIII AIIAna-Simona Ilie
Mihaila Alexandra-MariaIV AIIMirela Ciobanu II
Chisariu FabianoPregatitoare AIIMaria-Carmen Dringu
Ciocan BogdanPregatitoare AIIMaria-Carmen Dringu
Farcasel Maria-ClaudiaPregatitoare AIIMaria-Carmen Dringu
Florea Sara-AndreeaPregatitoare BIIAlina-Camelia Vasile
Timofte Ecaterina-GabrielaPregatitoare BIIAlina-Camelia Vasile
Timofte Iustina-MariaPregatitoare BIIAlina-Camelia Vasile
Dutu DenisIII AIIIAna-Simona Ilie
Matei LucaIII AIIIAna-Simona Ilie
Aghirasimoaei Maria-EleonoraIV BIIIVerona Bogus
Beldiman StefanIII AIIIAna-Simona Ilie
Cumpat EduardIII AIIIAna-Simona Ilie
Mihai DanielIII AIIIAna-Simona Ilie
Baghiu AlessiaIII AIIIAna-Simona Ilie
Cicosel DeliaI BMMaria-Manuela Nicorescu
Hodor AlexandruI BMMaria-Manuela Nicorescu
Pantea Dragos-NicolaeII AMMonica Jbanca
Luca Roxana-AndreeaII BMMinodora Adascalitei
Bran RaresIII AMAna-Simona Ilie
Apreutesei AlexiaIII BMElena Dumitrascu
Amariei CatalinaIV AMMirela Ciobanu II
Ghiurca Maria-AlexandraIV AMMirela Ciobanu II
Anastasoaiei Stefan-IustinianIV BMVerona Bogus
Catana Iustin-AndreiIV BMVerona Bogus
Catana AntuzaPregatitoare AMMaria-Carmen Dringu
Matei MariaPregatitoare AMMaria-Carmen Dringu

Inapoi la centrele de concurs