Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dumitrescu Andrei-StefanI A100Gheorghita Margareta
Pietrisi Alessia-MariaI A99Gheorghita Margareta
Mitrache David-AndreiI A96Gheorghita Margareta
Tataranu Anya-ElenaI A96Gheorghita Margareta
Cirstea Daria-MariaI A90Gheorghita Margareta
Florian Stefania-AlexaI A90Gheorghita Margareta
Nedelea Mihai-SebastianI A90Gheorghita Margareta
Toader Maia-ElenaI A90Gheorghita Margareta
Ciubuc Cristian-GabrielI A81Gheorghita Margareta
Curt Yasmina-Maria-AlexandraI A80Gheorghita Margareta
Selaru Andrei-RazvanI A80Gheorghita Margareta
Mierlesteanu MariaI A76Gheorghita Margareta
Paraschiv Maria-RebecaI A76Gheorghita Margareta
Nicolescu Vlad-StefanI A74Gheorghita Margareta
Lisca Sara-AndreeaI A69Gheorghita Margareta
Mihailescu Eduard-AndreiI A69Gheorghita Margareta
Restea GabrielI A69Gheorghita Margareta
Seceta-Munteanu Maria-DanielaI A69Gheorghita Margareta
Stegaru Constantin-MarcoI A69Gheorghita Margareta
Preda Ariana-StefaniaI A65Gheorghita Margareta
Vincze Andrei-MirceaI A65Gheorghita Margareta
Hutuleac Daniel-CostinI A61Gheorghita Margareta
Dima Claudiu-Eduard-MarianI AParticipantGheorghita Margareta
Ivan Elena-TeodoraI AParticipantGheorghita Margareta
Sirbu Maria-LorenaI AParticipantGheorghita Margareta
Obloja Maria-GabrielaI AParticipantGheorghita Margareta
Iacob Adelina-ElenaI AParticipantGheorghita Margareta
Costache Alexandru-Catalin-GabrielI AParticipantGheorghita Margareta
Dumitru Silviu-StefanI AParticipantGheorghita Margareta
Dumitrana Darius-FabianI AParticipantGheorghita Margareta
Coste Emanuelle-FlorinI AParticipantGheorghita Margareta
Sirbu MihaiII A95Duta Sofia
Popescu Andrei-AdrianII A93Duta Sofia
Lupu AlexandruII A85Duta Sofia
Negrila CatalinII A70Duta Sofia
Stanoiu StefanII A60Duta Sofia
Ghindescu MihaiII B100Cristescu Reluta
Mara DariaII B100Cristescu Reluta
Mirica DavidII B100Cristescu Reluta
Mis David-AndreiII B100Cristescu Reluta
Vatafu AlexandraII B100Cristescu Reluta
Ciobanu EricaII B97Cristescu Reluta
Paraschiv MariaII B95Cristescu Reluta
Chitu SiminaII B91Cristescu Reluta
Sandescu MarioII B90Cristescu Reluta
Chitu ArianaII B85Cristescu Reluta
Dorita MihaiII B85Cristescu Reluta
Ianosi TeodoraII B85Cristescu Reluta
Ivan AntonioII B85Cristescu Reluta
Nedelea BiancaII B85Cristescu Reluta
Pirvu AmeliaII B85Cristescu Reluta
Voicu LucaII B85Cristescu Reluta
Circiumaru DariaII B80Cristescu Reluta
Tomescu DariaII B80Cristescu Reluta
Velcea LetitiaII B80Cristescu Reluta
Vladutu AlexiaII B73Cristescu Reluta
Dobre AndreiII B72Cristescu Reluta
Lica Maria-CarlaII B70Cristescu Reluta
Nedelcu CatalinII B68Cristescu Reluta
Patrascu BiancaII B68Cristescu Reluta
Barbuica Ioan-RaresIII B100Brinzan Daniela-Luminita
Danciulescu Adelin-CostinIII B100Brinzan Daniela-Luminita
Luta Denisa-NicoletaIII B100Brinzan Daniela-Luminita
Popa MihaiIII B100Brinzan Daniela-Luminita
Nicolescu AlexandraIII B87Brinzan Daniela-Luminita
Ripeanu ElenaIII B84Brinzan Daniela-Luminita
Cirstea Andrei-SebastianIII B75Brinzan Daniela-Luminita
Arabelea Mihai-AlexandruIII B70Brinzan Daniela-Luminita
Ghita-Florescu StefaniaIII B62Brinzan Daniela-Luminita
Ghimisi NicoletaIII BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Petcu Anna-MariaIV B100Tomireanu Nicolae
Dobrinescu George-EduardIV B97Tomireanu Nicolae
Bocai Andrei-ConstantinIV B95Tomireanu Nicolae
Popa Giulia-StefaniaIV B89Tomireanu Nicolae
Ungureanu Daria-IoanaIV B88Tomireanu Nicolae
Istinie Ioana-AlexandraIV B84Tomireanu Nicolae
Jianu Diana-AndreeaIV B82Tomireanu Nicolae
Basarab AndreiPregatitoare B91Janta Ilona
Voichita MariaPregatitoare B81Janta Ilona
Badescu StefanPregatitoare B77Janta Ilona
Mladin RobertPregatitoare B76Janta Ilona
Lilea IrinaPregatitoare B72Janta Ilona
Pruna StefanPregatitoare B68Janta Ilona
Neacsu BiancaPregatitoare B66Janta Ilona
Negrescu BiancaPregatitoare B62Janta Ilona
Suciu RaissaPregatitoare B62Janta Ilona
Buruiana DavidPregatitoare B60Janta Ilona
Paraschiva MariaPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Bogoi RaduPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Militaru DariusPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Cercel MarioPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Ion MariusPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Tanase SimonaPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Andrei VladPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Penescu MaiaPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Prioteasa AlexaPregatitoare BParticipantJanta Ilona
Ceausu MarioPregatitoare BParticipantJanta Ilona

Inapoi la centrele de concurs