Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Badescu StefanI B95Talpiga Emilia
Basarab AndreiI B85Talpiga Emilia
DANIEL DIANAI C100ROTARU CRISTINA
POPESCU MARIAI C100ROTARU CRISTINA
CIOTEA RADUI C90ROTARU CRISTINA
CRISU IRINAI C90ROTARU CRISTINA
DOBRE DENISI C90ROTARU CRISTINA
BOJTE ROBERTI C85ROTARU CRISTINA
STANCIU CRISTIANI C85ROTARU CRISTINA
VATUI STANCIU DAVIDI C85ROTARU CRISTINA
BALSANU ANDREII C80ROTARU CRISTINA
MALDAREANU ALEXIAI C80ROTARU CRISTINA
MITRAN MARIAI C80ROTARU CRISTINA
BALUTA LUCIAI C75ROTARU CRISTINA
NEDELEA YASMINAI C75ROTARU CRISTINA
Curt Yasmina-Maria-AlexandraII A100Gheorghita Margareta
Dumitrescu Andrei-StefanII A100Gheorghita Margareta
Florian Stefania-AlexaII A100Gheorghita Margareta
Mitrache David-AndreiII A100Gheorghita Margareta
Nedelea Mihai-SebastianII A100Gheorghita Margareta
Paraschiv Maria-RebecaII A100Gheorghita Margareta
Pietrisi Alessia-MariaII A100Gheorghita Margareta
Restea GabrielII A100Gheorghita Margareta
Mierlesteanu MariaII A98Gheorghita Margareta
Lisca Sara-AndreeaII A97Gheorghita Margareta
Dima Claudiu-Eduard-MarianII A96Gheorghita Margareta
Hutuleac Daniel-CostinII A96Gheorghita Margareta
Cirstea Daria-MariaII A95Gheorghita Margareta
Tataranu Anya-ElenaII A95Gheorghita Margareta
Ivan Elena-TeodoraII A94Gheorghita Margareta
Selaru Andrei-RazvanII A94Gheorghita Margareta
Preda Ariana-StefaniaII A91Gheorghita Margareta
Toader Maia-ElenaII A91Gheorghita Margareta
Seceta-Munteanu Maria-DanielaII A90Gheorghita Margareta
Nicolescu Vlad-StefanII A88Gheorghita Margareta
Stegaru Constantin-MarcoII A80Gheorghita Margareta
Mihailescu Eduard-AndreiII A78Gheorghita Margareta
Ciubuc Cristian-GabrielII A71Gheorghita Margareta
Dumitru Silviu-StefanII A66Gheorghita Margareta
Obloja Maria-GabrielaII AParticipantGheorghita Margareta
Dumitrana Darius-FabianII AParticipantGheorghita Margareta
Sirbu Maria-LorenaII AParticipantGheorghita Margareta
Costache Alexandru-Catalin-GabrielII AParticipantGheorghita Margareta
Iacob Adelina-ElenaII AParticipantGheorghita Margareta
Coste Emanuelle-FlorinII AParticipantGheorghita Margareta
Popa Anna-StefaniaIII A97Duta Sofia
Popescu Andrei-AdrianIII A97Duta Sofia
Stanoiu StefanIII A96Duta Sofia
Sirbu MihaiIII A94Duta Sofia
Mis David-AndreiIII B100Cristescu Reluta
Nedelea BiancaIII B100Cristescu Reluta
Velcea LetitiaIII B100Cristescu Reluta
Ciobanu EricaIII B94Cristescu Reluta
Lica Maria-CarlaIII B93Cristescu Reluta
Circiumaru DariaIII B89Cristescu Reluta
Tomescu DariaIII B88Cristescu Reluta
Ghindescu MihaiIII B85Cristescu Reluta
Vladutu AlexiaIII B79Cristescu Reluta
Chitu SiminaIII B77Cristescu Reluta
Ianosi TeodoraIII B71Cristescu Reluta
Dobre AndreiIII B70Cristescu Reluta
Popa Mihai-GabrielIV B100Brinzan Daniela-Luminita
Cirstea Andrei-SebastianIV B82Brinzan Daniela-Luminita
Luta Denisa-NicoletaIV B80Brinzan Daniela-Luminita
Barbuica Ioan-RaresIV B77Brinzan Daniela-Luminita
Nicolescu AlexandraIV B77Brinzan Daniela-Luminita
Ripeanu ElenaIV B76Brinzan Daniela-Luminita
Stan AlexandraIV B74Brinzan Daniela-Luminita
Preda AlexandruIV B69Brinzan Daniela-Luminita
Ghita-Florescu StefaniaIV BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Budica AndreeaIV BParticipantBrinzan Daniela-Luminita
Balasoiu Ana-MariaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Bold Mihai-RazvanPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Budrea Andreea-BiancaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Dumitru Stefania-DanielaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Manolache Constantin-GabrielPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Mihailescu Maria-DenisaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Munteanu DavidPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Nedeloiu Daria-GabrielaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Negru Adina-MariaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Onica David-GabrielPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Tapescu Miruna-SimonaPregatitoare A100Ungureanu Cristina
Popa Matteo-GabrielPregatitoare A97Ungureanu Cristina
Obretin David-GabrielPregatitoare A95Ungureanu Cristina
Rusu Elena-AnamariaPregatitoare A95Ungureanu Cristina
Tanasie Ana-MariaPregatitoare A95Ungureanu Cristina
Eremia LucaPregatitoare A91Ungureanu Cristina
Borza TeodoraPregatitoare A90Ungureanu Cristina
Balasoiu Sofia-ElenaPregatitoare A88Ungureanu Cristina
Ciobanu Filip-Pavel-CristianPregatitoare A85Ungureanu Cristina
Constantinescu Eduard-AndreiPregatitoare A85Ungureanu Cristina
Despan Denis-AlexandruPregatitoare A85Ungureanu Cristina
Pitur Jeffrey-AndreiPregatitoare A85Ungureanu Cristina
Ghita-Florescu Rares-IonutPregatitoare A78Ungureanu Cristina
Raicu Robin-ConstantinPregatitoare A78Ungureanu Cristina
Lupu Stefan-GabrielPregatitoare A77Ungureanu Cristina
Voicu Ana-Maria-GabrielaPregatitoare A77Ungureanu Cristina
Burtescu Maria-AlexandraPregatitoare A75Ungureanu Cristina
Craciun Marcos-Ionut-CristianPregatitoare A75Ungureanu Cristina
Visan Alecsandra-NicolePregatitoare A73Ungureanu Cristina
Manea Raluca-MariaPregatitoare A70Ungureanu Cristina
Patrascu AndreiPregatitoare A70Ungureanu Cristina
Dragonu Rares-StefanPregatitoare A69Ungureanu Cristina
Burtescu Erika-StefaniaPregatitoare A66Ungureanu Cristina
Paraschiv Yanis-GabrielPregatitoare AParticipantUngureanu Cristina
Catana Daria-IulianaPregatitoare AParticipantUngureanu Cristina
Ciopor David-AndreiPregatitoare AParticipantUngureanu Cristina
Tase Alexandru-GabrielPregatitoare AParticipantUngureanu Cristina
Mitrache Rares-StefanPregatitoare B100Tomireanu Nicolae
Bocai DavidPregatitoare B97Tomireanu Nicolae
Danoiu DavidPregatitoare B95Tomireanu Nicolae

Inapoi la centrele de concurs