Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DANIEL DIANAI CEROTARU CRISTINA
POPESCU MARIAI CEROTARU CRISTINA
Curt Yasmina-Maria-AlexandraII AEGheorghita Margareta
Dumitrescu Andrei-StefanII AEGheorghita Margareta
Florian Stefania-AlexaII AEGheorghita Margareta
Mitrache David-AndreiII AEGheorghita Margareta
Nedelea Mihai-SebastianII AEGheorghita Margareta
Paraschiv Maria-RebecaII AEGheorghita Margareta
Pietrisi Alessia-MariaII AEGheorghita Margareta
Restea GabrielII AEGheorghita Margareta
Mis David-AndreiIII BECristescu Reluta
Nedelea BiancaIII BECristescu Reluta
Velcea LetitiaIII BECristescu Reluta
Popa Mihai-GabrielIV BEBrinzan Daniela-Luminita
Balasoiu Ana-MariaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Bold Mihai-RazvanPregatitoare AEUngureanu Cristina
Budrea Andreea-BiancaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Dumitru Stefania-DanielaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Manolache Constantin-GabrielPregatitoare AEUngureanu Cristina
Mihailescu Maria-DenisaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Munteanu DavidPregatitoare AEUngureanu Cristina
Nedeloiu Daria-GabrielaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Negru Adina-MariaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Onica David-GabrielPregatitoare AEUngureanu Cristina
Tapescu Miruna-SimonaPregatitoare AEUngureanu Cristina
Mitrache Rares-StefanPregatitoare BETomireanu Nicolae
Mierlesteanu MariaII AIGheorghita Margareta
Lisca Sara-AndreeaII AIIGheorghita Margareta
Popa Anna-StefaniaIII AIIDuta Sofia
Popescu Andrei-AdrianIII AIIDuta Sofia
Popa Matteo-GabrielPregatitoare AIIUngureanu Cristina
Bocai DavidPregatitoare BIITomireanu Nicolae
Dima Claudiu-Eduard-MarianII AIIGheorghita Margareta
Hutuleac Daniel-CostinII AIIGheorghita Margareta
Stanoiu StefanIII AIIDuta Sofia
Badescu StefanI BIITalpiga Emilia
Cirstea Daria-MariaII AIIGheorghita Margareta
Tataranu Anya-ElenaII AIIGheorghita Margareta
Obretin David-GabrielPregatitoare AIIUngureanu Cristina
Rusu Elena-AnamariaPregatitoare AIIUngureanu Cristina
Tanasie Ana-MariaPregatitoare AIIUngureanu Cristina
Danoiu DavidPregatitoare BIITomireanu Nicolae
Ivan Elena-TeodoraII AIIIGheorghita Margareta
Selaru Andrei-RazvanII AIIIGheorghita Margareta
Sirbu MihaiIII AIIIDuta Sofia
Ciobanu EricaIII BIIICristescu Reluta
Lica Maria-CarlaIII BIIICristescu Reluta
Preda Ariana-StefaniaII AIIIGheorghita Margareta
Toader Maia-ElenaII AIIIGheorghita Margareta
Eremia LucaPregatitoare AIIIUngureanu Cristina
CIOTEA RADUI CMROTARU CRISTINA
CRISU IRINAI CMROTARU CRISTINA
DOBRE DENISI CMROTARU CRISTINA
Seceta-Munteanu Maria-DanielaII AMGheorghita Margareta
Borza TeodoraPregatitoare AMUngureanu Cristina

Inapoi la centrele de concurs