Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Elena Doamna
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LICA MARIAII AECRISTESCU FLORENTINA
FARCAS-BULGARU SERGIU MATEIII BEGOIA VICTORIA
MIHALCEA CARLA IOANAII BEGOIA VICTORIA
GHIURCA DARIUSIII AEPREDA NICOLETA
IONASCU MATEIIII AEPREDA NICOLETA
MIHAELA MARIAIII AEPREDA NICOLETA
NICA ANA MARIAIII AEPREDA NICOLETA
RADU DAVIDIII AEPREDA NICOLETA
BADEA THEODORIV AEMILITARU LAVINIA
DOGARU SARAIV AEMILITARU LAVINIA
HOTEA DAVIDIV AEMILITARU LAVINIA
OPREA DAVIDIV AEMILITARU LAVINIA
STOIAN ELIZAIV AEMILITARU LAVINIA
POPESCU ERIKIV BEVOICU DANIELA
IONESCU DAVID-ANDREIPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
MOGA ANTONIA-GABRIELAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
NASTASIA MARIA-SOFIAPregatitoare AEFRYGANIOTIS AMALIA
BURDUSEL KARINA Pregatitoare BEDINU ALEXANDRA
MUNTEANU STEFANPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
SIRCU CRISTIANPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
STIRBU SOFIAPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
TATARU AYLYNPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
TOLEA CRISTINAPregatitoare BEDINU ALEXANDRA
ZAMFIR RAISAII BIGOIA VICTORIA
ANGHELACHE DARIA ELENAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
PANDELE DAVIDIII AIIPREDA NICOLETA
CONSTANTINESCU CALIN LUCAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
GHERMAN SHARA-TEODORAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
TABARA SOPHIAPregatitoare AIIFRYGANIOTIS AMALIA
ANTON IOANAPregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
BOTEZATU ANDREEASPregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
YILMAZ NARTPregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
ZAFIU BIANCAPregatitoare BIIDINU ALEXANDRA
NASTASE ANDREI BOGDANII BIIIGOIA VICTORIA
MIREA IOANAIII AIIIPREDA NICOLETA
LARE DARYA-MARIAII BIIIGOIA VICTORIA
STANCIU ALEXANDRAIII AIIIPREDA NICOLETA
BITA NADIA MARIAII BIIIGOIA VICTORIA
ROHAT PATRICKIII AIIIPREDA NICOLETA
MIHAI MARIAIV AIIIMILITARU LAVINIA
SIMION ADRIANAIV AIIIMILITARU LAVINIA
IVAN MARIAPregatitoare AIIIFRYGANIOTIS AMALIA
GHEORGHE EDUARDPregatitoare BIIIDINU ALEXANDRA
LICIMAN ANDREIPregatitoare BIIIDINU ALEXANDRA
BADICEANU VICTORII AMCRISTESCU FLORENTINA
ICHIM ANDREIII BMGOIA VICTORIA
KULCSAR ERICII BMGOIA VICTORIA
SELARU LUCA MIHAIII BMGOIA VICTORIA
DRAGOIU ANDREIIII AMPREDA NICOLETA
FILIP CRISTINAIII AMPREDA NICOLETA
APRODU MARCOIV AMMILITARU LAVINIA
DUMITRESCU RAZVANIV AMMILITARU LAVINIA
NICA RARESIV AMMILITARU LAVINIA
STEFAN DENISIV AMMILITARU LAVINIA
GHEORGHE KARINAPregatitoare BMDINU ALEXANDRA
IVAN FABIANPregatitoare BMDINU ALEXANDRA

Inapoi la centrele de concurs