Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Simleu Silvaniei
Scoala:Scoala Gimnaziala Silvania
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cristea RaulI 100Teieru Cristina
Man DavidI A100Pop Camelia
Oprea DavidI A100Pop Camelia
Pop CatalinI A100Pop Camelia
Silaghi CristinaI A100Pop Camelia
Silaghi RaisaI A100Pop Camelia
Tatar DianaI A100Pop Camelia
Torje IuliaI A100Pop Camelia
Ardelean GiuliaI A95Pop Camelia
Girdan BeatriceI A95Pop Camelia
Lazar IuliaI A95Pop Camelia
Purghe CezaraI A95Pop Camelia
Tirle IrinaI A95Pop Camelia
Zibilieanu DoinaI A95Pop Camelia
Gal DariusI A90Pop Camelia
Toma AnaI A90Pop Camelia
Ardelean Cristina OanaI D100Sabau Maria -Rodica
Paduran Tudor IanisI D100Sabau Maria -Rodica
Redes RominaI D100Sabau Maria -Rodica
Ardelean GiuliaI D95Pop Camelia
Bosca DragosI D95Sabau Maria -Rodica
Chis DanI D95Sabau Maria -Rodica
Gergely MelaniaI D90Sabau Maria -Rodica
Forgacs AlexiaI D85Sabau Maria -Rodica
Birtalan AlexandraI D80Sabau Maria -Rodica
Deak AntonioI D80Sabau Maria -Rodica
Moisi IonutI D80Sabau Maria -Rodica
Lazar AliciaI D75Sabau Maria -Rodica
Birtalan AntoniaI D70Sabau Maria -Rodica
Butoeru AnaI D70Sabau Maria -Rodica
Tusan SergiuI D70Sabau Maria -Rodica
Cristea AlexI D65Sabau Maria -Rodica
Ardelean SaraI I C100Teieru Cristina
Cristea RaulI I C100Teieru Cristina
Oras RaulI I C100Teieru Cristina
Pacurar AlexandruI I C100Teieru Cristina
Balog AlesiaI I C98Teieru Cristina
Chioran AndraI I C98Teieru Cristina
Teusan CarlaI I C98Teieru Cristina
Bodea LucaI I C96Teieru Cristina
Man EsteraI I C96Teieru Cristina
Corbeanu CatalinI I C95Teieru Cristina
Crisan CristianI I C95Teieru Cristina
Ciobancai DariaI I C93Teieru Cristina
Sarca PatriciaI I C93Teieru Cristina
Bonczidai AndreeaI I C90Teieru Cristina
Dumitrache AnielaI I C86Teieru Cristina
Malinas ConstantinI I C85Teieru Cristina
Borz LucaI I C77Teieru Cristina
Borz ChristianI I C70Teieru Cristina
Bulzan DarianII A100Aionese Mariana
Man EduardII A100Aionese Mariana
Pop CristianII A100Aionese Mariana
Satmari ValentinaII A100Aionese Mariana
Vedinas IuliaII A100Aionese Mariana
Cavaler JessicaII A95Aionese Mariana
Cosma DavidII A95Aionese Mariana
Pop AlexandraII A95Aionese Mariana
Sabou AlessiaII A95Aionese Mariana
Vasilut DariaII A95Aionese Mariana
Agoston KevinII A90Aionese Mariana
Ciataris DianaII A90Aionese Mariana
Crisan NataliaII A90Aionese Mariana
Oltean AlexiaII A90Aionese Mariana
Pop MaiaII A90Aionese Mariana
Ghilea KarinaII A85Aionese Mariana
Valverde DianaII A80Aionese Mariana
Ciceu DariusII A75Aionese Mariana
Filip KarinaII A65Aionese Mariana
Papp CristinaII A60Aionese Mariana
Ghile CosimoII AParticipantAionese Mariana
Cret Giorgiana II B100Vancea Sorina
Iosif LaraII B100Vancea Sorina
Mirghes DenisII B100Vancea Sorina
Paduran MihneaII B100Vancea Sorina
Pop NicholasII B100Vancea Sorina
Pop TudorII B100Vancea Sorina
Sfat ArianaII B100Vancea Sorina
Szilagy CarlaII B100Vancea Sorina
Vancea MirunaII B100Vancea Sorina
Cristoltan Ana II B98Vancea Sorina
Ghiran DavidII B98Vancea Sorina
Ruge TudorII B97Vancea Sorina
Brisc AndreiII B95Vancea Sorina
Losonczi CristianII B90Vancea Sorina
Birsan TudorII B85Vancea Sorina
Bode AlesiaII B80Vancea Sorina
Cionca GabrielII B79Vancea Sorina
Mudure IanisII B70Vancea Sorina
Pop RaulII B64Vancea Sorina
ANDOR IOANAII C100Bodea Florica
BODEA AMADEAII C100Bodea Florica
JOZSA-BOTOS ANDREAII C100Bodea Florica
ABRUDAN AURORAII C95Bodea Florica
HARAGA MELANIAII C95Bodea Florica
MOGA MARINAII C95Bodea Florica
CRISAN AMALIAII C90Bodea Florica
ONES BIANCAII C85Bodea Florica
BREGEA ARIANAII C80Bodea Florica
TORKOS MIRUNAIII A100MIRELA MOISI
TURCAS NICHOLAS DENISIII A100Moldovan Valentina
SEUTE MIHAIIII A99MIRELA MOISI
PADURAN CASANDRA MIRUNAIII A98Moldovan Valentina
BUNDIC THAIS ELECTRAIII A97Moldovan Valentina
TUNS DARIA LORENAIII A95Moldovan Valentina
DENES TUNDE BEAtAIII A90Moldovan Valentina
NAGY SZILVIA ALIZIII A90Moldovan Valentina
SARCA ROBERTAIII A90MIRELA MOISI
SARBE AMINA ALEXANDRAIII A85Moldovan Valentina
CHIS DARIUSIII A80Moldovan Valentina
GHETI COSMINAIII A75Moldovan Valentina
MURESAN LORENAIII A75Moldovan Valentina
HOMONE PAULIII A70Moldovan Valentina
LAZAR ANDRADAIII AParticipantMoldovan Valentina
MATEI GRETAIII AParticipantMoldovan Valentina
MAN ELISEI SAMSONIII AParticipantMoldovan Valentina
POP ANDREIIII AParticipantMoldovan Valentina
TODORAN IOAN RAZVANIII AParticipantMoldovan Valentina
BERCEAN DARIUS CRISTIANIII AParticipantMoldovan Valentina
CHEREJI ALEXANDRUIII AParticipantMoldovan Valentina
RUS VIKTORIII AParticipantMoldovan Valentina
BANA NATALIAIII AParticipantMoldovan Valentina
COVACI MOISEIII AParticipantMoldovan Valentina
KOVACS BIANCAIII AParticipantMoldovan Valentina
Jurcut DanielaIII B100Sumalan Angelica
Pop ElenaIII B100Sumalan Angelica
Rus IoanIII B100Sumalan Angelica
Pintilie TeodoraIII B95Sumalan Angelica
Retian DianaIII B94Sumalan Angelica
Ghiurcuta AlisiaIII B82Sumalan Angelica
Mitrut MaraIII B76Sumalan Angelica
Cighi FabianaIII B72Sumalan Angelica
Silaghi DariaIII B72Sumalan Angelica
Tokolly KrisztianIII B72Sumalan Angelica
Toth DianaIII B72Sumalan Angelica
Rusan MihaiIII B71Sumalan Angelica
Szojka TrianaIII B70Sumalan Angelica
DRAGOS DIANAIII C100CHEREJI MARIA
MOCAN NATALIAIII C100CHEREJI MARIA
CHIS ALESIAIII C98CHEREJI MARIA
VASIL ALEXIII C92CHEREJI MARIA
OPRIS CARINAIII C91CHEREJI MARIA
BUDAI ANDREEA-MARIAIII C90CHEREJI MARIA
CRISTOLTAN ARIANAIII C90CHEREJI MARIA
LEONETTI MARIOIII C90CHEREJI MARIA
MALAN DANIELIII C90CHEREJI MARIA
PASCA ANTONIOIII C90CHEREJI MARIA
LASLO CARLAIII C89CHEREJI MARIA
RUSU NATALIAIII C89CHEREJI MARIA
VERES POP AMALIAIII C88CHEREJI MARIA
PORDEA RAZVAN III C87CHEREJI MARIA
Bodnar LacrimioaraIV A100Marinkas Eleonora
Sfat DenisaIV A100Marinkas Eleonora
Zaha DavidIV A100Marinkas Eleonora
Bosca LucaIV A98Marinkas Eleonora
Deac AdinaIV A92Marinkas Eleonora
Manole DariaIV A92Marinkas Eleonora
Zaha BogdanIV A92Marinkas Eleonora
Marincas AndreeaIV A84Marinkas Eleonora
Bodea CeliaIV B100Ciobanu Alina
ARDELEAN LUANAIV C100KANDERT STELA
BODE ALEXANDRUIV C100KANDERT STELA
GEIGER KIRAIV C100KANDERT STELA
POP MARK CRISTIANIV C100KANDERT STELA
PURGHE TUDORIV C100KANDERT STELA
REDES DENISIV C100KANDERT STELA
SZILAGYI TANIAIV C100KANDERT STELA
Abrudan DenisPregatitoare C100Chis Liana
Barar Pintea AlesiaPregatitoare C100Chis Liana
Barar Pintea AlesiaPregatitoare C100Chis Liana
Breda AlexPregatitoare C100Chis Liana
Chimisliu IlariaPregatitoare C100Chis Liana
Filip AntoniaPregatitoare C100Chis Liana
Ilies ElisaPregatitoare C100Chis Liana
Lukacs AmeliePregatitoare C100Chis Liana
Marincas NicolaePregatitoare C100Chis Liana
Ola EduardPregatitoare C100Chis Liana
Oniga AndradaPregatitoare C100Chis Liana
Osz CarinaPregatitoare C100Chis Liana
Sabau StefanPregatitoare C100Chis Liana
Tejan LucaPregatitoare C100Chis Liana
Cosma IustinPregatitoare C95Chis Liana
Cosma IustinPregatitoare C95Chis Liana
Malan AlexiaPregatitoare C95Chis Liana
Mihaila AlexandruPregatitoare C95Chis Liana
Sabau AndreiPregatitoare C95Chis Liana
Seute SofiaPregatitoare C95Chis Liana
Magurean AyannaPregatitoare C92Chis Liana
Cimpan ElisaPregatitoare C90Chis Liana
Ghilea MarioPregatitoare C90Chis Liana
Friczi AnastasiaPregatitoare C88Chis Liana
Furdui RianaPregatitoare C78Chis Liana
Moisi RaisaPregatitoare C78Chis Liana

Inapoi la centrele de concurs