Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Simleu Silvaniei
Scoala:Scoala Gimnaziala Silvania
Nume elevClasaCadru didactic
Cristea RaulI Teieru Cristina
Man DavidI APop Camelia
Oprea DavidI APop Camelia
Pop CatalinI APop Camelia
Silaghi CristinaI APop Camelia
Silaghi RaisaI APop Camelia
Tatar DianaI APop Camelia
Torje IuliaI APop Camelia
Ardelean Cristina OanaI DSabau Maria -Rodica
Paduran Tudor IanisI DSabau Maria -Rodica
Redes RominaI DSabau Maria -Rodica
Ardelean SaraI I CTeieru Cristina
Cristea RaulI I CTeieru Cristina
Oras RaulI I CTeieru Cristina
Pacurar AlexandruI I CTeieru Cristina
Bulzan DarianII AAionese Mariana
Man EduardII AAionese Mariana
Pop CristianII AAionese Mariana
Satmari ValentinaII AAionese Mariana
Vedinas IuliaII AAionese Mariana
Cret Giorgiana II BVancea Sorina
Iosif LaraII BVancea Sorina
Mirghes DenisII BVancea Sorina
Paduran MihneaII BVancea Sorina
Pop NicholasII BVancea Sorina
Pop TudorII BVancea Sorina
Sfat ArianaII BVancea Sorina
Szilagy CarlaII BVancea Sorina
Vancea MirunaII BVancea Sorina
ANDOR IOANAII CBodea Florica
BODEA AMADEAII CBodea Florica
JOZSA-BOTOS ANDREAII CBodea Florica
TORKOS MIRUNAIII AMIRELA MOISI
TURCAS NICHOLAS DENISIII AMoldovan Valentina
Jurcut DanielaIII BSumalan Angelica
Pop ElenaIII BSumalan Angelica
Rus IoanIII BSumalan Angelica
DRAGOS DIANAIII CCHEREJI MARIA
MOCAN NATALIAIII CCHEREJI MARIA
Bodnar LacrimioaraIV AMarinkas Eleonora
Sfat DenisaIV AMarinkas Eleonora
Zaha DavidIV AMarinkas Eleonora
Bodea CeliaIV BCiobanu Alina
ARDELEAN LUANAIV CKANDERT STELA
BODE ALEXANDRUIV CKANDERT STELA
GEIGER KIRAIV CKANDERT STELA
POP MARK CRISTIANIV CKANDERT STELA
PURGHE TUDORIV CKANDERT STELA
REDES DENISIV CKANDERT STELA
SZILAGYI TANIAIV CKANDERT STELA
Abrudan DenisPregatitoare CChis Liana
Barar Pintea AlesiaPregatitoare CChis Liana
Barar Pintea AlesiaPregatitoare CChis Liana
Breda AlexPregatitoare CChis Liana
Chimisliu IlariaPregatitoare CChis Liana
Filip AntoniaPregatitoare CChis Liana
Ilies ElisaPregatitoare CChis Liana
Lukacs AmeliePregatitoare CChis Liana
Marincas NicolaePregatitoare CChis Liana
Ola EduardPregatitoare CChis Liana
Oniga AndradaPregatitoare CChis Liana
Osz CarinaPregatitoare CChis Liana
Sabau StefanPregatitoare CChis Liana
Tejan LucaPregatitoare CChis Liana

Inapoi la centrele de concurs