Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Simleu Silvaniei
Scoala:Scoala Gimnaziala Silvania
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cosma DavidI AEAionese Mariana
Man EduardI AEAionese Mariana
Pop CristianI AEAionese Mariana
Birsan TudorI BEVancea Ana Sorina
Bodea AmadeaI CEBodea Florica
Bregea ArianaI CEBodea Florica
Haraga MelaniaI CEBodea Florica
Jozsa-Botos AndreaI CEBodea Florica
Cionca GabrielI IEVancea Ana Sorina
Mirghis DenisI IEVancea Ana Sorina
Mudure IanisI IEVancea Ana Sorina
Vancea MirunaI IEVancea Ana Sorina
BUNDIC THAISII aEMoldovan Valentina
CHIS DARIUSII aEMoldovan Valentina
PADURAN CASANDRA MIRUNAII aEMoldovan Valentina
TURCAS NICHOLASII aEMoldovan Valentina
Jurcut DanielaII BESumalan Angelica
Pintilie TeodoraII BESumalan Angelica
MOCAN NATALIAII CEChereji Maria
Bonte AntonioIII aEMarinkas Eleonora
Junjan VladIII aEMarinkas Eleonora
ARDELEAN LUANAIII CEKandert Stela
BODE ALEXANDRUIII CEKandert Stela
GEIGER KIRAIII CEKandert Stela
POP MARK CRISTIANIII CEKandert Stela
PURGHE TUDORIII CEKandert Stela
Dragan LiaIV CEChis Liana
Ardelean GiuliaPregatitoare AEPop Camelia
Cionca AntonioPregatitoare AEPop Camelia
Gal DariusPregatitoare AEPop Camelia
Girdan GabrielaPregatitoare AEPop Camelia
Jurcau LucaPregatitoare AEPop Camelia
Lazar IuliaPregatitoare AEPop Camelia
Man DarioPregatitoare AEPop Camelia
Man DavidPregatitoare AEPop Camelia
Marincas LucaPregatitoare AEPop Camelia
Oprea DavidPregatitoare AEPop Camelia
Pernes RaresPregatitoare AEPop Camelia
Silaghi CristinaPregatitoare AEPop Camelia
Silaghi RaisaPregatitoare AEPop Camelia
Tatar DianaPregatitoare AEPop Camelia
Tirle IrinaPregatitoare AEPop Camelia
Torje IuliaPregatitoare AEPop Camelia
Zibileanu DoinaPregatitoare AEPop Camelia
Sabau SophiaPregatitoare BEBonte Adsriana
Ardelean SaraPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Balog AlesiaPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Bonczidai AndreeaPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Chioran AndraPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Ciobancai DariaPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Coste KevinPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Crisan CristianPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Cristea RaulPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Dumitrache AnielaPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Malinas ConstantinPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Man EsteraPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Oros RaulPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Pacurar AlexandruPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Sarca PatriciaPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Teusan CarlaPregatitoare CETEIERU CRISTINA
Ghiran DavidI IIVancea Ana Sorina
Bodea CeliaIII BICiobanu Alina
Cavaler JessicaI AIAionese Mariana
Ciataris DianaI AIAionese Mariana
Ones BiancaI CIBodea Florica
DRAGOS DIANAII CIChereji Maria
Satmari ValentinaI AIIAionese Mariana
Zaha BogdanIII aIIMarinkas Eleonora
Ruge TudorI IIIVancea Ana Sorina
Ghile RaisaPregatitoare BIIBonte Adsriana
Girz AlexiaPregatitoare BIIBonte Adsriana
Pop AlexandraI AIIAionese Mariana
Vasilut DariaI AIIAionese Mariana
Bode AlesiaI IIIVancea Ana Sorina
Szilaghy CarlaI IIIVancea Ana Sorina
BUDAI ANDREEA-MARIAII CIIChereji Maria
VASIL ALEXII CIIChereji Maria
Zaha DavidIII aIIMarinkas Eleonora
Costin PatriciaIV CIIChis Liana
Glava Balint RobertIV CIIChis Liana
Marian SebastianPregatitoare BIIBonte Adsriana
Borz LucaPregatitoare CIITEIERU CRISTINA
Cret GiorgianaI IIIIVancea Ana Sorina
Cobzas AntoniaPregatitoare BIIIBonte Adsriana
Rad MariaI CIIIBodea Florica
Brisc AndreiI IIIIVancea Ana Sorina
Sfat ArianaI IIIIVancea Ana Sorina
TUNS DARIA LORENAII aIIIMoldovan Valentina
Alesutan IoanaPregatitoare BIIIBonte Adsriana
Soran GeorgianaPregatitoare BIIIBonte Adsriana
Oltean AlexiaI AIIIAionese Mariana
Ardelean RaulI BIIIVancea Ana Sorina
Bodnar LacrimioaraIII AIIIMarinkas Eleonora
Bojinescu GabrielPregatitoare BIIIBonte Adsriana
Honceriu Ana-MariaPregatitoare BIIIBonte Adsriana
Bulzan DarianI AMAionese Mariana
Pop MaiaI AMAionese Mariana
Crisan AmaliaI CMBodea Florica
Pop NicholasI IMVancea Ana Sorina
Pop TudorI IMVancea Ana Sorina
Rusan MihaiII BMSumalan Angelica
Silaghi DariaII BMSumalan Angelica
DAVID PATRICIAII CMChereji Maria
Balog RaulIV CMChis Liana
Leonetti RiccardoPregatitoare AMPop Camelia
Pop CatalinPregatitoare AMPop Camelia
PURGHE CEZARAPregatitoare AMPop Camelia
Rd RaresPregatitoare AMPop Camelia
TOMA ANAPregatitoare AMPop Camelia
Bancsik VanessaPregatitoare BMBonte Adsriana
Bodea LucaPregatitoare CMTEIERU CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs