Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Simleu Silvaniei
Scoala:Scoala Gimnaziala Silvania
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cristea RaulI ETeieru Cristina
Man DavidI AEPop Camelia
Oprea DavidI AEPop Camelia
Pop CatalinI AEPop Camelia
Silaghi CristinaI AEPop Camelia
Silaghi RaisaI AEPop Camelia
Tatar DianaI AEPop Camelia
Torje IuliaI AEPop Camelia
Ardelean Cristina OanaI DESabau Maria -Rodica
Paduran Tudor IanisI DESabau Maria -Rodica
Redes RominaI DESabau Maria -Rodica
Ardelean SaraI I CETeieru Cristina
Cristea RaulI I CETeieru Cristina
Oras RaulI I CETeieru Cristina
Pacurar AlexandruI I CETeieru Cristina
Bulzan DarianII AEAionese Mariana
Man EduardII AEAionese Mariana
Pop CristianII AEAionese Mariana
Satmari ValentinaII AEAionese Mariana
Vedinas IuliaII AEAionese Mariana
Cret Giorgiana II BEVancea Sorina
Iosif LaraII BEVancea Sorina
Mirghes DenisII BEVancea Sorina
Paduran MihneaII BEVancea Sorina
Pop NicholasII BEVancea Sorina
Pop TudorII BEVancea Sorina
Sfat ArianaII BEVancea Sorina
Szilagy CarlaII BEVancea Sorina
Vancea MirunaII BEVancea Sorina
ANDOR IOANAII CEBodea Florica
BODEA AMADEAII CEBodea Florica
JOZSA-BOTOS ANDREAII CEBodea Florica
TORKOS MIRUNAIII AEMIRELA MOISI
TURCAS NICHOLAS DENISIII AEMoldovan Valentina
Jurcut DanielaIII BESumalan Angelica
Pop ElenaIII BESumalan Angelica
Rus IoanIII BESumalan Angelica
DRAGOS DIANAIII CECHEREJI MARIA
MOCAN NATALIAIII CECHEREJI MARIA
Bodnar LacrimioaraIV AEMarinkas Eleonora
Sfat DenisaIV AEMarinkas Eleonora
Zaha DavidIV AEMarinkas Eleonora
Bodea CeliaIV BECiobanu Alina
ARDELEAN LUANAIV CEKANDERT STELA
BODE ALEXANDRUIV CEKANDERT STELA
GEIGER KIRAIV CEKANDERT STELA
POP MARK CRISTIANIV CEKANDERT STELA
PURGHE TUDORIV CEKANDERT STELA
REDES DENISIV CEKANDERT STELA
SZILAGYI TANIAIV CEKANDERT STELA
Abrudan DenisPregatitoare CEChis Liana
Barar Pintea AlesiaPregatitoare CEChis Liana
Barar Pintea AlesiaPregatitoare CEChis Liana
Breda AlexPregatitoare CEChis Liana
Chimisliu IlariaPregatitoare CEChis Liana
Filip AntoniaPregatitoare CEChis Liana
Ilies ElisaPregatitoare CEChis Liana
Lukacs AmeliePregatitoare CEChis Liana
Marincas NicolaePregatitoare CEChis Liana
Ola EduardPregatitoare CEChis Liana
Oniga AndradaPregatitoare CEChis Liana
Osz CarinaPregatitoare CEChis Liana
Sabau StefanPregatitoare CEChis Liana
Tejan LucaPregatitoare CEChis Liana
SEUTE MIHAIIII AIMIRELA MOISI
Balog AlesiaI I CITeieru Cristina
Chioran AndraI I CITeieru Cristina
Teusan CarlaI I CITeieru Cristina
Cristoltan Ana II BIVancea Sorina
Ghiran DavidII BIVancea Sorina
PADURAN CASANDRA MIRUNAIII AIMoldovan Valentina
CHIS ALESIAIII CICHEREJI MARIA
Bosca LucaIV AIMarinkas Eleonora
Ruge TudorII BIIVancea Sorina
BUNDIC THAIS ELECTRAIII AIIMoldovan Valentina
Bodea LucaI I CIITeieru Cristina
Man EsteraI I CIITeieru Cristina
Ardelean GiuliaI AIIPop Camelia
Girdan BeatriceI AIIPop Camelia
Lazar IuliaI AIIPop Camelia
Purghe CezaraI AIIPop Camelia
Tirle IrinaI AIIPop Camelia
Zibilieanu DoinaI AIIPop Camelia
Ardelean GiuliaI DIIPop Camelia
Bosca DragosI DIISabau Maria -Rodica
Chis DanI DIISabau Maria -Rodica
Corbeanu CatalinI I CIITeieru Cristina
Crisan CristianI I CIITeieru Cristina
Cavaler JessicaII AIIAionese Mariana
Cosma DavidII AIIAionese Mariana
Pop AlexandraII AIIAionese Mariana
Sabou AlessiaII AIIAionese Mariana
Vasilut DariaII AIIAionese Mariana
Brisc AndreiII BIIVancea Sorina
ABRUDAN AURORAII CIIBodea Florica
HARAGA MELANIAII CIIBodea Florica
MOGA MARINAII CIIBodea Florica
TUNS DARIA LORENAIII AIIMoldovan Valentina
Pintilie TeodoraIII BIISumalan Angelica
Cosma IustinPregatitoare CIIChis Liana
Cosma IustinPregatitoare CIIChis Liana
Malan AlexiaPregatitoare CIIChis Liana
Mihaila AlexandruPregatitoare CIIChis Liana
Sabau AndreiPregatitoare CIIChis Liana
Seute SofiaPregatitoare CIIChis Liana
Retian DianaIII BIIISumalan Angelica
Ciobancai DariaI I CIIITeieru Cristina
Sarca PatriciaI I CIIITeieru Cristina
VASIL ALEXIII CIIICHEREJI MARIA
Deac AdinaIV AIIIMarinkas Eleonora
Manole DariaIV AIIIMarinkas Eleonora
Zaha BogdanIV AIIIMarinkas Eleonora
Magurean AyannaPregatitoare CIIIChis Liana
OPRIS CARINAIII CIIICHEREJI MARIA
Gal DariusI AMPop Camelia
Toma AnaI AMPop Camelia
Gergely MelaniaI DMSabau Maria -Rodica
Bonczidai AndreeaI I CMTeieru Cristina
Agoston KevinII AMAionese Mariana
Ciataris DianaII AMAionese Mariana
Crisan NataliaII AMAionese Mariana
Oltean AlexiaII AMAionese Mariana
Pop MaiaII AMAionese Mariana
Losonczi CristianII BMVancea Sorina
CRISAN AMALIAII CMBodea Florica
DENES TUNDE BEAtAIII AMMoldovan Valentina
NAGY SZILVIA ALIZIII AMMoldovan Valentina
SARCA ROBERTAIII AMMIRELA MOISI
BUDAI ANDREEA-MARIAIII CMCHEREJI MARIA
CRISTOLTAN ARIANAIII CMCHEREJI MARIA
LEONETTI MARIOIII CMCHEREJI MARIA
MALAN DANIELIII CMCHEREJI MARIA
PASCA ANTONIOIII CMCHEREJI MARIA
Cimpan ElisaPregatitoare CMChis Liana
Ghilea MarioPregatitoare CMChis Liana

Inapoi la centrele de concurs